Skocz do zawartości

Zdjęcie

do lata piechotą będę szła.../mój codziennik :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1790 odpowiedzi w tym temacie

#1741
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Agusia będę. Do kiedy będziesz w 3M? jakieś spotkanie bankowo :)

bede do 10 sierpnia.znaczy sie 10 juz wyjeżdżam.ale by bylo fajnie sie spotkać :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Kazimierz

Kazimierz Dolny?ja sie tam niedaleko urodziłam.Kazimierz piękne miasteczko,wzgórze z baszta i wzgórze krzyży....skarpy nad Wisłą...cuuuuuuuuuuuuuuuudo!



...



...



#1742
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Uwielbiam ogórki małosolne ale one mnie nie lubią. wczoraj zjadłam cale 4 sztuki a dziś na wadze 700gr w górę :uklony: :oczy:


no chyba to nie przez ogórki :yikes: jak byłam na diecie to zajadłąm sie ogórami , więc może to inna przyczyna, jakies zatrzymanie wody albo co :myśli1:

mamciak, buziaczki dla dzieciaczków :lovers:

#1743
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
se poczytam kaj ten Nasz aGulec se bedzie takze spoko cofam sie wstecz :mrgreen:

#1744
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Moze warto o Kołobrzeg by zahaczyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A może przez Włocławek ktoś będzie miał po drodze :hmmm:

#1745
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Mamciaczku, słyszałem że z Poznania do 3miasta fajnie się jedzie :smiech3: :smiech3: :smiech3: moze i wam droga powiedzie tędzy, wtedy jest okazja :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1746
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Mamciak . Jak już se pojechaliście na ten urlop... to życzę wielkkiego wypoczynku, wielu atrakcji i zdrowia dla dzieciaczków wspaniałych :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1747
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No i cisza w eterze :krzyczy:

#1748
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Mamciaczku kochany

Z okazji XX nastych urodzin, życzę Ci wielu radosnych chwil
Niech szczęście Ci sprzyja, radość otacza
a ciepło które dajesz innym nigdy nie zanika.
Bądź zawsze sobą , radosną, uśmiechniętą , otoczona
zdrowymi dziećmi i podtrzymywana przez czułego i kochającego męża . :mrgreen:

100 LAT

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
:lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1749
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Jak juz wrócisz z tych wywczasów to postawisz :piwo: i :hmmm: nie ma ikonki albo nie widze ale no chodzi mi o torcik ;-) :slinka: :slinka: :slinka:
Wszystkiego najlepszego zdrwia szcześcia i wszystkiego czego sobie zyczysz :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:

#1750
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Mamciaczku najserdeczniejsze życzonka urodzinowe-jak najwięcej szczęścia i spełnienia marzeń :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1751
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dużo, dużo zdrowka, wytrwalosci, spokoju i milosci... Niech Twoje marzenia sie spelniają :lovers: :lovers: :lovers: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

#1752
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Mamciaczku kochany wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, szczęścia i spełnienia marzeń :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1753
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
w dniu Twych urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego
dużo dużo szczęścia, zdrowia, wszelkiej pomyślności,
żadnych smutków dużo radości
oraz spełnienia wszystkich marzeń
:urodziny: :urodziny: :urodziny:
:prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:
:prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:

#1754
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Mamciaczku kochany wszystkiego najlepszego dużo zdrówka dla Ciebie i rodzinki.Spełnienia marzeń :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Dołączona grafika

#1755
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wszystkiego naj, naj, naj :lovers:
:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
:prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:

#1756
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Kochany Mamciaczku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.!!!!!!Duzo zdrówka,spełnienia marzeń i wielu słonecznych dni. :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#1757
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Mamciaczku, wpadam życzyć dobrego tygodnia, pewnie wracacie lada chwila do domu :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: więc wypoczęci , wracajcie do nas i mam nadzieje że poopowiadasz co i jak na urlopie było . :mrgreen: :wave:
Dołączona grafika

#1758
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Hello :wave:
ja tez wpadam sie przywitać

#1759
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
I ja macham lapka w Wasza strone :wave:

#1760
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Mamciak co słychać???ja już w Gdańsku jestem i czekam kiedy się odezwiesz żeby się spotkać....wyjechaliście gdzieś?pozdrawiam :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych