Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudnąć 8 kilo....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#61
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Na pewno trzeba sporo silnej woli przy A6W, trzymam kciuki :-)



...



...



#62
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
najgorzej to zmusić się do regularnego ćwiczenia ,nie opuszczać i też kciuki trzymam :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#63
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
No własnie prubowałem A6W i tak sie zastanawiam czy wogule jest sens to zacznac jezeli nie potrafie poprawnie wykonac wszystkich cwiczen.Mysle ze narazie brzuszki i jakies cwiczenia na miesnie brzucha pomoga.A puzniejpomysle o A6W.Dzieki za wsparcie.Niestety tak jak myslalem na wadze jest 58 kilo.Wyjazdy i wogle... :-/

#64
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
sens jest,jak ja -stara baba w porównaniu z tobą ,ćwiczę,jak mi wychodzi,tak wychodzi,raz lepiej,raz gorzej ,to co mówić o młodych? nie musisz zaraz tej 6 aero-ale coś tam ćwicz ,a zamiast słodyczy -owoce ,teraz są jakie i ile chcesz -bierz się w garść i do boju :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#65
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
fajnie Mati ,że się odezwałeś , zaglądaj częsciej do nas :-D

#66
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

No własnie prubowałem A6W i tak sie zastanawiam czy wogule jest sens to zacznac jezeli nie potrafie poprawnie wykonac wszystkich cwiczen


Oczywiscie, ze jest sens, dlatego, ze na pewno Ci to nie zaszkodzi a w koncu wyrobisz sobie takie miesnie, ze wszystkie cwiczenia zrobisz bez klopotu :-)

Ja mialam zaczac od lipca A6W i cos mi nie idzie :oops:

#67
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
A ja znow sie zapisuje na aerobik i na basen juhuuuu! Bo sama jak mam sie zmusic to ciezko. A i jeszcze moj kolega bedzie mnie trenowal w bieganiu normalnie booosko :D
Dołączona grafika

#68
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

A ja znow sie zapisuje na aerobik i na basen juhuuuu! Bo sama jak mam sie zmusic to ciezko. A i jeszcze moj kolega bedzie mnie trenowal w bieganiu normalnie booosko :D


Tak trzymaj! Na pewno sie uda! :mrgreen:

#69
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Teraz ciągle gdzieś wyjeżdzam dlatego coraz rzadziej jestem na forum.A ćwiczyc znowu zaczołem ;-)

#70
Marek_14

Marek_14

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Ej, Maati, ja mam tyle lat co ty i podobną wagę (65) jak ty na początku. Jaką dietę i jakie ćwiczenia ty wykonujesz? Dzięki za odpowiedź

#71
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Marek a moze ty do dietetyka sie wybierz?
Dołączona grafika

#72
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Nie jem słodyczy,po 18 nie jem,więcej ćwicze.Ale powiem Ci że schudłem te 2-3 kilo i to mi wystarczy teraz potrzebuje tylko ćwiczenia na mięśnie brzucha wykonywać bo on mi najbardziej przeszkadza. :-/ (jezeli nie bede mial wielkiego brzucha to będe się dobrze czuł ze swoim ciałem :)


Matek a ile ty chcesz schudnąc?Powinienes nie jesc po 18,ograniczyć słodycze więcej ćwiczyć jeść więcej owoców i warzyw i powinienes szybko stracic te kilogramy tak jak ja.

#73
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
mati i tak trzymaj , w twoim przypadku najlepsze ćwiczenia bdą i tak jak piszesz bez słodyczy , coli itp. pozdrawiam :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych