Skocz do zawartości

Zdjęcie

mam do zgubienia 5 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witajcie babeczki,dawno mnie tu nie było,ale ostatnio jestem taka zabiegana że na nic nie mam czasu :-x a z moim odchudzaniem kiepsko :-/ ni c nie robię w tym kierunku.
jednak przestałam ćwiczyć, nie wiem jak wrócę do pracy ( czyli od 01.09 ) to może się coś ruszy, bo nie będę pewnie miała czasu zjeść i w ogóle.
Mam nadzieję ,że jak mi się w końcu ustabilizuje moja sytuacja ze studiami to w końcu będę mogła pomyśleć o sobie i mniej stresu będzie,więć i znajdzie się czas na jakieś ćiwczonka ;-)
Pozdrawiam
Dołączona grafika



...



...



#62
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
candynka, no to czekaj spokojnie a ja trzymam kciuki żeby się wszystko poukładało :thumbsup:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#63
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
candynka, no to zaglądaj do nas częściej bo u nas tak milutko,fajnie...
Mam nadzieję,że do dietki wrócisz :tongue:

#64
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

candynka, no to czekaj spokojnie a ja trzymam kciuki żeby się wszystko poukładało

dzięki, trzymaj i nie puszczaj aż do 30.09, hehe

candynka, no to zaglądaj do nas częściej bo u nas tak milutko,fajnie...
Mam nadzieję,że do dietki wrócisz

postram się jak najczęściej zaglądać,a że miło jest to już się przekonałam :mrgreen: mimo to że tu tak krótko jestem, co do dietki to też mam nadzieję, ze wrócę.
trzymajcie się :grin:
Dołączona grafika

#65
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
cadynko wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin ,żeby Ci się wszystkie marzenia spełniły ,nie tylko te dietkowe , i żebyś doszła do celu zdrowo ,szczęśliwie i skutecznie :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#66
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja rowniez przylaczam sie do zyczen urodzinowych.Wszystkiego naj-naj-najlepszego. :lovers: :love: :lovers:

#67
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Hej, dziękuje kobietki za życzonka urodzinowe ;-)
Wiecie co, niby schudłam tylko nie wiem, czy tak naprawdę, codziennie rano wstaję na wagę i jest 62,00 a po południu zawsze 62 z hakiem :roll: czyli w końcu nie wiem czy schudłam. pewnie to dodatkowe kilogramy po jedzeniu dodają tą wagę z "hakiem" i teraz nie wiem czy mam zmienić sobie suwaczek. jak myślicie?
dodam, że kolacji nie jadam i w sumie codzienie zjadam 3-4 posiłki, może to przyczyniło się do tego że schudlam.
Dołączona grafika

#68
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
candynka, Przecież w ciągu dnia jesteś ubrana no i jesz! To jak masz ważyc tyle co rano???? Ja też codziennie się ważę ale to w celach obserwacyjnych i tylko ranoooo. Do wieczora możesz mieć i 3 kg więcej. Tak więcej miłej zmiany suwaczka i gratulacje :win:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#69
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
candynka, zmieniaj suwaczek i się nie zastanawiaj-gufcia ma rację :clap: :clap: :clap:

#70
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
suwczek zmieniony :-P
Dołączona grafika

#71
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

suwczek zmieniony :-P

:clap2: :clap2: :clap2:

#72
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
candynka, no i ślicznie :clap2: :clap2: :clap2:

#73
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Cadynko gratuluję zmiany suwaczka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#74
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
candynko, z tego co czytałam, to najlepiej jest się ważyć RANO tuż PO przebudzeniu się i PO oddaniu porannego moczu (bądź innych fizjologicznych potrzeb). Wtedy nasza waga jest jak najbardziej prawidłowa.
Pozdrawiam i gratuluję zmiany suwaczka :clap2:

#75
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

Cadynko gratuluję zmiany suwaczka

Pozdrawiam i gratuluję zmiany suwaczka

dziękuję kobietki, to tylko 2 kg ale jak już cieszy :mrgreen:
od poniedziałku do pracy ( po rocznym urlopie wychowawczym :wavecry: )i mam nadzieję, że szybciej uda mi się zrzucić te kg.
papa
Dołączona grafika

#76
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów

od poniedziałku do pracy ( po rocznym urlopie wychowawczym )i mam nadzieję, że szybciej uda mi się zrzucić te kg.

Myślę, że z pewnością szybciej zrzucisz, bo zawsze więcej się będziesz ruszała niż siedząc w domu.

to tylko 2 kg ale jak już cieszy

Każdy kilogramik cieszy! Zobaczysz, że niedługo będzie jeszcze lepiej.
Buziaki i miłego dnia. :lovers:
Co dziś u ciebie?

#77
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Hrj babeczki, nie odzywam się bo nie mam kiedy, ale jak już będę po wszystkim to powinnam od czasu do czasu wpadać.

Co dziś u ciebie?

no własnie nie zaglądam codziennie.

U mnie małe zmiany, jak wiecie wróciłam do pracy, dalej się męcze z tym piasaniem pracy mgr,ale mam nadzieje że w końcu oddam ją promotorowi w nast. tyg. muszę bo inaczej będzie kiepsko. a 20.09. mam egz.poprawkowy, na który jeszcze nic nie umiem,bo w sumie nie mam kiedy się pouczyć.
A tak poza tym to ubyło mi kolejne 0,5 kg więc ważę 61,5 ale suwaczka nie będę za wczasu zmieniać :mrgreen: jak już dojdę do 61 kg to zmienię.
Trzymajcie się, pozdrówka :wave:
Dołączona grafika

#78
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów

jak wiecie wróciłam do pracy,

Super, że znów pracujesz. Każdy pieniążek się z pewnością przyda, co?

dalej się męcze z tym piasaniem pracy mgr,ale mam nadzieje że w końcu oddam ją promotorowi w nast. tyg.

A ja od października będę siedziała i pisała pracę licencjacką, więc chyba będę się czuła podobnie do ciebie w tej chwili. Powiedzmy, że już się z tobą łączę w bólu :grin:

a 20.09. mam egz.poprawkowy, na który jeszcze nic nie umiem,bo w sumie nie mam kiedy się pouczyć.

Łeee, to już niedługo. Trzymam mocno kciuki! Wiem, że sobie poradzisz! :thumbsup:

A tak poza tym to ubyło mi kolejne 0,5 kg więc ważę 61,5

To moje gratulacje!!! Świetnie ci idzie. :thumbsup: Byle tak dalej, a osiągniesz swój cel :clap2:
Miłego dnia :lovers:

#79
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj Candynko,

U mnie małe zmiany, jak wiecie wróciłam do pracy, dalej się męcze z tym piasaniem pracy mgr,

:yikes: :yikes: :yikes: Ja bym z takim stresem sobie nie poradziła, trzymam za Ciebie kciuki, wszystko sie pouklada :thumbsup:

A tak poza tym to ubyło mi kolejne 0,5 kg więc ważę 61,5

Gratuluje zgubionych kilogramkow i czekam na wiecej :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#80
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
hej kobiety, daaaaaaaaaaawno mnie nie było ale nie miałam kiedy zagladac.
Studia w końcu zakończone :-> MGR w kieszeni,ale z moim odchudzaniem to kiepsko :blush: Niestety kiedy pisałam prace mgr nie miałam na nic czasu, tylko ciągle siedziałam w książkach przez prawie 3 tyg.POtem trochę zaniedbałam to odchudzanie, bo zdarzało mi się zjeśc kolację lub jakąś pizzę itp. a czasami słoydcze, nie mam jakoś silnej woli. Poza tym nie ćiwczę i chyba się skończy na moimi odchudzaniu bo nie mam jakoś do tego natchnienia, ale mimo to te 2 kg jak zrzuciłam to nadal się trzymam tej wagi, a dalej nie wiem jak to będzie :nie wiem1:
Pozdrawiam wszystkie babeczki
pa
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych