Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam się i ja ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
bedechudaooo

bedechudaooo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Witam się również
Chce schudnąć 5kg niby nie dużo ale przede wszystkim chce się zmobilizować do ćwiczeń !
Mam nadzieje że się uda :)



...



...



#2
igazwro

igazwro

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam wszystkich serdecznie i życzę wytrwałości :)

#3
AnnaT

AnnaT

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
O to to to to Droga współchcąca. Też mi się marzy tak zacząć ćwiczyć, bo jedyne co mam na wytłumaczenie to fakt bycia śmierdzącym leniem. Kiedyś było inaczej,nawet kilka godzin dziennie ostrego treningu a teraz po ciąży jakoś nic mi się nie chce, a dodam że syn ma 4 lata więc tak na prawdę od 4 lat mi się nie chce, co już zakrawa na grzech śmiertelny.
Życzę Ci wytrwałości i nowej lekkości.

#4
martynap88

martynap88

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Cześć!
Jestem Martyna :) Od czwartku zaczynam odchudzanie ;) chce zacząć razem z "Wiosną" -przynajmniej tą kalendarzową a nie za oknem ;) Myślę o diecie owocowo - warzywnej, ponieważ moja ciocia w zeszłym roku dużo na niej schudła (choc było jej troche łatwiej bo była na specjalnym turnusie w hotelu w Boszkowie, a tam miała grupę wsparcia innych osóB) dlatego mam nadziję że mi troszkę pomożecie :) Dziś jeszcze lece po karnet na fitness poki jest zapał:)

#5
Liczba

Liczba

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Mam podobny cel ;) Uda się nam dziewczyny ! ;)

a Ćwiczysz już coś czy jak narazie to tylko zamiary ?;)

#6
martynap88

martynap88

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Hej Dieta dr Ewy Dąbrowskiej się sprawdza!! choć dzień 3 i 4 to była masakra! Bóle głowy i bóle w miejsca których miałam jakieś usterki(złamana ręka auć) Bardzo pomógł mi fitness oraz basen :) a Wam Jak idzie?? Pozdrawiam Martyna :) :mrgreen:

#7
Tydecja

Tydecja

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam ;)

#8
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Witam wszystkich ! :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych