Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam DIETY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Witajcie moi drodzy !

Potrzebuję pomocy odnośnie wyboru diety i pomyślałem, że ktoś mi tutaj w tym pomorze...

Mój wzrost to 180cm, ważę 90kg, chcę ważyć 80 kg

Interesuje mnie dieta prosta, w której nie będę musiał gotować sobie wyszukanych owoców morza na obiad czy spędzać ponad godzinę w kuchni na przygotowaniu jednego dania.
Nie chcę też rezygnować z jedzenia, nie interesują mnie diety typu głodówki... :)

Pomożecie coś znaleźć ?

z góry dziękuję za pomoc

Grzesiek



...



...



#2
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
kurcze... to Moj mąż wazy ok 90 kg 175 cm wzrostu i nie jest gruby, jest zbity, no moze ma troszke tluszczyku na brzuchu ale nie wiele... jak sie poznalismy to wazyl 70 kg i klata zapadnieta, nogi jak u pajaka, o twarzy nie wspomne, policzki pozapadane- strasznie wygladal. dobrze ze charakter mnie urzekl. pozniej troszke zaczal tyc, cwiczyc (ze 2-3 razy w tyg) i wyglada naprawde duzo lepiej. i dlatego patrzac w ten sposob uwazam ze facet 180 cm powinien wazyc ok 90 kg.

#3
mikolaj

mikolaj

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
to ja mam 180 i ważę 80kg i myślę, że 5kg mniej będzie ok :P Daria zagoń go do ćwiczeń :P

#4
xpert

xpert

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Może warto poćwiczyć zamiast się głodować? Skoro nie chcesz rezygnować z ukochanego jedzenia. Albo jedz mniej, a częściej.

#5
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Chyba najlepsza kombinacją będzie ćwiczenie i ograniczanie jedzenia, i tylko takie połączenie jest najzdrowsze ! :tula:

PS. nie cierpię owoców morza... :wavecry:

#6
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
i jak Ci idzie doradca? :D wybrałeś coś dla siebie z tej obfitej palety diet? a może tak jak osoby wyżej Ci radziły zabrałeś się za ćwiczenia? ^^

#7
niemloda

niemloda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Jedz więcej warzyw i owoców, dużo się ruszaj, pij wodę mineralną. Teraz najlepszy czas, żeby pobiegać sobie rano albo wieczorem albo pojeździć na rowerze. Chyba najprostsze metody są najlepsze. Ja bardzo schudłam kiedy zamiast smażyć mięso zaczełam je grillować na grillu elektrycznym. Może gotowanie na parze? Na pewno coś się znajdzie.
[wymoderowano]

#8
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Witajcie! dziękuję za wszelkie porady, zdecydowałem się na aktywność sportową oraz dietę nie zawierającą tłuszczów zwierzęcych. Jeśli to nie da żadnego efektu... to podejmę "dyrastyczniejsze" kroki :-)

Zaciekawiły mnie efekty diety naszej użytkowniczki Bietki
http://www.diety.pl/... ... da4#168320

myślę, że też by nam nie ta dieta zadziałała..

#9
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
doradco jeżeli ktoś lubi kapustę i paprykę to i ta moją zupke polubi, trochę mdła ale jak się przyprawi różnymi przyprawami oprócz soli oczywiście, to jest nawet zjadliwa :-)

#10
Wera

Wera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Bietka a można w ogóle dodawać przyprawy? czy jest tak w przepisie?

#11
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
Wera mam w przepisie przyprawy do wyboru: curry, pietruszka, pieprz, koper, bazylia, czosnek, papryka w proszku ,ja do zupy dałam pieprz, kminek mielony i chyba tyle,a jak jem to dodaję jeszcze świeżo zmielony pieprz i świeżą bazylię i natkę pietruszki , da się zjeść :-)

#12
Paula123

Paula123

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
A ja po Twoim opisie poleciłam bym Cambridge, w diecie są dania gotowe i normalne jedzenie, raczej szybkie i łatwe w przygotowaniu. Problem tylko w tym czy powinieneś się odchudzać bo wydaje mi sie że niewiele jeżeli juz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych