Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak i ile jeść..jakie ćwiczenia?...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
natalia1331

natalia1331

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Proszę... Pomóżcie mi...Mam 13 lat i 56 kg przy 167..
Już udawało mi się zchudnąć ok.3 kg ale nic nie daje rady.
Jem dużo słodyczy choć lubie sport
jakie ćwiczenia są najlepsze dla mnie i co powinnam jeść abu zchudnąć
Nie chce efektu jojo ani grubych nóg
HELP...POMÓŻCIE
Natalia



...



...



#2
Guest_justyna_*

Guest_justyna_*
  • Guests
nie powonnasc jesc duzo slodyczy i wiecej cwiczyc brzuszki i biegac ogranicz slodycze to ci napewno pomoze!:) :-)

#3
Idealna

Idealna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
No cóż...
Ja mam tyle lat co Ty, 158 i 53 kg! :/
Ale moim zdaNIEM musisz skończyć ze słodyczami albo stosować taka diete jak ja ;)

#4
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
hmmm wiadome, że jak słodycze to nie będzie mniej na wadze!! sporcik jakis polecam A6W lub coś innego byle by było ruchu!! a jeśc można dużo ale z umiarem i ograniczac słodycze białe pieczywo,, ziemniaki.. i powoli a do celu!!
Bo Każdy z Nas ma Cel

#5
Guest_nikola_*

Guest_nikola_*
  • Guests
mam 10 lat i warze 45kg pomuszcie :-(

#6
Guest_studentka:)_*

Guest_studentka:)_*
  • Guests
jak miałam 15 lat to sie pierwszy raz odchudzałam. Schudłam 2 kilo a potem nie wiem co sie stało i cos sie we mnie zmieniło...Nagle przytałam chyba z 5 kilo. wiec znow sie zaczełam odchudzac i schudłam 8 kilo!!!!! a potem znow jojo az do 56 kilo!!!! Ale wiadomo znow sie zaczełam odchudzac......i wazyłam 48 i znow przytałam . To tak w skrocie...a teraz CHCE WAM POWIEDZIEC ZE MOJ [b]organizm sie przez to rozregulował:([/b] I ZAłUJE TEGO ZE SIE ZACZEłAM ODCHUDZAC.... dziewczyny zastanówcie sie najpierw:P

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Zgadzam się z Tobą studentko , ja odkad pamietam tez sie odchudzam i waga ciągle albo w dół albo w górę i to z podwojeniem , tym razem jednak powiedziałm sobie DOŚĆ , długo musiałam do tego dojrzeć przynajmniej tak mi się wydaje , analizowałam rózne diety i na większości z nich już kiedyś byłam i zawsze wracał efekt jojo. tym razem postanowiłm schudnąć ale nie tak szybko jak zwykle , stosuję dietę 1000kal, i jak na razie jestem zadowolona , nie chodzę głodna a i efekty są , najwarzniejsze zeby po zrzuceniu kilogramów utrzymać wagę , a niestety żeby tak było trzeba zmienić styl życia i cały czas sie kontrolować
życzę ci powodzenia i wytrwałości :->

#8
studentka:)

studentka:)

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
własnie najgorszy jest efekt JOJO:( zawsze mnie dopada. przez te wczesne odchudzanie sama sie zmieniłam....znowu zaczełam sie odchudzać ale jest ciężko....i

#9
oliffkaaa

oliffkaaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
poczatki sa najgorsze...ja znowun zaczynam bo po wyjazdach sie rozkrecilam z jedzenien i przerwalam diteke...musze 5 kilo jeszcze schudnac :D
cała droga:
Dołączona grafika

#10
Niepowtarzalna

Niepowtarzalna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Do Idealna:
Ale ona jest wyższa 10 cm !. ; )
Więc to chyba nic dziwnego że waży trochę` więcej. :hmmm:

#11
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
natalia1331, nie możesz w wieku 13 lat poddawać się żadnym dietom. Dorastasz, Twoje ciało się zmienia. Poczekaj do czasu,gdy dostaniesz kobiecej sylwetki - wtedy będziesz mogła ocenić co jest nie tak. Teraz zniszczysz sobie metabolizm i opóźnisz cykl miesiączkowy. Przecież nie warto. Poza tym do odchudzania trzeba podchodzić mądrze i z głową, a 13 latka ma raczej w głowie szybki efekt, niż długotrwałe dążenie do celu.
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#12
madena

madena

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
zgadzam się z Loriette, a co możesz zrobić na pewno to ograniczyć słodycze i tylko tyle teraz

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Loriette, masz rację

#14
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
bardzo mądra wypowiedź, Loriette :clap2:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych