Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po prostu chcę schudnąć.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
Witam Was dziewczyny! Długo szukałam odpowiedniego forum i znalazłam :-) Gdy troszkę poczytałam Wasze posty to normalnie już Was polubiłam :mrgreen: Wierze że będe miała u Was wsparcie.

Przy wzroście 160 cm waże 60 kg (dzisiaj sie ważyłam- myślałam że bedzie więcej). Moją zmorą jest odstający brzuszek czyli tzw. oponka, zbyt duża pupa i zbyt grube uda. Chciałabym osiągnąć wage 50 km. i ją oczywiście utrzymać.

Odchudzam się od poniedziałku. Nie jem słodyczy (chociaż dzisiaj zjadłam mały kawałek karpatki :-( ), raczej nie jem smażonych potraw, rybe czy kawałek kurczaka po prostu dusze. Staram się jeść dużo warzyw i troche owoców ( banany, mandarynki, winogrona). W ciągu tego tygodnia zjadłam jeszcze ze 2 jajka sadzone, rano na śniadanie jem przeważnie muslli z mlekiem. Jem równiez chleb pełnoziarnisty( sama go robie :-> ). Jem 5 posiłków dziennie.A co najgorsze to nie znosze białego sera, jogurtu naturalnego. Raczej nie będę tego jeść. W tygodniu jeżdże do miasta na rowerku jakies 3 km w jedną strone. A pozatym siedze w domu (nie pracuje), ale mieszkam na wsi więc mam co robić. Chociaż czasami dopada mnie leń :-( Ale to chyba ma każda z nas. Myślałam jeszcze o basenie, jakieś ćwiczenia, może któraś z Was zna jakieś skuteczne?

Wcześniej, jeszcze przed odchudzaniem, dużo jadłam smażonego i też duże porcje. Moja decyzja aby wkońcu się wziąść za siebie wynikła z tego,że miałam małe doświadczenie, które dało mi do zrozumienia, że trzeba coś z tym zrobić. A mianowicie (to jest śmieszne, ale zarazem smutne) przy wsiadaniu do samochodu pękły mi spodnie i to nie na szwie :blush: ."Wylało" mi sie troche uda :oops:

Narazie na tyle. Bardzo proszę o rady, Wasze sposoby. Wszystko przyjme na bary :mrgreen: I doping- plis- bo mój mąż nie jest dla mnie wystarczającym oparciem. Potrzebuje oparcia ze strony kobietek, które chca tego samego co ja.

Pozdrawiam goraco :!: Buziole 8-)
Dołączona grafika



...



...



#2
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów
witam :-) no to trzymam :thumbsup: :thumbsup: i życzę powodzenia ze spalaniem tłuszczyku
Dołączona grafika

#3
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
justyska-83,
witaj na forum :wave:

#4
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Witam serdecznie. :wave:
Trzymam za Ciebie kciuki, z nami dasz radę. :thumbsup: :tanczy:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#5
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj justyska :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#6
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Witam na forum
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
Witam ponownie :-)

Mam pare pytań. A mianowicie:

O której powinnam jeść kolacje i co???( mam problem z komponowaniem posiłków).
Czy picie herbatki SlimFigura może mi pomóc czy raczej zaszkodzić???
Dieta bogata w błonnik może powodować biegunki, jak nie to co powoduje te częste wizyty w kibelku???

A jakby mógł ktoś z Was podzielić sie ze mną swoim jadłospisem to byłabym bardzo wdzięczna :mrgreen:
Dołączona grafika

#8
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
na kolacje wode proponuje pokrojona nozem juz wczesniej dalem ten przepis moze byc po godzinie 18... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ziolka pic mozna palic tez nie zaszkodzi :diabel: :diabel: :oczy: :oczy: :smiech3: :smiech3: pozdrawiam :evil: :evil:

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

ziolka pic mozna palic tez nie zaszkodzi

:smiech4: :smiech4: :smiech4: ciekawe od kiedy tak można ... i czy nie zazkodzi.... może i nie... :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ziolka pic mozna palic tez nie zaszkodzi

A to dobre nie wiedziałam :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Hm, 'punki' z mojego gimnazjum chodziły na przerwach i kręciły jointy z melisy.
Jak to usłyszałam od mojej dumnej 'punkowej' znajomej to masakra. :crazy:
Albo jeszcze lepiej. Jak usłyszałam, że nie mieli melisy i skręcili z liptona to już niesamowity śmiech z nich miałam. :smiech3:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Jenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: co jeszcze wiara wymyśli :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

#13
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
tej wiara roznie kombinuje na hawirkach w co do ziolek toz nie powiedzialem ze o takie ziolka mi chodzi tej, :oczy: :diabel: :evil: :mrgreen: :smiech3:

#14
Marti1986

Marti1986

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Ja gorąco polecam żywienie optymalne tzn.Dieta Kwaśniewskiego

#15
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Ja z kolei polecam dietę strukturalną - czyli raczej nie program odchudzający a zmianę nawyków żywieniowych. Naprawdę działa i ma miłe efekty uboczne, jak poprawa jakości włosów, paznokci i cery :)

#16
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
jeśli chodzi o ruch to polecam basen- on wysmukla i ujędrnia całą sylwetkę. Dodatkowo zwracaj uwagę na to co jesz. Jeśli mieszkasz na wsi to nie powinno być problemu z dostępem do naturalnej i ekologicznej zywności?

Co do ziółek to Yerba Mate- pobudza i wspomaga metabolizm :)

#17
lavina

lavina

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Każdy powinien wybrać sobie odpowiednią dietę, nie każda działa tak jak byśmy chciały a najlepiej poszukać sobie jakiejś grupy wsparcia np założyć własną drużynę na schudnijmypl i wspólnie wymieniać się dietami, radami , zaprzyjaźnić się, super sprawa dla szukających pomocy w odchudzaniu.

#18
mcagnessss

mcagnessss

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Ja polecam dietę Herbalife, a zamiast grupy wsparcia otrzymasz całodobową pomoc Konsultanta, który będzie nadzorował efekty diety, wspomagał i motywował! Polecam

#19
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mcagnessss, Regulamin naszego forum mówi że:


1. Na Forum DIETY.PL zabrania się publikowania treści stricte komercyjnych (np. reklam, odnośników do komercyjnych lub konkurencyjnych stron www

proszę o usunięcie reklamy sklepu ze swego profilu ,ode mnie zaś dostajesz ostrzeżenie
Dołączona grafika Dołączona grafika

#20
elina62

elina62

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Tu Aga proszę o pomoc bo nie wiem co robić , chodzę na siłownię w 3-miesiące schudłam 16 kg biorę witaminy dla kobiet aktywnych firmy Olimp Labs odstawiłam słodycze ale nie mogę sobie poradzić z wychodzącymi włosami duża ilość co robić jestem załamana bo nie wiem czego może mi brakować




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych