Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy!!! nie wiem co jest:((


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
adka

adka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
nie wiem co jest niedawno jadlam troche slodyczy ale malo i nie tylam a ostatni tydzien malo jadlam bo mi sie nie chcialo a slodyczy nie jadlam wogle i zauwazylam ze zaczelam tyc choc inni mowia ze nie ale ja widze ze przytylam. pare centymetrow mam wiecej w pasie bo sie ostatnio mierzylam co moze ze mna byc od czego tyje ?? tak mi sie chce czasami jesc ale musze sie ograniczac bo jak bede miala nawet 2 cm wiecej to nie wiem co bedzie :(boje sie ze zaczne tyc i bede gruba :-( mam 14 lat :-(



...



...



#2
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Na pewno nie jest tak, ze w ciagu tygodnia przybedzie Ci kilka cm w pasie! Masz 14 lat, hormony szaleja a kobiecy organizm dziala tak, ze w niektorych dniach cyklu magazynuje wode i wtedy wydajemy sie sobie "grubsze". Ale nikt inny tego nie widzi, bo to tylko woda i Twoje odczucie. Moze okres Ci sie zbliza? Albo masz okres? Na pewno nie ma sie co martwic..

#3
Lidus

Lidus

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Nie masz się co martwic. Też miałam taki okres w życiu. Jasmine ma rację w twoim ciele jest teraz burza hormonów nasze ciała się zmieniają ponieważ dojrzewamy ...P:)) :-D :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych