Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dukan przegrał proces :]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów
Pierre Dukan, twórca znanej na całym świecie diety dukana przegrał proces sądowy o zniesławienie, Dukan wytoczył proces Panu Jean-Michel Cohen który to opublikował w znanym czasopiśmie artykuł o szkodliwości tej diety dla organizmu i zdrowia.

Sąd w Paryżu jednak orzekł, że nie było to żadne zniesławienie i nakazał Dukanowi zapłacić 3.000 Euro kary. Cohen w artykule nadmienił, że u niektórych jego pacjentów, dieta Dukana powodowała poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu, np wysoki poziom cholesterolu, poważne choroby układu krążenia a nawet raka piersi.

Także moje drogie czytelniczki... z dala od tej diety, chyba, że nie boicie się ryzyka i stracenie kilku kg jest dla Was na wagę złota :]

Lepiej wybrać dietę bardziej zbilansowaną, a każda restrykcyjna dieta może okazać się tzw. gwoździem do trumny :crazy:




...



...



#2
halinka

halinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
W sumie jaki mamy finał?
doktor wydał książkę, zarobił miliony na jej sprzedaży, przegrał proces i nie może wykonywać zawodu lekarza.
po co? skoro ma tyle pieniędzy że do końca życia może leżeć na plaży i nic nie robić !!!
i na pewno w nosie ma te wszystkie biedne kobiety, które straciły zdrowie na jego cudownej diecie!
dna moczanowa, niewydolność nerek, problem z mięśniami...

#3
otyła25

otyła25

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
:yikes: :yikes: A ja chciałam zacząć wlaśnie Dakana :yikes:

#4
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Marta poczytaj ten wątek --->
skuteczna-dieta-na-odchudzanie-t2927.html

Dieta Dukana nie jest dobrym pomysłem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych