Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stewia - kupiłam, dostałam i będę używać

stewia stewia nie zawiera kalorii stewia ceny stewia opinie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Poradnia

Poradnia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 71 postów

Słyszałam kiedyś ciekawe opinie o stewii, po kilku tygodniach postanowiłam zamówić ją i właśnie wczoraj ją otrzymałam, stewia nie zawiera kalorii i to bardzo mi odpowiada, uwierzcie bądź nie ale jest o 300 razy słodsza od cukru!!!

 

Dla tych którzy chcę zakupić stewię to można ją spokojnie kupić w sklepach internetowych, stewia dostępna jest jako świeże liście, skoncentrowany wyciąg ze stewii lub jak proszek (tą stewię właśnie mam) ma zastapic cukier.

 

Można stewię także uprawiać w ogródku lub doniczce ale to już opcja dla miłośników sadownictwa, sieje ją się chyba w okolicach maja...

 

e2ec7a150c7e.jpg





...



...



#2
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów

Ja stosuję stewię cały czas, od chyba 2 lat, bardzo zdrowa jest, tylko herbatę należy osłodzić dosłownie szczyptą... jest niesamowiecie słodka i jak pisze @Poradnia stewia jest conajmniej 300 razy słodsza - wydaje się, że nawet więcej :-)



#3
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

a jak ją można stosować?


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych