Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po prostu chcę schudnąć.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
elina62, najprawdopodobniej za szybko chudniesz i organizm jest wycieńczony-porób sobie chociaż podstawowe badania i wtedy będziesz wiedziała co i jak. Skoro włosy wypadają to na bank brak jakiś witamin w organiźmie



...



...



#22
elina62

elina62

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Bardzo dziękuję za wsparcie

#23
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
elina62, zostań z nami dłużej-załóż własnego blooga i pisz jak najczęściej-czasami pomaga to,że jest się w grupie i ludzie wzajemnie się wspierają :lovers:

#24
HoodiaGordonii

HoodiaGordonii

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 28 postów
Zgadzam sie z przedmówczynią. Organizm zbyt szybko traci na wadze i dlatego wystepują wszystkie zaburzenia. Wypadanie włosów to brak witamin,musisz zacząć się lepiej odżywiać.

#25
wera12

wera12

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Hej dziewczyny! Jakieś pół roku temu bardzo się odchudzałam i w efekcie do tej pory paznokcie są w opłakanym stanie, włosów połowa itd. Od jakiegoś czasu zaczęłam się racjonalniej odżywiać, dbam, żeby nie brakowało mi żadnych składników, a w ramach diety biorę naturalne suplementy wspomagające odchudzanie. I faktycznie,już jest lepiej, waga przestała się ciągle wahać,a powoli ubywa. Przestrzegam przed głodówkami!

#26
michas234

michas234

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Jeżeli przystępujemy do diety to musi zawierać normalną ilość produktów które jemy nie możemy głodować-brzmi to dziwnie co? Po prostu nie wolno łączyć produktów razem do obiadku winko. Zacząć kapkę ćwiczyć i gitara pewnie nie macie motywacji znam to ale trzeba sobie zestawić co chcemy w życiu osiągnąć i do tego dążyć po prostu;)

#27
wera12

wera12

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Najlepszą motywacją są pierwsze utracone kilogramy...Jak widzimy,że nasze starania faktycznie na coś się zdały to z reguły nie zaprzestajemy diety. Dlatego WARTO na początku nawet trochę się przymuszać. Początki zawsze są trudne, ale po to jesteśmy żeby się wspierać :)

#28
michas234

michas234

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
No to prawda efekty zawsze mobilizują, ale do odchudzania również może zainspirować np. czyjś wygląd lub druga osoba bardzo bliska. Motywacja do już duży procent sukcesu troszkę wytrwałości i będą efekty;)

#29
Facet w kuchni

Facet w kuchni

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Trzymam kciuki.
Ja zrzuciłem już 5 i jeszcze drugie tyle byłoby całkiem OK
Pozdrowionka

#30
owocowa

owocowa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Od 8dni jestem na diecie 36s i dołożyłam sobie do tego 3 razy w tygodniu basen, na którym robię w ciągu 45 minut pobytu 30 basenów. Jak na razie 2 kg spadły, więc jestem z siebie mega zadowolona :] Zobaczymy czy wytrwam (oby tak). Zastanawiałam się ostatnio nad zakupem orbitreka do domu, sądzicie, że to dobry wybór czy lepszy rowerek stacjonarny ?

#31
ruda_102

ruda_102

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Ja schudłam juz 10 kilogramów na diecie polegającej na niełączeniu produktów :)

#32
Pstyneczka1

Pstyneczka1

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów

Ja schudłam juz 10 kilogramów na diecie polegającej na niełączeniu produktów :)



Kochani od poniedzialku zaczelam sie odchudzać! Jestem tutaj nowa i licze na waszą pomoc. |Ruda_102 podpowiedz czego unikałaś jakich połączeń. Ps. odchudzam się z głową po raz pierwszy i kompletnie nie mam pojecia jak to zrobić. Wcześniej przez pół roku jadlam salatke grecka na obiadk i rano 2 kanapki, efekty byly, ale teraz już nienawidze tej sałatki!!!!

#33
Paula123

Paula123

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Ja polecam dietę Cambridge, produkty ma gotowe lub prawie gotowe do szybkiego przygotowania, poza tym trzeba się tylko trzymać określonego programu diety i nic tylko patrzeć jak waga spada ;) Na stronie diety Cambridge można sobie poczytać historie osób które schudły na tej diecie, mnie taki historie pomagają w ciężkich chwilach diety bo wiem ze dam rad e tak jak oni.

#34
hassap

hassap

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
ja też słyszałam same dobre rzeczy o tej diecie polegającej na niełączeniu produktów, ale ciężko mi wymyślić jakiś jadłospis

#35
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
ja nigdy nie stosowałam konkretnej diety a udawało mi się zrzucać zbędne kilogramy. A moje odchudzanie polegało na tym: jadłam normalne 3 posiłki dziennie bez żadnych tam wydziwień i specjalnego gotowania, ale jadłam je o stałych porach, ostatni posiłek zjadałam o godz 18, potem już nic i wypijałam 3-4 czerwone herbaty dziennie, po każdym większym posiłku i jedną przed snem, tylko to była herbata liściasta ta taka najprawdziwsza nie żadne w torebkach czy jakieś smakowe.

#36
K. Dypczak

K. Dypczak

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Witajcie wszyscy.

No w mojej obecnej sytuacji bardzo by mi pomogło zrzucenie tych kilkunastu kilogramów nadwagi, które zgromadziły się przez te wszystkie lata...

Znalazłam to forum na FB i po przeczytaniu kilku historii w dziale Blogów które niektóre z Was prowadzą - postanowiłam, że mnie też może się udać...

Nadwaga bardzo mi dokucza w codziennym życiu i nawet ciężko mi sobie wyobrazić jak "lżej" mogło by mi być bez tych kilkunastu kilogramów. Jeszcze nie wybrałam odpowiedniej diety ale zawęziłam kręgi poszukiwań i jestem blisko znalezienia tej właściwej :-)

Wiem jedno, że zacznę małymi krokami, tak jak tutaj na forum radzicie kobietki ;-)

PS. są też tu faceci :mrgreen: ?

Pozdrowionka
K. Dypczak
Nauczycielka w Gimnazjum w Oleśnicy.

#37
meinecoon

meinecoon

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
Oleśnica :) ja studiuję we Wrocławiu:0 witam Dolnoślązaczkę.
Fajnie, że trafiłaś do naszej grupy. Nadwaga to rzecz naprawdę uciążliwa, zwłaszcza z wiekiem :)
Najważniejsza jest konsekwentność - albo się chce, albo nie chce.
Tak więc życzę dużo chęci :) pozdrawiam
Wrocławianka Paulina

#38
ela80

ela80

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Ja też witam wszystkich i dołączam do grona dzielnie walczących :) :clap: Powodzenia

#39
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Witamy Ciebie @ela80, powodzonka

#40
Wera

Wera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Cześć Elcia80, witaj na forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych