Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po drugiej stronie lustra :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#1
motyla noga

motyla noga

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Witajcie:)

od dawna śledze forum, ale dopiero teraz postanowiłam założyć własny wątek- mimo duzych wątpliwości- boje sie, że nie starczy mi motywacji żeby wytrwać w diecie, jak juz sie wielokrotnie zdarzało i będzie mi wstyd przed wami... Ale kto nie ryzykuje ten nie ma, wiec jestem:)

Trochę o mnie: mam 22 lata, 173 cm wzrostu i waze 64 kg (tzn wazyłam w piątek, kiedy zaczełam dietę). Waga jest niby w normie, ale jako, że nie należę do osob grubo koscistych to przy tych 64 kg sporo stanowi tłuszczyk :-/ Najlepiej czuje sie ważąc 58 kg i taki jest mój cel:)

Na razie to tyle- jutro wstawie suwaczek (jak będę umiała...) i rozpiske z jedzenia (dziś mi wstyd- miałam kryzys mojej słabej silnej woli i obiadłam się słodyczami :-/ to mój nałóg :-( )

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc, wsparcie i kopniaki (oj, przydadzą się...)



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej motyla noga ( ale masz nika :smiech3: :smiech3: :smiech3: ) ,to teraz nie ma zmiłj ,musisz nadążyć za nikiem i sie postarać dojść do ideału :thumbsup:

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc, wsparcie i kopniaki

masz jak w banku ! szczególnie do kopasków i tłuczenia ,to mamy tu zawsze zwarte i gotowe :-> :-> :-> ale nie martw się ,pocieszać też umiemy ,także do roboty :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj Motyla noga, :wave:
:smiech3: :smiech3: :smiech3: co za nick!
Powodzenia w dietce - pamietaj, ze to forum czyni cuda- ja wielu rzeczy nie zjadłam przez ostatnie 2, 5 miesiaca, zeby od Babeczek Kochanych tu nie dostac :po dupsku:
Wsparcie i przy wzlotach i upadkach masz zapewnione- wiec do dziela :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#4
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
motyla noga, witaj :wave: "kurcze pióro motyla noga " :smiech3: :smiech3:
ekstra nick ;-)

#5
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
motyla nogo, Witaj na forum :lovers: Widze że zaczynasz dietkę od podobnej wagi jaką miałam kiedy sama zaczynałam ;-) Masz do zgubienia 6kg więc szybko się z tym uwiniesz :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Oczywiście wspieramy tutaj w trudnych chwilach :lovers: ale jeśli coś przeskrobiesz to potrafimy też :po dupsku: ... Ale mam nadzieje że tobie to nie grozi :myśli1:


życze powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#6
motyla noga

motyla noga

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
dziękuję za baardzo miłe powitanie :-) ... teraz możecie wyjąć rózgi :bicz: bo oto i moja rozpiska dzisiejsza...:

muesli (3 łyżki) +mleko (szklanka),
jogurt naturalny,
2 jajka, ogórek konserwowy
banan+ jogurt waniliowy
zupa pomidorowa

... i byłoby ok, gdyby nie urodziny koleżanki :cry: i dodatkowe:
kawałek ciasta,
kilka ciasteczek,
2 czekoladki :-/

nie jestem z tego dumna, ale do tej pory nie udało mi sie opanować sztuki przetłumaczenia sobie, że ta pyszna nadziewana czekoladka jest niedobra, bezwartościowa i w ogóle fuj :-?
Macie może jakieś swoje sposoby na takie pokusy?

Na usprawiedliwienie moge dodać, że gdyby nie perspektywa opisania moich grzeszków na forum pewnie pochłonełabym duuuzo więcej tłumacząc sobie, że dziś "zawiesze dietę" a jutro zaczne od początku :roll:

#7
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

kawałek ciasta,
kilka ciasteczek,
2 czekoladki :-/

:po dupsku: :bicz: :walek:
Oj nieładnie!!!!!!!!!
No to teraz dawaj,zaczynamy od początku.Ciekawe co dziś przeskrobiesz.

#8
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Sposób na to jest taki :
Na kolacje chlebek ciemny 2-3 kromek najpóźniej o 18 .
Nie pożarłabyś tych ciastek i czekoladek na bank,a przynajmniej w niewielkiej ilości
Oczywiście za dietke :po dupsku:
ta zupka pomidorowa na obiad to co to miało być?Taka zupka wpada i wypada i za chwile jest sie głodnym

#9
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Niedobrze, Motylku! :evilmad:
Ale skoro piszesz , ze gdyby nie forum to bys duzo wiecej zjadła- to moze nie tak zle :thumbsup: Czekam na ladna rozpiseczke z dzisiejszego dnia :myśli1:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#10
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
motyla noga, witam cie :wave: i zycze powodzewnia :thumbsup:

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i gdzie ta nasza nóżka ? jak dziś? :?: :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
motyla noga

motyla noga

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
jestem jestem! wczoraj net zbuntował mi sie na cały wieczór :evilmad: Wchodziłam na forum za pomoca kom, ale wtedy nie mogę pisać :-/ Tym bardziej cieszę się, że miałam co czytać :-)

no i tak:
najbardziej "zdenerwowała" mnie anetaz3 :evil:

Ciekawe co dziś przeskrobiesz


heh, bo wtedy od razu człowiek sobie myśli: "A właśnie, że nic! :-P "
... i tak tez sie stało :mrgreen:


Na kolacje chlebek ciemny 2-3 kromek najpóźniej o 18


do tej pory starałam sie nie jeść za dużo węglowodanów wieczorem- wszędzie piszą, że wieczoem to raczej białko... źle robiłam?

ta zupka pomidorowa na obiad to co to miało być?Taka zupka wpada i wypada i za chwile jest sie głodnym


w zasadzie zupka była raczej na kolację- nie za bardzo mogę jeść jakieś regularne obiady- wychodze z domu ok 7 lub 10 a wracam po 20, więc na "obiad" jem kanapki, jajka itp, a kiedy wracam cos lekkiego, lub nic (zalezy o ktorej sie kładę).

Czekam na ladna rozpiseczke z dzisiejszego dnia


Proszę bardzo :mrgreen: (tzn z wczorajszego):

- pół ciemnej bułki, serek ziarnisty, 2 łyżeczki miodu
- wazywa na patelnie (gotowane)
- jabłko
- kasza gryczana z sosem grzybowym

A teraz musze sie pochwalić moim małym sukcesem: dziś minął tydzień dietki, więc z drżeniem serca zwazyłam się i... JEST 2 KG MNIEJ :fun:
wiem, że na początku zawsze łatwiej leca kg, ale cieszy mnie ten rezultat bardzo :grin:
-
Dołączona grafika

#13
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
motyla noga,
pisałam o chlebku w zamian za te słodycze co je wciełaś :grin:
Jasne że lepiej chlebka nie jesć na noc ale ja tam wole pojeść chlebek do 18 coby w nocy nie ssało i na szczęście waga spada :-)
Brawo za 2 kg :clap: :clap: no to musisz suwaczek przesunać :grin: ,chyba że juz jest przesuniety a nie ma poczatkowej wagi :hmmm: :hmmm:

#14
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

najbardziej "zdenerwowała" mnie anetaz3 :evil:

No to teraz już nie wiem ,czy mam coś pisać,czy nie.A jak znowu cię zdenerwuję? :mrgreen:

#15
motyla noga

motyla noga

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów

pisałam o chlebku w zamian za te słodycze co je wciełaś


aha ;-)

Brawo za 2 kg


dziękuję :grin:

no to musisz suwaczek przesunać


muszę, ale teraz nie mam czasu- zaraz wychodzę na uczelnię, a potem zostaje u koleżanki do jutra lub niedzieli. Jak wrócę zrobie to z przyjemnością :grin:
Żegnam sie z wami na dzień lub 2- postaram sie nie nagrzeszyć za bardzo w tym czasie, zresztą w planie jest impreza więc troszkę też spalę :-)
będę śledziła forum przez kom- więc odwiedzanie mnie jest mile widziane :mrgreen: motyla noga patrzy 8-)

Życzę wam miłego weekendu :wave:
Dołączona grafika

#16
motyla noga

motyla noga

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów

No to teraz już nie wiem ,czy mam coś pisać,czy nie.A jak znowu cię zdenerwuję?


ale to było bardzo pozytywne zdenerwowanie!! w sensie motywujące :mrgreen:
więc pisz pisz- jak najwięcej! :-)
Dołączona grafika

#17
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

ale to było bardzo pozytywne zdenerwowanie!! w sensie motywujące :mrgreen:

No to się bardzo cieszę :!:

#18
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Gratuluje!!! No to chyba dobralas dobrze dietke do swoich potrezb ze Ci 2 kg polecialo w dol :clap: :clap: :clap:
Baw sie dobrze w weekend i staraj sie zeby bylo jak najmniej grzeszkow :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#19
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
gratuluje spadku wagi :thumbsup:
ja rowniez zycze milego weekendu;))
Dołączona grafika
Angela;)

#20
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
motyla noga, gratuluje utraty 2 kilosków :clap2: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych