Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy etap totalnej zmiany w życiu - dieta ciała i mózgu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3599 odpowiedzi w tym temacie

#3561
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Mam też podróbę Tymciaka :jupi: :jupi: :jupi: Żeby nie było :diabel:
I cholerny apetyt :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
I zajebisty humor :crazy:
I co zarobię to wydaję :placz: A tak lubię oszczędzać :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: No ale książeczki :diabel: :diabel: :diabel:
...
Dołączona grafika

Viva Italia!!!



...



...



#3562
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Mam też podróbę Tymciaka

Gufcia , to niemożliwe. Tymciak jest nie do podróbki, chyba jest opatentowany czy coś :hmmm:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Fajnie swoją drogą ze wpadasz dla towarzystwa , czy też kontaktu. Może teraz w kąciku przepisów dopiszesz jakies pozycje stosowne dla nas :hmmm:
Pozdrawiam, ja i tak szczerze mówiąc tez kucharzę sobie i muzom ale ide w strone dietetycznych , lightowych wersji. :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#3563
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Ej, no.. jaką podróbę :mrgreen:

Co tam Gufciu .. weź babo się rozpisz konkretniej bo ja juz nie moge nooooo.
:love:

#3564
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Agnieszka25, :jupi: moi Rodzice właśnie wrócili z Kołobrzegu, przywieźli makrele wędzone, łososia :clap: :clap: :clap: jenyści ale święto było. Przy okazji zmajstrowałam 3-sekundowy pycha obiadek - łoś wędzony w kawałeczkach na patelnię na dwie minutki, zasypać pieprzem, zalać śmietanką 18% i mnóstwem koperku - gotowe....acha i spaghetti ugotować, oblać sosem i posypać parmezanem.........mniamyści :chef:
A podróba zwie się Michaś i jest boskim młodym człowiekiem :thumbsup: Więcej nie powiem bo głodna jestem.

Może teraz w kąciku przepisów dopiszesz jakies pozycje stosowne dla nas :hmmm:

:blush: Ale ja całkiem niestosownie mam chcice na toffi i chałkę :cry: Chcesz przepis???




:diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: A w ogóle to u nas wiosna i niech temperatura nie rośnie bo ja już się boję upałów :yikes:
Shas...to nie było złośliwe :diabel: Niedługo będę Ci zazdrościć.....poza tym jak coś to wiesz co robić :tanczy:
Anja, pociesz się, że ja ostatnio też nie śpię za długo...ok 7,8 godzin. Dla mnie to malutko :diabel:
Anusiak...kiedy masz darmowe :myśli1: :whistle: :whistle:
Spadam kotom kota pogonić bo masakrują mi chałupkę :crazy: :crazy: :crazy:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#3565
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Anusiak...kiedy masz darmowe :myśli1: :whistle: :whistle:

Teraz ale właśnie rozwiązuję kryminalną zagadkę w Nowym Jorku i nie mam czasu :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3566
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
co one wczoraj z moja córą nawywijały.... :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :-> :-> :-> :-> :-> :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :fun: :diabel: :tongue: :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3567
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
:diabel: Pozdrów Ciocię... :fun: :ceyes: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :swir:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#3568
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
no jasne ,obligatoryjnie ,dopytuje się jakby o krówki. czy czekoladę 8-) ...cos Ty jej zrobiła??????? :swir: :blink: gdzie ta ciocia i gdzie...aaa uważaj bo ma już w play i możesz się naciąć :zdenerwowany: i jaka decyzja bo to mi chodzi po głowie.... :myśli1: :myśli1: :myśli1: :thumbsup: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3569
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, masz mi urodzić dziewczynkę i koniec kropka :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Aaaaaaaaaa i jeszcze jedno ma być taka ładniutka i śliczniutka :lovers:
Aaaaaaaaaaaa2 i jeszcze coś-ja se ją wezmę na wychowanie :tanczy:

#3570
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Ej no, ej no bo ja między wierszami zaczynam czytać. Czy tu ktos się brzuchatkiem robi? Zamienia w ciężarówkę? Bociany nadleciały czy o co kaman? Hę? :mrgreen: :lovers: :love:

#3571
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Agnieszka25, no właśnie o to chodzi,że nie....a ma mi dziewczynkę urodzić :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: dla mojego Kubusia

#3572
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

.a ma mi dziewczynkę urodzić :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: dla mojego Kubusia

to se jeszcze poczekasz
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3573
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Aha......... a już myślałam.... No to szturcham weekendowo i tarmosze za guffinkowe uszy :love: :lovers:

#3574
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Guuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffccccccccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuu!!!!!!!!!!1 :love:

#3575
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
:oczy2: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Dołączona grafika

#3576
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Gufinka a Ty gdzie się podziewasz hęęęę
skrobnij słówko co u Was

#3577
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No to skrobię. Od 3 tygodni jestem na Montim i nawet mi idzie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Pomalutku tym razem ale moze trwalej się uda :tongue:
Poza tym i przede wszystkim....................a może zdjęcie zapakuję co ja tam będę się rozpisywać :whistle:
I jeszcze się nie rozwiodłam, miałam za to wczoraj histeroskopię czy jakoś tak i Anka sorry ale ja przeżyłam drugi raz bóle porodowe więc dziecka rodzić już w życiu nie chcę :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Lecę trochę poczytać co u Was bo normalnie wstyd.
Anusiak, ja Ci chyba nie odpisałam ostatnio ale miałam telefon w reklamacji i parę dni byłam bez czy coś, nie mogłam też dryndać weekendowo :cry: ale tym razem nie będzie zmiłuj :diabel:
Chyba wszystko na razie...

Buhaha z Anusiakiem wyjaśnione ale mnie wyczuła :diabel:

NOWE, CUDOWNE, JEDYNE, NIEPOWTARZALNE ZDJECIE W MOJEJ GALERII Z A P R A S Z A M :jupi: :taniec: :usmiech5: :skacze: :smiech3: :oczy: :clap: :tanczy2: :tanczy: :clap2: :thumbsup: :win: :strong: :wow1: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#3578
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Anusiakiem wyjaśnione ale mnie wyczuła :diabel:

bo sobie zadzwoniłam do Ciebie zmoro radziecka :evil:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3579
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
I gdzie Ty? Mąż pochlonął zupelnie, buuuuuuuuuuuuuuuu :lovers:

#3580
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Gufcia , zostawiam pozdrowienia. Ciekaw jestem jak ten Monti u Ciebie funkcjonuje :hmmm:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych