Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak udobruchać Kobietę..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
bo mnie na przykład nikt nie dobrochuje.. :myśli1:



...



...



#42
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów

wspaniały temat- jak udobruchać kobietę, dlugo myślalam co sprawia mi największa przyjemność i wiem:
- przygotowana przez męża w formie niespodzianki po dlugim i męczącym dniu kąpiel pelna bąbelkow , z olejkami, pływającaymi płatkami kwiatów i świczkami wokól
- gorąca czekolada wedla w pijalni czekolady wedla w bialymstoku,
- bukiet rożnokolorowych tulipanów,
- mruczenie mojego kudlatego przyjaciela kacperka, zwlaszca wieczorem gdy pcha się nam do lóżka i to niesamowite uczucie jak otwieram rano oczy i widzę jego pyszczek przytulony do mnie,
- komplet koronkowej bielizny dany bez okazji , a z prośbą o jak najwcześniejsze wykorzystanie...,
- pocałunek w czółko na dobranoc,
- niepodzianka w formie wypadu za miasto, z przygotowanym przez męża jedzonkiem na piknik


No no muszę wprowadzić te metody u siebie w domu, zwłaszcza kąpiel ze świeczkami i olejkami brzmi kusząco. Tak się teraz zastanawiam o co mężowi awanturę zrobić:P

#43
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Nie musisz mieć żadnego konkretnego powodu, Jolinka, po prostu zarzuć focha ;)

#44
Mamcia1

Mamcia1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Hm a ja się tak zastanawiam i nie wiem...
Mój mąż sprząta, gotuję nie trzeba się prosić.....
I tak myślę i myślę i wiem... Uwielbiam jak wieczorkami mi plecki moje obolałe masuje i stópki :grin:

#45
martek15

martek15

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Dziewczyny, ten stereotyp mężczyzny, który nic nie robi w domu, pije piwo i jest leniwy, a o wszystko dba żona i tylko ona przejmuje się domowymi sprawami - to jakaś masakra. Nie wierzę, że pozwalacie na olewanie sobie tak ważnych czynności w domu.
Ja staram się od samego początku z moją kobietą dzielić obowiązki - najlepiej robić to razem.
Myślę, że duży wpływ na to ma fakt, że my lubimy razem spędzać czas, robimy większość rzeczy razem - jesteśmy dla siebie przyjaciółmi i odpoczywamy nawet razem gotując, jedząc i zmywając po obiedzie. Jesteśmy 4 lata razem i jeszcze się nie znudziło - wiem że zaraz któraś napisze, żebym poczekał jeszcze 5 lat i się wszystko zmieni. Moim zdaniem wszystko zależy od ludzi - jeśli będziemy tylko chcieli to zawsze tak będzie w domu.

Dlatego apel - starajcie się stworzyć taką atmosferę w domu :) A jeśli nie macie jeszcze drugiej połówki - szukajcie takiej, która będzie miała podobne podejście do opisanego wyżej.

Pozdrawiam :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych