Skocz do zawartości

Zdjęcie

YERBA MATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
agunia

agunia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Czy ktoś próbował pić jerbę ?
Już od dawna szykuje się do jej kupienia, ale teraz na 100% wiem, że muszę się w nią zaopatrzyć :)
spotkałam kolegę z klasy - zawsze był gruby.
Teraz schudł 40 kg - pije jerbę!
Szykuje codziennie termos i wszystko wypija.
Nie czuje głodu, nie ma problemów z wypróżnianiem.
  • Lycletlyhem, natalode i Andrewconi lubią to



...



...



#2
meinecoon

meinecoon

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
Yerba jest dość ostra. Jednak naprawdę działa! W przeciwieństwie do margaryn ze sterolami roślinnymi, actimelem i inną żywnością, która ma ponoć nas wspomagać.

Ja piję yerbę od dawna. Nie kupiłam tego pojemniczka tylko bombillę, czyli rurkę.
Na początku nie mogłam się do smaku przyzwyczaić, ale potem było już ok.
Ja ją piję, bo mnie orzeźwia, ale rzeczywiście wspomaga odchudzanie :)
  • Lycletlyhem i natalode lubią to

#3
sonja

sonja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
ja mam cały zestaw yerby :)
są różne smaki - np. łagodna, ostra, klasyczna, owocowa.
Ja zaczęłam od łagodnej i mimo to dla mnie była dość mocna. Jednak szybko się do niej przyzwyczaiłam, dlatego przerzuciłam się na klasyczną i jej trzymam się już od dawna.
Często zaparzam sobie termos yerby i piję w pracy - nie chce się po niej jeść, a mojej mamie spadł cholesterol, b o i ją przekonałam do picia Yerby.
Polecam - w internecie jest sprawdzona strona - nie kupować na allegro. Nie trzeba kupować pojemniczka tylko potrzebna jest bombilla - to rurka z sitkiem, dzięki której fusy nie dostają się do tego, co pijemy
  • Lycletlyhem i natalode lubią to

#4
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ja piłem i nie jest taka zła, do kupienia jest w sklepie internetowym tylko musisz poszukać ;)


  • Lycletlyhem lubi to

Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych