Skocz do zawartości

Zdjęcie

odchudzanie na wakacje???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Albina

Albina

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
hej wszystkim ;-) gdy zobaczyłam ten temat na forum pomyślałam, że to cos dla mnie :-) jestem w podobnym wieku i mam podobnt problem<18 lat -173 wzrostu-67kg>...odchudzanie zaczełam 1 lipca i planuje przetrwac 2 miesiące... < musze przyznac ze moje najdłuzsze odchudzanie trwało miesiąc :-? heeh> to chyba dlatego ze nie mialam wsparcia :-/ .... mam nadzieje że z wami bedzie rażniej...licze na doping bo czesto gdy nie widze efektów brak mi wiary w siebie :cry: ....hmmm A WIĘC: od wtorku jem sałatki na śniadanko i pije maliny zmiksowane z jogurtem naturalnym na obiad jakąs surówke i staram sie dużo pic...od pewnego czasu codziennie jezdze na rowerze . Nooo i własnie mam pare pytan... Czy jazda na rowerze pomaga schudnac na brzuszku? Czy moja dieta jest w spoko? I jak myslicie, czy uda mi sie w ten sposób przetrwac i schudnąc? a i Czy ktoś sie do mnie przyłączy?? albo odpowie i doradzi?

Załączone pliki





...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Albina :wave:
do jakiej wagi dążysz?
na początek Ci serdecznie gratuluję :win:
Twoja waga ciała jest idealna. Nie słuchaj koleżanek, które mówią Ci, że jesteś gruba – są po prostu zazdrosne. Twóje BMI to 22,4 ,czyli ideał ,do którego wiele z nas dąży :clap2:

nie potrzeba Ci diety ,a jedynie trochę ćwiczonek może ,na te partie ,które byś chciała wyszczuplić czy wymodelować ,rowerek,basen ,itp
schudnij może z kilo ,dwa ,dla lepszego samopoczucia ,ale pamiętaj ,że niedowaga jest też bardzo groźna ,nie oglądaj się na modelki "wieszaki" -jesteś w sam raz ! i za to moje brawa :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych