Skocz do zawartości

Zdjęcie

Perfekcyjne Panie Domu;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#41
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Tomsa ja już ponad 4 lata sprzątam kłaczki


ostatnio w ikea widziałam taka fajna rolke do zbierania sierści z dywanów itp, fajna rzecz a ja głupia baba zastanawiałam sie czy kupić :hmmm: a teraz załuje boi mam psa i przydała by się , a kosztowała niecałe 5 zł :mrgreen:



...



...



#42
noembra

noembra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

ostatnio w ikea widziałam taka fajna rolke do zbierania sierści z dywanów itp,


No ja się skusiłam kiedyś na tę rolkę, bo już żadnej bluzy założyć nie mogłam bo wszędzie te psie kłaczki. Zbiera ładnie i chyba na jednej jest nawinięte 20 warstw. Do ciuchów ok, ale na dywan :hmmm: Jakoś nie widzę siebie na kolanach z ta małą rolka i jadącą cały dywan. Toć to chyba rola by musiała być, a nie roleczka :-) ale do ciuchów fajna i działa.

#43
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ostatnio w ikea widziałam taka fajna rolke do zbierania sierści z dywanów itp

Jak ja jeszcze miałam piesa to sierść zbierałam takim mopem z gąbką, Ta gąbka musiała być koniecznie wilgotna i zbierało się świetnie.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#44
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Jakoś nie widzę siebie na kolanach z ta małą rolka i jadącą cały dywan


u mnie pewnie młody by miał radoche jeżdżąc sobie nową zabawka po dywanie :mrgreen:

sierść zbierałam takim mopem z gąbką,


a ja na szczotke taka do szorowania nakładam stara rajstope i zbieram :dumbells:

#45
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
casem jadę mopem z gąbką ,czasem micha i szczota ,ogułem odkurzacz tez nieźle się spisuje ,ale wszystkiego nie zbiera,i tak ze 3 dni a juz niezła kociarnia po kątach :crazy:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#46
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a najgorzej jak sie lenią, tyle,że mój pies tego roku to bez przerwy gubi sierśc :evil:

#47
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
U mnie pies tyle nie gubi co kot . Nic tylko ja ogolic ehhh.
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#48
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
czy macie jakies sposoby na odchudzenie rachunków :hmmm: wszystko drożeje, wypłaty tradycyjnie stoja w miejscu a mnie zaczynaja przerażać kwoty na rachunkach, niby staram sie uzywać wszystkiego tyle ile potrzeba a rachunki ciągle rosną, może podzielicie się jak zyć oszczędniej ;-)

#49
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to zależy wszystko od tego ,jak rodzinka podejdzie do tematu ,ja powiem szczerze ,że już nie mam siły :na okrągło 2 telewizory ,2 kompy ,światła wsie ,czajnik zżera swoje ,nawet porobiłam listwy z prztykiem ,żeby wszysstko na noc hurtem wyłączać ...ale...no właśnie ..
a woda? to epopeja ,moja młoda zużywa chyba przydział z całego bloku na jeden prysznic :roll: nie mam sił ,a rachunki? :yikes:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#50
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
u mnie jest podobnie , chodze i gasze swiatła, wyłanczam telewizor którego nikt nie ogląda bo tak mi sie wydaje ale mąż siedzi przed kompem i z drugiiego pokoju woła ,że ogląda bo zaraz tam idzie ,młody ogląda bajke a w drugim pokoju się bawi i oczywiście w tym samym czasie więc podzielnośc uwagi to akurat nmaja dobrą :nie wiem1: a mnie szlag trafia ,

#51
Mudi24

Mudi24

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Mnie też szlag trafia, nienawidzę ryczącego na cały dom telewizora!!!! My zmężem próbowaliśmy notować wszystko wydatki ale niestety nie przyczyniło się to do oszczedzania bo okazało się, że wszystko jest potrzebne co kupujemy i nie ma z czego zrezygnować

#52
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no i gdziew nasze perfekcyjne panie domu sie podziewaja :myśli1:

#53
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

no i gdziew nasze perfekcyjne panie domu sie podziewaja

pewno sprzątają :grin: choć dziś niedziela to te perfekcyjne kto wie :myśli1: :grin:
Dołączona grafika

#54
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

choć dziś niedziela to te perfekcyjne kto wie

To ja nie jestem perfekcyjna bo ja ngdy w niedzielę nie sprzątam (no poza zmywaniem garów po obiedzie). Dzisiaj nawet tego nie robiłam bo szwagier zmywał :yikes: :yikes: :yikes:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#55
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
a ja codziennie musze odkurzac i myć gary :sick:

#56
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

choć dziś niedziela to te perfekcyjne kto wie


jak sie sprzata tzn, że nie perfekcyjne :smiech3: :smiech3: mniue się zdaża sprzatać w niedzielę, ale tylko jak mi na prawdę wypadnie coś w sobotę a :smiech3: w piatek nie zdąrze ;-) :smiech3: :smiech3:

#57
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
no ja sie przyznam bez bicia ze czesto w niedziele sprzatam i wykonuje wiele czynności które niby nie powinnam (nie myje tylko okien :smiech3: :smiech3: ,i nie odkurzam ;-) ) po zatym wszystko inne i owszem :oops:

#58
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i nie ma czego się wstydzić Inka-w niedziele z rana lecę na msze a potem tez często gęsto pracuję ,bo taka specyfika ,jak pracuje cały tydzień a w niedziele mam wolne a wiemże mi znów czasu zabraknie to też sprzątam ,prasuje ,gotuje na zapas i zamrażam -muszę sobie radzic bo mam rodzine i nikt za mnie tego nie zrobi-tak jak i za nas wszystkie -przecież nie jesteśmy jakimis tam hasydami co to kroki liczą bo dzień święty -człowiek pracą nie grzeszy ,a całkiem czym innym...
Inka toć Ty też kobieta pracująca i z nieba nie spadnie samo-jak się tymi palcyma nie pomacha ;-) :-> mnie odkurzyć sie zdarzy ,szczególnie po gościach co naniosą na buciorkach czy czegoś nakruszą -nie mogłabym .... 8-) ale do perfekcji-to cóż ,nie mam szans .. :blush: . choc sie staram :tongue:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#59
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ja nie odkurzam bo nie chce narażać uczuć religijnych sasiadów ;-) U mnie same emerytki zawału by dostały ;-)

#60
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

,jak pracuje cały tydzień a w niedziele mam wolne a wiemże mi znów czasu zabraknie to też sprzątam ,prasuje ,gotuje na zapas i zamrażam -muszę sobie radzic bo mam rodzine i nikt za mnie tego nie zrobi-

No ja chociaz ie pracuje to i tak zawsze nawet w niedziele cos sie do roboty znajdzie- bo co z tego ze sie wypucuje w sobote rano - jak w niedziele znow nakruszone i pełno kocich kłaczkow na kanapie- a mam obrzydliwa rogowke z czarnej skaji i wszytsko widac :sick: to sie nie da nawet odpoczac jak syf dookoła :blink:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych