Chcę wskoczyć na dietę Paleo ale zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć opinie o niej...
Na tej diecie je się produkty tylko wysokobiałkowe tj kotlety cielęce i wołowe, wątróbkę, piersi z kurczaka itp. Można też jeść owoce i warzywa które nie zawierają skrobii no i jeszcze jajka i ryby można jeść.
Wystrzegać należy się ziemniaków :/ drożdży, nabiału, zbóż i chyba warzyw strączkowych. Dietę Paleo dzieli się na 3 fazy.
Najchętniej jakbym dostała odpowiedź od dietetyka z forum, nie mam żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Moje rozmiary to 62 kg przy 160 cm wzrostu. Jeśli potrzeba więcej danych to proszę pytać tu na forum lub na PW.
Pozdrowienia
R.


Do góry
Zgłoś







