Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupione-sprawdzone-polecamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
myślę ,że czasem jest tak, że coś kupujemy,i to coś nas zachwyca! jest dobre,niedrogie,czy rewelacyjne,dlatego dzielmy sie takimi sprawdzonymi produktami,korzystajmy z doświadczeń innych i dzielmy sie swoimi :-D


np:
:arrow: kupiłam płyn do mycia naczyń FAIRY
jest absolutnie rewelacyjny,umyłam talerz z zaschniętym tłuszczem i nie uwierzycie-pod palcem skrzypiał :mrgreen:
polecam :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#2
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Swietny temat,shas :thumbsup:
jeśli chodzi o ten płyn to słyszałam, ze jest rewelacyjny ale jeszcze nie kupiłam bo mam narazie :lol: na zapasie, ale na pewno kupię :lol:

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, bombowy temacik-na pewno będe tu częstym bywalcem :tongue:

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
shashua dzisiaj kupiłam ten płyn do naczyń i rzeczywiście jest super :thumbsup: ładnie pachnie -mam rumiankowy,super myje i wystarczy niewielka kropelka :lol:

dzięki shas :clap2: za podpowiedz czekam na inne sprawdzone , warte polecenia :lol:

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ostatnio kupiłam kawę , jacobs balance-nie wiem jak sie to pisze :oops: niema ona 100% kofeiny ale mi bardzo smakuje, jest bardzo łagodna według mnie :-P może któraś z was już ją zna :?:

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
becia, ja jej jeszcze nie piłam ale czaję się na nią cały czas

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
o ,świetnie,na pewno wypróbuję,bo jeszcze nie piłam,ale zaliczę :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Tabletki do prania trudnych plam firmy Vanish.

Sa doskonale. Ostatnio popsula nam sie pralka, i bedziemy musieli kupic nowa. Poki co, piore wszystko recznie :roll: . Najgorzej pierze sie posciel i gdyby nie te tabletki, chyba nie dalabym rady temu wyzwaniu.

A dzieki jednej tabletce wystarczy, ze zostawie namoczone rzeczy na kilka godzin, i po kilku godzinach po plamach ani zabrudzeniach ani sladu :-D .

To sa oczywiscie tabletki do stosowania w pralce, ale coz, w zyciu roznie bywa i ja ich uzywam do prania recznego. Tymczasowo oczywiscie :mrgreen:

Polecam, z calego serca.

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:hmmm: komedia ...
największe mam zawsze problemy ze spraniem plam z pomidora,jak myslisz,na pomidora dzialają? jak tak to lecę do sklepu...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Wszystkie produkty firmy Vanish są rewelacyjne dlatego i ja je gorąco polecam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no więc ja polecam Ajax soda bardzo fajny do czyszczenia wszystko łazienki ,tłustego pieca :thumbsup:

płyn do naczyń fairy

płyn do płukania SOFTLAN ja go kupyje od tych co sprzedają rzeczy przywiezione z niemiec bo on niemiecki jest :grin: bardzo łądnie pachną rzeczy

#12
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Softlan jest super :-D też go stosuje :-D
Dołączona grafika

#13
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

płyn do naczyń fairy


odkąd shas go poleciła nie kupiłam innego płynu tylko własnie fairy :thumbsup:

#14
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Musze ten płyn zobaczyć bo chyba na niego nigdy uwagi w sklepie nie zwróciłam ;-)
Dołączona grafika

#15
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Fairy jest cudny, na długo starcza a do tego pięknie pachnie - szczególnie ten z rumiankiem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
właśnie kończy mi sie pur to na pewno w piatek kupie :lol: fairy :-D
Dołączona grafika

#17
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anusiak masz racje, zapach jest super i rumianek i jabłko, jest bardzo wydajny,wcześniej też kupowałam pura ale teraz tylko ten, do tego nie wysusza mi rąk co większośc płynów tak robiło nawet ten pur z balsamem mi wysuszał :-D

#18
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

nie wysusza mi rąk

o to fajnie , bo ja mam strasznie suche ręce .
Dołączona grafika

#19
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Co do płynu do płukania Softlan to używam ale tylko wtedy gdy przywiezie mi siostra.Kiedyś ludzie mówili,że jeśli się kupi od tych co przywieżli,na targu lub nawet w sklepie to on jest mieszany z jakąś taniochą,myślałam,że to bzdury ale miałam jednocześnie taki kupiony i taki od siostry,sprawdziłam i okazało się że jest różnica w samej butelce tego nie czuć ale po praniu tak-taka sama dawka,taka sama tkanina,taka sama temperatura i niestety ten kupiony jest do bani.Teraz jeśli mi siostra nie przywozi zapasu i mi brakuje to idę po biały LENOR.
Dołączona grafika

#20
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

nawet w sklepie

nie wiedziałam że softlan idzie kupić w sklepie , przynajmiej ja nigdzie nie widziałam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych