Skocz do zawartości

Zdjęcie

JAKIE BUTY?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jakie butymogła bym załozyć na imprezę z tańcami do sukienki w koloże blady róz ? dziewczyny doradzcie mi proszę , zawsze mam z tym problem , z góry dziękuję :->



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia juty możesz mieć blado różowe,białe,mocno różowe...Najlepiej na tkim średnim obcasie jak maja byc tance to lepiej,żeby Ci sie noga nie męczyła:) A na jaką imprezę sie wybierasz? Pochwal sie troche:)

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Becia- a dodatki jakie masz?torebkę,czy tam co innego? wydaje mi się,choć nie bardzo się znam-róż ,białe,wrzos nawet -i wygodne muszą być ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja bym odradzala buty w kolorze sukienki.

Lepiej dobrac je tak by szly w parze z dodatkiem i niekoniecznie z torebka, np, z koralami na szyi i nadgarstku :-)

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ani dodatków ani torebki jeszcze niemam bo niewiem jak to dobrac kolorystycznie , niecierpie ubierać sie wizytowo :yikes: i stąd mój problem , na codzień chodzę w spodniach przewarznie więc dziewczyny pomózcie :lol:

#6
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A mozesz wkleic nam zdjecie sukienki? :-)

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
dopiero się szyje u krawca :->

#8
Nordin

Nordin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
no to niefajnie. a powiedz jaka to impreza..jaka dlugosc tej sukienki i moze jakies przykladowe zdjecie koloru? to by pomoglo :-D
Dołączona grafika

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia jak juz ta kiecke bedziesz miala to wklej focie i na pewno Ci pomozemy:)

#10
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
kolor w sumie trudno określić bo zalezy od swiatła raz wydaje mi się blady róz , bardzo blady a raz tak jakby brzoskwinka delikatna , kurcze trudno jest okreslić , krawiec też miał problem mówił ze łosoś , brzoskwinia no i jak tu być mądrym :yikes:

#11
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Hm, ciezko powiedziec.. Losos - moze ecru? Moze czerwien? :hmmm:

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
że też musiałam wybrać taki materiał , teraz mam aby problem , no ale on był taki delikatny i mnie się podobał , mam kilka par butów więc jak już będe miała to zaczne przymierzać i może wtedy stwierdze które pasują

dzięki dziewczyny za zainteresowanie :lovers: jesteście kochane , zawsze można na was liczyć

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia to tak jak na Ciebie zawsze mozna liczyc:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych