Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzeba schudnąć, czas na zmiany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2219 odpowiedzi w tym temacie

#2161
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Wszystkiego najlepszego :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:



...



...



#2162
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
wszystkiego najlepszego ,ucaluj malenka od nas,baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

#2163
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Tralalalala wszystkiego najlepszego dla Ksieżniczki :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2164
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
asiula przyszlam powiedziec dzien dobry i co czytam ze ty tez jestes odcieta od netu tak jak ja przed wakacjami. wszystkiego naj dla coreczki

#2165
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No i ja na samym końcu-zresztą to już normalka chciałam złożyć malutkiej życzenia wszystkiego co piękne :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#2166
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: przyszłam poryczeć troche bo mi tęskno za Asiulka naszą ,za jej słonkiem i P........ nawet :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Asiula :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: wiesz Ty że cierpliwość jest cnotą -ale nasza ( i Twoja i nasza forumkowa ) na ciężką próbę wystawiona :cry: :cry: jak lapi ,masz jakies wieści? :hmmm: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2167
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aśka kochana wracaj do nas :lovers:
Chyba muszę :dzwoni: tylko nie rozumiem dlaczego nikt nie jest w erze :nie wiem1:
Dołączona grafika

#2168
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
asiula kiedy do nas wrocisz bo ostatnio to albo nie masz czasu albo ci net nawali i ciagle cie brakuje na tym forum. milego dnia

#2169
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Asiula laptopka pewno jeszcze nie ma :cry: a my sobie za nia czekamy :cry: ale teskno jak diabli :cry: :cry: :cry:
Asiulka :lovers: :lovers: :lovers:

#2170
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Asiuli laptop w niemcach sylcia w naprawie to jak ma pisać? :cry: aż ssie do niej :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2171
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
a ten laptok to chyba dwa tygodnie miał bhyć w niemcach nie????
Aslula normalnie tęskono za Tobą jak nie wiem co.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2172
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Asiula wracaj - Kurczak Marnotrawny w potrzebie

#2173
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Hanzoczka oddawaj laptopika Asieńce i obie wracajcie na forumek :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy:

#2174
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
W pełni się z tym zgadzam

#2175
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Zeby chociaz Hazoczka do naj zajrzała, a tu ani jednej ani drugiej. :evilmad:
Dołączona grafika

#2176
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Aśke dzis dorwałam bo mnie do niej ssało :lovers: i sie martwiłam tą ciszą -Hazoczka do tej pory miała gościa- ten gośc dziś/jutro wraca do niej i lapiego odwozi -ale Asia tez ma teraz gości (o których nam opowaiadała że ich mieć w sierpniu bedzie ) tęskni za nami -pracuje jak koń pociągowy dużo i i wszystkie nas pozdrawia tęskni i pamięta i wpadnie może juz za niedługo bo wszystko na dobrej drodze :jupi: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2177
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
pozdrowienia dla ASIULI I HAZOCZKI :lovers:

#2178
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Też pozdrowienia przekazuję serdeczne :lovers:

#2179
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aśka już nie mogę się doczekac jak wrócisz :lovers:
Dołączona grafika

#2180
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
asiulka ja tez juz sie doczekac nie moge :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :lovers: :lovers: :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych