Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tym razem się uda!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Pralinka

Pralinka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Witam wszystkich :-D
Postanowiłam założyć swój temat, bo może on zmobilizuje mnie na tyle, że w końcu wytrwam w diecie i będę prowadzić zdrowy tryb życia do końca swoich dni. Dotychczas nie bardzo się to udawało. Niedawno znowu trochę przytyłam. Wiadomo, koniec wakacji, szkoła = mniej ruchu. Chociaż nie powinnam tu zwalać na szkołę, tylko na siebie. Nikt mi nie kazał wcinać i siedzieć na czterech literach. Schudnąć chcę przede wszystkim dla siebie i dla swojego zdrowia. Jak każda nastolatka chciałabym się czuć atrakcyjnie, a tak szczerze mówiąc to nie umiem na siebie patrzeć.
Mam 16 lat, ważę 61 kg :blush: i mierzę 162 cm.

Zasady, które wprowadzam od teraz:
- słodycze, chipsy, chińskie zupki i inne śmieci papa
- soki papa
- więcej warzyw i owoców
- codziennie ćwiczyć chociaż parę minut, zawsze to jakiś postęp
- wszystko gotowane
- nie jeść już po 18:00
- mieścić się w 1000 kcal



...



...



#2
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
wiesz 1000 kcal to nie jest dużo na początek powinnaś odcinać kalorie stopniowo, nawet jedząc 1400 kcal el bez żadnych słodkości, smażonego świństwa to osiągniesz swój cel, im dłużej Ci to zajmie tym mniejsze ryzyko efektu jojo. ja od jakiegoś tygodnia nie liczę kalorii ale wiem na oko, że czasem wychodzi z 1000 czasem z 1400 ale czuje sie lżej;)
jedz często ale w mniej.pij dużo wody. soki możesz pić ale takie świeżo robione najlepeij przez siebie samą, a takie ze sklepu to rzeczywiście lepiej odstawić. Zamień białe pieczywo na ciemne.a co do kolacji to ja wyczytałam, że to nie jest prawda, że trzeba jeśc tam np. do 18,wyczytałam to w artykule jakiegoś dietetyka. ja ostatnio jadłam kolacje ok 20. tak z 2-3 godziny przed snem, coś lekkiego nie zaszkodzi, lepsze to niż chodzenie głodnym bo potem organizm będzie magazynował;)
pozdrawiam i powodzenia życzę;)
Dołączona grafika
Angela;)

#3
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Hejka Pralinka, :lovers:
jak fajnie następna 16-latka :grin: :grin:
Podobają mi się twoje zasady :clap: :clap: Chociaz z własnego doświadczenia wiem że trudno się ich trzymać ale dzięki atmosferze jaka tu panuje i motywacji uda Ci się ja w to wierze :lovers: i trzymam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: za twoją dietkę :grin: :grin:

Pralinka, nie apisałaś jaki chcesz osiągnąć cel... :hmmm:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj pralinko :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
witaj pralinko :wave: założenia fajne :-D

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Pralinka, witam cie :wave:

#7
Pralinka

Pralinka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Dziękuję Wam wszystkim za miłe powitanie :mrgreen:
Przepraszam, że sie nie odzywałam, ale nie miałam dostępu do internetu :-?
Teraz moje drogie lece sprzątać, a wieczorem zdam relacje z tego jak mi idzie zdenerwowany
ciągle myślę nad jakimś wspomagaczem diety, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł :-/
Pozdrawiam :lovers:

#8
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Witaj Pralinka,

wieczorem zdam relacje z tego jak mi idzie


No to czekamy z nieicerpliwościa :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#9
Pralinka

Pralinka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Dobry wieczór :evil:

No to teraz spowiedź: :yikes:
Niestety nie widzę, żebym coś schudła, ale nie ma się czemu dziwić, bo praktycznie nie trzymałam diety. Do tego byłam chora i dostałam mocne antybiotyki. Jestem jakas taka osłabiona, może to ten jesienny czas tak na to wpływa?
Denerwuje mnie jeszcze to, że jest tak strasznie szybko ciemno, wieczór się ciągnie w nieskończoność.

Ale moje Drogie, ja się nie poddam, od teraz wracam do przestrzegania wszystkich dietetycznych reguł. Jeszcze tylko muszę się zmusić do jakiś ćwiczeń, strasznie tego nie lubię.
Chciałabym zacząc znowu robić A6W i dołączyć do tego 30 minutową przejażdżkę na rowerku :mrgreen:

#10
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

Niestety nie widzę, żebym coś schudła


Kochana na pierwsze efekty niestety trzeba troszke poczekać...

Do tego byłam chora i dostałam mocne antybiotyki. Jestem jakas taka osłabiona


Bardzo ci spółczuje i mam nadzieje że już wszystko w porządku :hmmm:

Ale moje Drogie, ja się nie poddam, od teraz wracam do przestrzegania wszystkich dietetycznych reguł.


o... I to mi się podoba :grin: :grin: Zuch dziwewczyna :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych