Skocz do zawartości

Zdjęcie

po świętach :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Planuję zaczekać ze zgubieniem kilogramów do czasu po świętach - uważam, że to jest sensowne - i jako postanowienie noworoczne - dieta i ćwiczenia :) Co wy sądzicie? Ktoś jest ze mną?



...



...



#2
xksenax22

xksenax22

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Myślę, że to dobry pomysł. Wiem jak ja się trułam w święta z dietą.. Niczego nie mogłam praktycznie zjeść, robiłam sobie osobne posiłki a rodzina zajadała się plackami i wykwintnymi daniami :(

#3
szynszylek

szynszylek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
No więc jest już po swiętach :P zaczynamy dietę? 8-)

Przyznam się z ręką na sercu, że podczas Świąt zapomniałam o takim pojecju jak odchudzanie :!: nadszedł czas na uporządkowanie menu i wraz z noworocznym postanowiem przejscie na dietę dzięki której zgubię kilogramy ktre w jakiś niepostrzeżony sposób znalazły sie na moim ciele :P

Odchudzanie zaczynam od wybrania diety, jest sporo informacji na tym forum więc coś na pewno się znajdzie :-> Nawet aura sprzyja aktywnosci fizycznej i chyba dam się namówić na marszobieg, ponoć średnia i umiarkowana aktywność fizyczna jest najlepsza na odchudzanie.

Co do diety, to na pewno nie wybiore żadnej głodówki by po kilku tygodniach walczyć z efektem jojo, ogólnie rzecz biorąc to chciałabym schudną minimum 5 kg, a będę super zadowolona jeśli uda się schudnąć ciut więcej.

Podczas Świąt jadłam wszystko co się dało, począwszy od sałatek, mięs kończywszy na ciastach... więc sami rozumiecie :D trzeba odpokutować teraz te wszystkie grzeszki :evil:

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
[quote name="szynszylek"]No więc jest już po swiętach :P zaczynamy dietę? 8-)


Witam:) ja zaczynam, a właściwie już zaczęłam 2 stycznia i jak na razie jestem na dobrej drodze :thumbsup:

jeśli chodzi o szczegóły to zapraszam do siebie :)

Szynszylek pisz jak ći idzie, razem łatwiej, trzymam kciuki i życzę powodzenia :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych