Skocz do zawartości

Zdjęcie

depilacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jaki macie sposób na depilację, tzn, chodzi mi o to,że w okolicach bikini zawsze po robia mi sie czerwone chrostki,które swędzą, używam maszynki jednorazowej z przeznaczeniem dla kobiet :-/



...



...



#2
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
to nei uzywaj maszynki tylko np kremow do depilacji dla okolic bikini albo skóry wrazliwej

ja mam tak samo.. wystraczy ze ogole... i juz mam czerwone krostki

ale jak depiluje to mi fajnie schodzi.. tylko pamietaj o kremach po depilacji np jakis rumiankowych.. albo ja tez jak ostra akcja to uzywam sudocremu (to jest taki bialy krem dla dzieci na odpazenia i podraznienia) tez super
Dołączona grafika

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

to nei uzywaj maszynki tylko np kremow do depilacji dla okolic bikini albo skóry wrazliwej


jakos do tych kremów w tych okolicasch nie mam przekonania :hmmm: do nóg owszem ale tu jakos sie boje :hmmm:

albo ja tez jak ostra akcja to uzywam sudocremu


znam ,zanm i nawet mam, bo dla młodego czsem uzywam, dziekiszczypta_cukru,

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja od lat używam maszynki i sobie chwalę..

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Ja od lat używam maszynki i sobie chwalę..


ale na co ją stosujesz, jakis krem, mydło :hmmm:

#6
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Podczas kąpieli czy prysznica, normalnie żelu pod prysznic i jest ok. Nawet jakoś bardzo sie nie smaruję niczym. Ot, balsam do ciała. Czasem zdarza się, że "tamte miejsca" mam podrażnione, ale ogólnie jest ok.

#7
Deesis

Deesis

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
ja uzywam tez maszynki jednorazowej :-) i musze przyznac ze im czesciej sie depiluje tym moja skora sie bardziej przyzwyczaja i zaczerwien jest coraz mniej :grin:
Dołączona grafika

#8
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
z depilacją bikini to jest sprawa bardzo indywidualna ... jedni mają skóre bardzo wrażliwą a inni mniej ..
kremy do depilacji czasem uczulają i nie wszyscy mogą je stosować
ja w gabinecie robie depilacje woskiem i panie sobie chwalą ta metode , jest o tyle fajna że włoski nie odrastają około 3 tygodni i panie na urlopie nie musza się martwić. ale też nie wszyscy moga przemóc się co do bólu, choć jest to do przeżycia :-D nie ma po wosku żadnych krost .
Dołączona grafika

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

moga przemóc się co do bólu, choć jest to do przeżycia


oj chyba ze strachu bym się nie odważyuła na wosk,nie miałam nigdy ale sobie wyobrażam te pociągnięcie, zrywanie :yikes: :yikes: :yikes:

#10
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Beciu jak pierszy raz panie przychodza i sa spanikowane , ale mimo wszystko chcą to potem mówią że nie aż takie to straszne :lol:
Dołączona grafika

#11
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja juz depilowalam woskiem-sama w domu.Boli,ale jak sie szybko platek woskowy pociagnie to nie jest tak zle.Wyprobawalam wszystko inne i tez mam ciagle czerwone krostki,a po woskowaniu nie.Wiec lepiej sie chwile pomeczyc niz potem ciagle drapac.A z drugiej strony jakie my jestesmy masochistki-tyle roznych bolacych zabiegow stosujemy na sobie i po co?OK powiecie dla siebie,ale najczesciej to jest dla innych

#12
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

depilowalam woskiem-sama w domu.

też można tylko wosk nie jest ciepły ale też da rade ...

najczesciej to jest dla innych

no właśnie :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika

#13
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
jejku wizja tego zrywanego wosku mnie przeraza :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
widziałyscie 40-to letniego prawiczka jak sobie klate depilował :grin:

#14
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

tylko wosk nie jest ciepły

to sa takie paski woskowe ja je podgrzewam

#15
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
wiem :-D
panie najczęsiej same nie chca sie w to bawić :-?
Dołączona grafika

#16
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Mnie też na myśl o wosku skręca, w ogóle 'menel' ze mnie, potrafię niezłe włosy na nogach zapuścić :D
wookie ^^"
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
OJ CO DO WOSKU TO NIE WIEM ja stosuję depilator a na intymne miejsca maszynkę jednorazową

#18
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
ja byłam u kosmetyczki na wosku, namówiła mnie moja szwagierka, najpierw najgorsza rzecz czyli zapuszczanie, Boziu nie wiedziałam że to takie straszne, wyobraźcie sobie że podtrzymywał mnie na duchu mój mąż. W końcu sie wybrałam i co???????
Wcale nie było tak źle
Kosmetyczka do której poszłam w cenie nóg ma również okolice bikini do linii bikini :yikes:
IIIIIIIIIII ?????????????? w sumie kiedy wyrywała mi włosy z bikini zastanawiałam się czy nie zrobić sobie całego.
Następnym razem na pewno to zrobię.
Uwierzcie mi wcale nie boli tak bardzo.
A efekt :thumbsup:
Dołączona grafika

#19
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Kurcze jakoś mnie to nie przekonuje a do tego trochę to krępujące dla mnie :oops:

#20
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Mnie tez sie tak wydawało i wcale nie miałam zamiaru depilować bikini ale dla mojej kosmetyczki było to tak naturalne że szczerze mówiąc nie czułam żadnego skrępowani, cały czas rozmawiałyśmy o pielęgnacji ciała itd a ona robiła co swoje :tongue: .
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych