Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walczę o lepszą siebie!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
India

India

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witajcie kochane!

Zakładam pamiętnik, bo mam nadzieję, że to miejsce pomoże mi się zebrać do kupy. Od wielu lat mam problem z wagą. Jako dziecko nie byłam gruba, choć chudzielcem też nie można mnie było nazwać. Byłam chyba taka w sam raz... do momentu kiedy wpadłam na pomysł, żeby zacząć się odchudzać. Jak zaczęłam, tak do dziś nie mogę skończyć. Parę razy mi się udało, więcej razy dopadało mnie jojo i tak w kółko. Najgorsze jest to, że z nadwagą nie potrafię normalnie funkcjonować, nie potrafię siebie zaakceptować. Zamykam się w skorupce, unikam znajomych, stosunki z mężem układają się coraz gorzej. Ciągle mi się wydaje, że on mnie zdradza, albo zdradzi! Odeszłam z pracy, zamknęłam się w domu i planowałam, że wezmę się za siebie i w końcu schudnę. Tylko że na planach się skończyło. Fakt, trochę już schudłam, może nawet koło 10kg, ale przede mną kolejne 10, do których nie mogę się zebrać. Co przejdę na dietę, wytrzymuję parę dni i znów się objadam. Mam już tego dość!!! Nie chcę tak żyć. Mam 26 lat, powinnam tryskać radością, rozwijać się zawodowo, mieć grono przyjaciół. Wiem jednak, że dopóki nie odzyskam figury, nie odzyskam też pewności siebie. Ja po prostu MUSZĘ schudnąć!!! To niesamowite jak inną osobą się staję, kiedy osiągam, albo chociaż zbliżam się do wymarzonej wagi. Przechodzę jakąś ogromną metamorfozę, staję się atrakcyjna fizycznie, ale też wesoła, towarzyska, pewna siebie. Chcę znów taka być! Kiedyś marzyłam o 57kg, dziś już nieco spuściłam z tonu, wystarczy mi jakieś 63-62kg. Mam 170cm wzrostu, więc tyle mi spokojnie wystarczy. Potrzebuję wsparcia, nie wiem, czy sama dam radę. Pomożecie?!

START - 6 listopada
dieta 1000kcal
codziennie ćwiczenia!

Całuski dla wszystkich odchudzających się!



...



...



#2
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
India, -witam serdecznie i życzę powodzenia.Z nami dasz radę!

#3
India

India

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
anetaz, dzięki za wsparcie! :love:

Zważyłam się dziś rano - 72,5 :-( Czyli, tak jak pisałam, 10kg przede mną. Pocieszające jest to, że 10kg mam już za sobą :grin: Od dziś ostra dietka i siłownia! Trzymajcie kciuki!!! :grin:

Buziaczki!

#4
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
India, trzymamy :thumbsup: :thumbsup: Z Nami napewno sie uda :tanczy:

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
India, witaj na forumku i fajnie,że do nas dołączyłaś:) Pisz jak Ci idzie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#6
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Czołem, witam i nadmieniam iż fajnie jest zrzucić 20 kg czego z całego :love: życzę :tanczy2:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#7
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
India witaj na forum,trzymam kciuki za diete :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#8
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Witaj India, zagladnij tu czasem i swoja dietke wstaw. To pomaga
Dołączona grafika

#9
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
India, witam serdecznie na forum i życzę samych sukcesów w gubieniu kilogramków
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witam na forumku-powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
India, witam na forum :lovers:
trzymam kciuki za dietkę i jej efekty :thumbsup: :thumbsup: no i gratuluje tych 10 kg juz zgubionych :clap: :clap: :win:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#12
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
India ja również witam i życzę powodzenia;)) :mrgreen:
Dołączona grafika
Angela;)

#13
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
India, jak tak dietka???Trzymasz się jakoś czy cię kusi do jakiś małych grzeszkjów zywnościowych?? :tongue:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#14
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj na forum India :wave:
Powodzenia w spełnianiu marzen :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych