Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ina chudnie:))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3643 odpowiedzi w tym temacie

#21
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
ina44, super ta twoja dietka wygląda :thumbsup:
:clap2: :clap: :clap2: :wave:
Let's do it!

Dołączona grafika



...



...



#22
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
ina44
to ja tez sie przywitam :-D

ladnie dietke prowadzisz, duzo warzywek, samo zdrowie, sciagne z Ciebie jak zaczne troche bardziej sie starac :lol:
Dołączona grafika

#23
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dzisiaj zgrzeszyłam już pewnie lepsza na 2 śniadanko kontrola
1 śniadanie 2 jaja na twardo
2 płatki fintess ale takie dobre jak chipsy( myślę że raczej nie odchudzają) taka garstka no może garść :oops:
obiadek pstrąg z sałatką z ogórka pomidora cebulki zielonej i rzodkiewki
podwieczorek koło 16 ponownie garstka wrrrr płatków fintess(muszę się ich pozbyć )
ale za to na kolacje pół kromeczki chleba z koncentratem no i podobno na dzisiaj koniec
ufff dobrze że jesteście bo jak zaczęłam chrupać te płatki to zaraz pomyślałam że będę się musiała wyspowiadać i odstawiłam :-D

#24
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ooo jak dobrze,a rozpiseczki mi sie baaaardzo podobają :clap2: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#25
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

ufff dobrze że jesteście bo jak zaczęłam chrupać te płatki to zaraz pomyślałam że będę się musiała wyspowiadać i odstawiłam :-D

forumek juz dziala..........super dietkowo :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#26
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

ufff dobrze że jesteście bo jak zaczęłam chrupać te płatki to zaraz pomyślałam że będę się musiała wyspowiadać i odstawiłam

Ach, zebys wiedziala ile razy nie zjadłam czegos bez sensu, bo potem bałabym sie tu wejsc :grin: :clap: :clap: To jest wlasnie najwieksza z wielu zalet tego forum :thumbsup:

Dietkowo, bardzo elegancko :clap2: :clap2: - płateczki raz na jakis czas mozna zjesc- błonnika troszku maja, wiec nie sa az takie złe, milego dnia :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#27
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dzisiaj wszystko dietkowo ok
śniadanie 2 jaja
obiad pstrąg z folii i moja stara kapusta(nikt nie chce tego ruszyć to sama wcinam) :-D
kolacja 2 kromki chleba królewskiego podobno dietetyczny w każdym razie ciemny z koncentratem :lol: i cebulką na dokładkę kalafior ugotowany bez niczego lekko pokropiłam magi bo zapomniałam posolić a i koło 16 kalafiorek surowy był lepszy niż ten ugotowany

#28
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Super dietka :clap: Hmmm kalafiorek mniam jak dawno już go jadłam...

moja stara kapusta(nikt nie chce tego ruszyć to sama wcinam)



pewnie nikt nie wie co dobre ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#29
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dzisiaj ponownie bez grzechu
śniadanie jajecznica na kropelce oliwy z oliwek z pomidorem
obiad udko z kurczaka gotowane bez skóry z czerwonymi buraczkami
kolacja 2 kromki chleba z pomidorem i zielona cebulką a w zasadzie półtora kromki chlebka
no i to wszystko dużo picia ale to wiadomo herbatki czerwone,siemię lniane x 2 szklanki woda i oczywiście kawy szt2

#30
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Wielkie brawa- zdrowa dietka, elegancko- tylko owocka dzis zabraklo, ale u mnie tez- czasami tak sie zlozy :grin:
Trzymam kciuki za dalsze postepy :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#31
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
ina44, jejku jak malutko... Bardzo malutko dzisiaj zjadłaś... Ale w sumie dobrze z taką ilością kalorii szybciutko stracisz na wadze :-) tzrmam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#32
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Tomsa owocków na razie nie jadam to tak celowo maja dużo cukru na początek powinny wystarczyć warzywka,może sięgnę po nie za jakiś miesiąc.Teraz robię na jutro pierś z kurczaka ,pieczarki, cebula, papryka zielona uduszone na wodzie zero tłuszczu pachnie niemiłosiernie(smakuje jak usmażone normalnie)bo jutro mamy zamiar wybyć na dłużej to nie będę stała przy garach bo dzionek ucieknie.
Mila to nie było malutko spokojnie codziennie wcinam mięso albo rybę a na kolacje chlebek ciemny to zawsze jestem syta i właśnie tak to sobie wymyśliłam z Waszych przepisów.Nie jem nic przetworzonego(z wyjątkiem koncentratu :-D )żadnej kiełbaski,szyneczki itp,nie jem też sera żółtego tylko biały chudy i czekam na efekty :-D

#33
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ina dietka super,podobaja mi sie twoje rozpiski.Jezeli na razie nie jesz owocow to jedz miedzy posilkami jakies warzywka-pomidorek,ogorek.............
Takie jest moje zdanie, :wave: milej niedzieli ci zycze

#34
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ina44, podoba mi sie twoja dietka, jak tak dalej pójdziesz to zobaczymy twoje efekty :thumbsup: :clap2:

#35
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
1 śniadanie jajecznica z pomidorkiem
2 śniadanie 2 śliwki węgierki
obiad pierś z kurczaka z pieczarkami i papryką duszone na wodzie(smakuje jak na tłuszczu nawet się przyrumieniło) fasolka szparagowa żółta i ogórek konserwowy, najadłam się że aż strach
kolacja kromka chleba z koncentratem :lol: i zielona cebulką
Dzisiaj również przesunęłam suwaczek. Schudłam przez tydzień 3 kilogramy :clap:
Zdaje sobie sprawę że dalej już nie będzie tak łatwo ale dzielnie walczę.
Powiem Wam że nawet nie jestem głodna chyba organizm ma wszystko co potrzebuje bo nawet jak zaburczy w brzuchu wieczorkiem z głodu to nie muszę pędzić do lodówki wystarczy szklanka wody albo herbatki czerwonej. Sama się dziwie że nie mam ochoty na słodycze ani inne smakołyki.
Kolacje jem na siłę wcale mi się nie chce ale wiem że jak nie zjem jej do 18 to później kaplica także wmuszam w siebie.
Niestety z ćwiczeniami marnie .W pracy za biurkiem a w domu można rzec że ćwiczę całe popołudnie i wieczór ale brzuszek od tego nie spadnie .Poczytałam trochę o jakimś tam abs i dobrze że wpisałam w google bo inaczej nigdy bym się nie dowiedziała może się zmobilizuję a sikacz nadal nie wiem co znaczy :roll:

#36
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nie no-moje gratki serdeczne ,dałas czadu slicznie ,i aż Ci zazdroszczę i podziwiam -brawo :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#37
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
eee no to ja Tobie zazdroszcze Ty juz szczupła laska a ja mam nadzieję że wytrzymam bo kurcze o dziwo naprawde nie jest dla mnie ta dietka wielkim ciężarem.Chyba że chodzi o przygotowanie bo muszę pamiętać żeby zabrać do pracy śniadanie i obiadek no i robić dzień wcześniej (mam nadzieje że przez te jaja nie będę miała sklerozy ale one mnie trzymaja rano a jak zjem serek to mnie ssie :roll:

#38
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ina Twoja dzisiejsza dietka rewelacyjna była i tylko zgaiać. Poza tym gratuluję Ci utraty trzech kilogramków.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ina wielkie gratulacje!!! -3kg w ciagu tygodnia to bardzo dużo :clap: :clap: :clap: Oj jak ja bym chciała tyle chudnąć na tydzień :cry:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#40
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Schudłam przez tydzień 3 kilogramy


kobieto to ci się należą mega gratulacje :clap2: :clap:
:win: :win: :win:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych