Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wilczy apety na słodycze - jak zapobiec?

apetyt na słodycze jak zmniejszyć apetyt na słod łaknienie na słodycze unikac słodyczy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Poradnia

Poradnia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 71 postów

Czasami nie da się po prostu nie zjeść czegoś słodkiego... ok, zjedzmy ale niekoniecznie czekoladę, deser, ciastka czy inny chemiczny wyrób... są przecież zamienniki takie jak:

 

 

  • przede wszystkim siemię lniane, wystarczy dodać do sałatki i już zaspokoimy słodyczowy głód
  • Jogurty niezawierające cukru!
  • czekolada ale gorzka! czekolada pobudza wydzielanie hormonu szczęścia
  • soki kwaśne i owoce cytrusowe - solidny witaminowy kopniak który zatrzyma apetyt na słodycze
  • brzoskwinie, kiwi, jabłka i śliwki - będziecie zaskoczeni jak bardzo hamują one łaknienie na słodycze
  • niekonserwowane suszone owoce - upewnijcie się, że owoce nie są KONSERWOWE!




...



...



#2
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów

Ja zamiast słodyczy kupuję różnego rodzaju suszone owoce, niektóre są mniej inne bardziej słodsze, suszone owoce naprawdę pomagają w nie jedzeniu słodyczy, konciec końców masz coś słodkiego w ustach :)))



#3
Elwirka

Elwirka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów

Tak jak pisze Dorota - najlepiej na zaspokojnie głodu na słodkie to suszone owoce ! zawsze mam w takiej specjalnej szufladce jakieś łakocie, oczywiście suszone owoce :)



#4
daria13

daria13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
94168648369839599858.jpg
 
Kochani zapraszam was do mojego bloga! :)
Każdy chce schudnąć kilka kilo a ja się z wami dziele moim sukcesem :)
Miałam dietę no i schudłam :)


#5
Yoko

Yoko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów

Ja jestem strasznym łasuchem na słodycze ale teraz biore suplement i bardzo ogranicza on mój apetyt przez to chyba tyle schudlam bo nie stosowałam żadnej diety moge śmiało polecić http://nplink.net/pGBxfL2Z



#6
dietownik

dietownik

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów

JA za każdym razem jak nachodzi mnie ochota w sklepie na cos słodkiego to kupuję na to konto jakieś owoce, tez słodkie a dużo zdrowsze. 



#7
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ja tez sie nie moge powstrzymac od slodyczy i czasem podjadam


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych