Skocz do zawartości

Zdjęcie

-= tibby też się odchudza! =-


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#261
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

a sie lepiej nie mierze

No a ja się zmierzyłam wczoraj i co??? TRAGEDIA - w pasie mam 80 cm :yikes: :yikes: :evilmad: :evilmad: :placz: :placz: :placz:
Dołączona grafika

Dołączona grafika



...



...



#262
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
witam,ja się zmierzę pomiedzialek pod warunkiem ,że ciut mi ubędzie najgorsze są uda ,bo z natury mam szersze hmm.
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#263
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, ale świetnie,że Ci ubyło :clap2: :clap2: :clap2: mega gratulacje :clap2: :clap2: :clap2:

#264
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
A wiecie co jeszcze? Wiedzie co? Wiecie co????? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Zmiana suwaczka! W dół! Na 75kg! Co prawda ważyłam się w butach i tyle pokazało. Może i odejmę sobie ten 1kg za ciuchy, co? Jak myślicie? Mogę tak? AAAAA odejmę :tongue:

Już mniej na wadze! :clap:

#265
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, jasne,że możesz-gratuluję spadku wagi :clap: :clap: :clap: :clap2: :clap2: :clap2:

#266
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: brawo gratuluję zmany suwaczka
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#267
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Gratulacje! :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#268
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
tibby, moze nawet mniej wazysz jak w ubraniu i w butach.Brawo za spadek wagi :clap: :clap: :clap:

#269
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Póki co odjęłam sobie tej symboliczny jeden kilogram. No i nie ważyłam się od samego rana tylko tak jakoś w południe, czy później.
A wiecie, że ja już jestem C Z W A R T Y dzień bez słodyczy?! :oczy: Jestem z tego powodu strasznie dumna. Wszelkie słodkie przechodzą obok mnie i w ogóle mnie nic nie interesuje. :icecream: Choć nie powiem, że czasem nie mam na nie ochoty. Jednak wiem, że teraz, kiedy jestem jeszcze bliżej swojego celu, to muszę spokojnie się trzymać.
Te 70kg to tylko póki co pierwszy etap mojego odchudzania. Chciałabym uzyskać te 65 może 62kg. Powoli, a do przodu, co? :hmmm: Jak osiągnę te 70, to już będzie dużo dla mnie. Już widzę jak wszystko na mnie wisi.
Wczorajszy dzień był beznadziejny dla mnie. Źle się czułam jak wstałam. Byłam przygnębiona. :cry: W pracy też dużo do roboty. Meczy był i niestety wszyscy po meczu zbiegli się do McD. Aż chciało się wyjść i ich :bicz: :bicz: :bicz: :smiech3: :smiech3: Chciałabym to widzieć! :smiech3:
Dziś humorek póki co lepszy. Szukam jakieś fajnej muzyczki do telefonu. :hmmm: Jeszcze trochę i czas znów do pracy. :crazy:
Walczę ze słodyczami! :oczy: :oczy: :dumbells: Ćwiczę samozaparcie!

Jadłospis na dziś póki co:
- miseczka płatków kukurydzianych
- mandarynka
- kubek herbaty słodzony UWAGA! połową łyżeczki cukru! :strong:
planowane jedzenie:
- bułka grahamka z serkiem
- herbata

Tyle, bo na więcej nie ma czasu, bo praca pochłania mój czas. :whistle:
Miłego popołudnia i woczoru dziewczynki! :wave: :wave:

#270
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
tibby, a jakis obiadek to gdzie :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#271
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Tibby gratuluje spadku wagi :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: i walki ze slodyczami :clap: :clap: :clap: :clap: .Trzymaj sie twardo i nied daj sie im :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
A wczoraj rzeczywiscie obiadku nie bylo :hmmm: :hmmm: :hmmm: a moze zapomnialas wstawic :?: :?: :?:

#272
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Gratuluje wyniku i wymiarów :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: a od słodyczy po mału się odzwyczaisz ;-) trzymam kciuki :thumbsup: :clap2: :clap2:

#273
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
No dziewczęta obiadku nie było, rzeczywiście. Późno wstałam i już po zjedzeniu śniadania nie chciało mi się jeść obiadu. A do tego praca i później już tylko tą bułkę zjadłam.
Jako że wczoraj były Mikołajki, to pozwoliłam sobie zrobić odpust i trochę pozwolić na słodkie. :blush: Ale dziś już żadnego cukru! :dumbells: Ćwiczę silną wolę dalej! :dumbells:
Dziś obiadek był. Słowo honoru! :chef: Trochę ziemniaczków, dwa super malutkie mielone i suróweczka z jabłuszka pora, musztardki i majonezu. :icecream: :chef: Pycha!
Jako przekąskę jem mandarynki! :icecream:
Trzymam się dalej w postanowieniu odchudzania! :thumbsup:
Buziaki i miłego dnia.

#274
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Dziś obiadek był. Słowo honoru! :chef:

to dobrze,cos cieplego w ciagu dnia jest wazne

Trzymam się dalej w postanowieniu odchudzania! :thumbsup:
Buziaki i miłego dnia.

:clap: :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: tobie rowniez tibby :lovers:

#275
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
Tibby gratuluję spadku wagi ,trzymaj tak dalej
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#276
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Wczoraj miałam chwilę słabości i rzuciłam się na pierniczki :cry: Ale wciąż walczę ze sobą! :placz:

#277
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
witaj tibby :!: wierze że to mały wybryczek :hmmm: nie daj sie słodyczom , z nimi to jak z rzucaniem np. palenia-długo nie palisz a potem raz spróbujesz i zaczyna się! ja nie mam w domu nic słodkiego i w ten sposób nie myśle o tym. Na pewno dasz rade i wygrasz z nimi :thumbsup: Powodzonka :tanczy: :tanczy:

#278
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
tibby, no ja tez troche sobie ostatnio pofolgowałam ale juz jest pion :grin: czego i Tobie życzę :lovers:

#279
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
No i jestem - córka marnotrawna! Oj i to jak marnotrawna :cry: Słodkie wchodziło mi aż się uszy trzęsły. Ale jedyne pocieszenie to takie, że nie przytyłam! :tongue: Mierzyłam się w pasie i o dziwo nadal jest 77cm! Fantastycznie :grin:

Ale powiedziałam sobie, że muszę powoli odstawiać dzienną dawkę kalorii. Ale jak to zrobić, skoro w lodówce same czoklady? :hmmm: :slinka: :slinka: :slinka:

#280
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Ale jak to zrobić, skoro w lodówce same czoklady? :hmmm: :slinka: :slinka: :slinka:

Jest parę wyjść:
1. wyrzucić z lodówki wszystko co czekoladowe
2. wyrzucić całą lodówkę
3. ćwiczyć silną wolę i wyciągać z lodówki tylko to co nie ma w składzie czekoladu

Tibbiczku miło Cię znów widzieć
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych