Skocz do zawartości

Zdjęcie

No to zaczynamy!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1
leptyna

leptyna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
Zachęcona opisami Waszych historii, próbuję i ja. Mam nadzieję, że czas pozwoli mi tu regularnie zaglądać, by kibicować Wam wszystkim w odchudzaniu, no i "spowiadać się" jak to się ma u mnie.

A na dzień dzisiejszy jest tak: mam 160cm, ważę 59kg. Jaki mam cel? Dokładnie nie określiłam wagi, do której dążę. Niezbyt wierzę cyferkom, odchudzam się raczej po to, by ładniej wyglądać, by zgubić brzuch, wysmuklić uda, by nie mieć otłuszczonych pleców. No ale żeby nie było- myślę, że 50kg w zupełności mi wystarczy. Nawet jeśli zostanie mi troche tu i tam to nawet lepiej- uważam, że kobieta powinna mieć wszystko na swoim miejscu- pupa i piersi to nasze atrybuty i ja chcę je zachować :-) gdy jeszcze dojdą mi do tego zgrabne nózki i płaski brzuszek to już całkiem będzie cacy :-D no ale na razie czeka mnie sporo pracy...
Chcę chudnąć 1kg tygodniowo. Uwzględniając drobne potknięcia, które pewnie mi się natrafią, daję sobie czas do grudnia.

Będę szczupła, a co!!!!! :-D



...



...



#2
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj leptyna, :wave:
Trafiłas w dobre miejsce, tutaj naprawde mozna znalezc wsparcie i w grupie zawsze razniej walczyc z pokusami. Bede do Ciebie zagladac i sprawdzac jak Twoje postepy, trzymam kciuki, powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#3
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
Witam i trzymam kciuki za dietkowanie;))

Chcę chudnąć 1kg tygodniowo

i prawidłowo, zdrowo nie za szybko;)

Będę szczupła, a co!!!

a pewnie;))
Dołączona grafika
Angela;)

#4
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
leptyna, witam Cię na blogasku.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
leptyna,
Witam na blogu i trzymam za twoją dietkę :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#6
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
leptyna, witaj w naszym gronie. Wsparcie masz zapewnione na sto procent. Zaglądaj do nas często - to mobilizuje. Trzymam kciuki za dietkę :thumbsup: :wave:
Let's do it!

Dołączona grafika

#7
leptyna

leptyna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
mam małe pytanko natury technicznej- jak mogę ustawić sobie takie fajowy suwaczek jaki macie Wy dziewczyny??? jestem troche nie kumata jeśli chodzi o komputery i zawsze mam jakieś problemy ;-)

dietowanie idzie mi w miarę, trzymałam się dziś dzielnie, ale na wieczór dopadł mnie mały głodzik. Na szczęście uratowały mnie marchewki:))) ćwiczyłam dziś 45 minut fitnesu, a teraz siedzę zafoliowana i właśnie chudną mi nóżki:]

fajniutko:)))
Dołączona grafika

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
http://www.diety.pl/...47032.htm#47032
proszę bardzo -poczytaj sobie tu ,a poza tym zapraszam jeszcze do przeczytania działu całego-ZANIM ZACZNIESZ KORZYSTAC Z FORUM-PRZECZYTAJ , po zapoznaniu sie z regulaminem i netykietą bedziesz smigac jak u siebie :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

ćwiczyłam dziś 45 minut fitnesu, a teraz siedzę zafoliowana i właśnie chudną mi nóżki:]

:clap: :clap: Ruch to pewnosc ,ze osiagniesz wymarzony cel, ciesze sie tez, ze z dietka dobrze sobie radzisz
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#10
leptyna

leptyna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
o kurczę, ale to było proste!!! dziękuję za wskazówkę, rzeczywiście mogłam najpierw poszukać sama niż od razu zawracać Wam głowę. Obiecuję, że się poprawie:))) milego dnia wszystkim życzę:)))
Dołączona grafika

#11
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

mogłam najpierw poszukać sama niż od razu zawracać Wam głowę. Obiecuję, że się poprawie:)))

leptyna, jeśli czegoś nie wiesz to pytaj a my zawsze chętnie pomożemy.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witam Leptyna i jak idzie dietkowanie mam nadzieje ze uda Ci się zgubic nadprogramowe kilosiki :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika

#13
leptyna

leptyna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
Moje odchudzanie jest pod wielkim znakiem zapytania. Do tej pory szło mi bardzo ładnie, właściwie nie odczułam, że się odchudzam, po prostu zaczęłam żyć inaczej. Ale pojawiły się schody.

Pierwszy schodek - rozłąka z M.
Drugi schodek- problemy w domu
Trzeci schodek- praca
Czwart schodek- spadek motywacji
Niedługo dołączy kolejny schodek- powrót do szkoły a w konsekwencji brak czasu na ćwiczenia.

Zżera mnie tęsknota. Po roku wspólnego mieszkania nagle Go nie ma. Rzadko dzwoni i pisze, widujemy się 1 na 2-3 tygodnie. [Dla wyjaśnienia- on odbywa służbę wojskową] Ciągle myśle czy czasem nie spotka jakiejś ślicznotki, która zawróci mu w głowie. Chociaż mówi, że tęskni, że kocha, ja mam obawy. Ufam mu, ale... główka myśli swoje. Do tego kompletna klapa w pracy. Dlaczego ludzie myślą, że jeśli człowiek jeszcze studiuje to nie ma prawa do normalnego wynagrodzenia?! W ich ustach słowo "studentka" brzmi tak jakbym była jakimś podludziem. Nic mi się nie należy. Ciągle więcej obowiązków a pieniądze- pożal się Boże. Mam ochotę rzucić tą pracę w p...du. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Ostatnio chodzi mi po głowie, by wyprowadzić się z tego durnego Szczecina do Wrocka. Bylibyśmy wtedy [prawie] razem, moglibyśmy się widzieć co 2-3 dni chociaż na kilka godzin. Tylko że bez pracy trudno mi się bedzie samej utrzymać. Ciekawe czy chociaż tam płacą normalnie... Ehhhhh............. szkoda gadać. Teraz już wiem dlaczego dorosłe życie nigdy mnie zbytnio nie pociągało... Za malucha wszystko wydawało się takie proste. No i nie trzeba było mieć super figury...


Mam nadzieję, że uda mi się jednak pokonać te trudności. Póki co jestem silna, tak tylko chciałam się wyżalić. Po tych wywodach czuję się lepiej niż gdybym zajadła smutek czekoladą. I chyba o to tu chodzi:)
Dołączona grafika

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nazbierało Ci się tych schodków ,ale wiesz-to mimo wszystko nie Mont Everest i może chociaż niektóre z tych problemów dadzą się jakoś rozwiązać ,w co wierzę
nie jest łatwo ,ale trzeba to jakośc ciągnąc-dobrze,że piszesz ,że możesz się wygadać ,bo to zawsze lżej ,trzymaj się :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
leptyna, no wiesz każda z nas ma takie schodki w swoim życiu ale wiesz najważniejsze to się nie poddać i twardo brnąć do przodu-trzymam kciukasy za Ciebie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#16
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
leptyna, ale ci się przeciwności losu skupiło w jednym czasie :cry: Ale silna jesteś, mimo że jest Ci ciężko dążysz do założonego celu :clap2: Tzryma kciuki ża to, żeby się wszystko naprostowało :thumbsup:
Let's do it!

Dołączona grafika

#17
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Mam nadzieję, że uda mi się jednak pokonać te trudności. Póki co jestem silna, tak tylko chciałam się wyżalić. Po tych wywodach czuję się lepiej niż gdybym zajadła smutek czekoladą. I chyba o to tu chodzi:)

:clap2: :clap: :clap2: To jest to! Swiadomosc ze wygralas z pokusą :win:

A co do schodkow, troche sie ich napiętrzyło-mam nadzieje , ze wszytko sie ulozy- tesknote znam okolo 2 lat zylismy z mezem Polska- Norwegia, ja tam on tu, deyzja o przeprowadzce byla dobra- ale dojrzewalismy do niej długo. Mysle , ze Ty rowniez znajdziesz swoje rozwiazania do problemow jakie Cie gnebia. Trzymam kciuki za Twoje zycie prywatne jak rowniez za Twoja diete- zeby kazdy dzien byl krokiem w kierunku sukcesu :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#18
leptyna

leptyna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
cuuudoooowny dziś dzionek mam! :grin:

wypuściłam się dziś na "małe" zakupy, no ale w związku z tym, że jak już jestem w większym supermarkecie to od razu przypomina mi się, że potrzebuję jeszcze tego i tamtego no i wracam zawsze obładowana torbami. Tak też było i tym razem, ale za spaliłam chyba 500kcal próbując wdrapać się w tymi zakupami na 4 piętro, a poza tym to mam już wszystko na przyjazd Mojego Szęścia:)))) A będzie już jutro!

Przygotowuję małą kulinarną niespodziankę, a właściwie to dwie:))) Upiekłam też już ciasto [to akurat na moją niekorzyśc bo sama zjadłam prawie 2 paski:D] W poniedziałek zrobię mu jeszcze imieninową niespodziankę, mam nadzieję, że się chłopak ucieszy:)))

Bo ja jestem bardzo szczęśliwa!! :grin: :grin: Dzisiaj mi nie przeszkadza, że mam troche więcej ciałka tu i tam, nie jest ważne to, że włosy mi się nie układają, poszły mi wszystkie paznokcie a na udach znów pojawił się celulit. To wszystko dziś nie ma znaczenia :grin: Chodziłam sobie po domku i śpiewałam pod nosem, potem siostra się do mnie przyłączyła i po chwili skakałyśmy już w rytm muzyki disco, wygłupiałyśmy się jak dzieciaki :tongue: śpiewałysmy na cały głos "Majteszki w kropeczki" , "Mydełko Fa" , "Szaloną" i inne hiciory. było naprawdę super!:) Taka głupawka była mi naprawdę potrzebna:) Brzuch mnie po prostu bolał od śmiechu :D Naprawdę POLECAM!!!! :clap: :clap2:

Ojjjjjjjjjjjjjjjjj :-))) Żeby każdy dzionek był taki wspaniały:))))))))))))
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Miłość naprawdę uskrzydla :lovers: Bo ja po prostu kocham tego faceta i kropka!!!:):)
Dołączona grafika

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
leptyna, hahahahahaa ale bombowo super :clap: :clap: :clap: ja poproszę jak najwięcej takich pozytywnych i wesołych pościków :clap: :clap: :clap:

#20
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Żeby każdy dzionek był taki wspaniały:)

Tego Ci zycze :lovers:

Miłość naprawdę uskrzydla Bo ja po prostu kocham tego faceta i kropka!!!:):)

I mam nadzieje , ze takie uskrzydlenie utrzyma Ci sie na zawsze :thumbsup: :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych