Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozstępy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Smutna

Smutna

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Jak pozbyć się rozstępów? Próbowałam już tylu kremów i prawie nic... Nie wiem już co z nimi zrobić :-( Może wy macie jakiś pomysł?



...



...



#2
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
Przyłączam się do pytania. Niestety zrobiły mi się małe rozstępy na piersiach + lekkie na boczkach przez odchudzanie. ! :cry:
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#3
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Można użyć kremów na rozstępy, ale one działają tylko wtedy, kiedy rozstępy są czerwone. Kiedy zrobią się jasne, takie trochę perłowe to już nie da się nic zrobić.

Ja mam rozstępy na piersiach i pod kolanami ( oczywiście od tycia ) ale są już one jasne i jak jestem opalona to nawet nie bardzo widoczne.. Przestałam się przejmować.
Gorzej z celulitem.

#4
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
rozstępów sie już nei pozbędziecie jedynie mogą zbladnać i stać sie mało widocznie

#5
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
Słyszałam, że odpowiednie nawilżanie skóry w tych miejscach pomaga. To prawda?! O.o
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#6
madena

madena

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Dodam coś może nie o rozstępach ale o cellulicie, mi przynajmniej pomaga peeling z fusów od kawy, najlepiej rękawicą do peelingu dwa razu w tygodniu masować skórę z pomarańczową skórką i później krem na cellulit, ale ostrożnie bo skóra może być trochę podrażniona więc na początku lepiej użyć zwykłego balsamu nawilżającego

#7
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
niestety tez posiadam rozstępy, ale jakos nie przywiązuje do nich wiekszej wagi, ot są i mi nie przeszkadzaja :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych