Skocz do zawartości

Zdjęcie

NASZE "MAŁE"SZCZĘŚCIA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
166 odpowiedzi w tym temacie

#1
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Mam nadzieje że dział będzie miął wzięcie, że pojawią sie osoby starające ;-) oczekujące i te które juz mają dzieci

Więc zaczynam od siebie jezeli ktoś będzie chciał to dopisze go



...



...



#2
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
świetnie,że założyłaś ten dział Sabinko. Oczywiście potwierdzam moją kandydature do starająccych się. No i mam nadzieje, że niedługo uda mi się tu wkleić pierwsze zdjęcie mojego dzieciątka (nawet USG) :mrgreen:

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
barankosia ciesze sie ze Ci sie podoba mam nadzieje ze szybko spadneisz z starających na oczekujących :grin:

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja też dziewczyny bardzo sie cieszę,że taki dział powstał no i również potwierdzam swoją kandydaturę :tongue:

#5
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Ania ma nadzieje ze tez ze starajacych przejdziesz na oczekujce życze Ci tego z całego serca
za pare dni moja chrzestna urodzi dziecko ciekawe co bedzie miała dodam ze jest juz grubo po 40 i chce jeszcze jedno jak z tym będzie wszystko ok bo ma juz dwie dorosłe córki i nie chce zeby te samo sie chowało z drógiej strony to juz chyba ryzyko taka ciaza a moze sie myle nie wiem

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Sabinka wiesz co to różnie jest z tymi ciążami w tym wieku--> moja mama jak urodziła brata miała 40 lat i wszystko przebiegło w porzadku wiec z Twoją chrzesna na pewno wszystko bedzie ok :-)

#7
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
No my z meżem w tym tygodni ostro się staramy ;-) Jakoś dziwnie sie czuje od jakiś dwóch dni boli mnie podbrzysze, najpierw myslałam że to jajniki ale raz mnie boli z jednej strony a raz z drugiej, może to nadchodzi owulacja :hmmm:

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

No my z meżem w tym tygodni ostro się staramy


;-) wspaniały sport ,barankosia,dobry na odchudzanie-mam nadzieję,że skuteczne te starania będą :thumbsup: :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

może to nadchodzi owulacja :hmmm:

barankosia może :hmmm: więc dalej ostro sie przytulajcie a napewno coś z tego będzie :tongue: ;-)

#10
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
trzymam kciuki , a temacik bardzo mi się podoba :->

#11
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki dziewczynki, jesteście kochane. Jakoś jestem optymistycznie nastawiona do tego wszystkiego jak sie nie uda w tym miesiącu to może w następnym będzie lepiej, kiedys wkońcu musi zaskoczyć :mrgreen: A starania tez sa bardzo przyjemne ;-) :mrgreen:

#12
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
grunt to pozytywne nastawienie :thumbsup:

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no a ja miałam dzisiaj piękny sen-chodziłam sobiena spacerze z takim ślicznym brzyszkiem a obok mnie mój Mariusz taki zadowolony....Aż mi się płakać chce :cry:

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Anulka,może to proroczy sen? marzenia się spełniają , WIEM ,że tak jest ,jak się czegoś bardzo mocno pragnie, nie płacz, wszystko będzie dobrze ,trzeba wierzyć ,a Bóg jest miłosierny...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jejciu shas obyś miała rację :cry:

#16
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Anja, a jak tam ogólnie u Ciebie zaczełaś już to leczenie, ataracie się czy odpusciliscie narazie na te 2 miesiące?

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia no temp. nadal mierze ale tablety na te bakterie dopiero zacznę brać jak mi sie @ skończy :-( no i staramy sie ale na razie nie ma żądnych szans na dzidziusia-chyba że jakiś cud sie wydarzy

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
dzis rozmawiałam z dziewczyna ktora ma juz 6 letnie dziecko i przypierwszej ciaży nie było żadnego problemu a z drugim jest nie moze zajsc juz 6 miesiecy sie staraja i nic :-/

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja chciałałabym chociaż jednego dzidziusia

#20
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tak napewno mając juz jedno łatwiej jest sie starac o drugie i szybko napewno będziesz je miała ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych