Skocz do zawartości

Zdjęcie

Już tydzień za mną!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
Ciężko, ciężko :-( Zaraz kolacja a ja nie mam pojęcia co tu zjeść. Jedynie to ciesze się na jutrzejszy dzień, bo do miasta na zakupy pojade. Ale ta kolacja. A jakbym tak zjadła ze dwie kromki chleba razowego z ogórkiem??A może owsianke??? No nie, umieram :-(
Dołączona grafika



...



...



#2
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
sałatka jakaś może być na kolacje, rożnych warzywek namieszaj, mniam :) ja na kolacje dziś zjem właśnie miskę sałatki i kromkę chlebka ciemnego z wędzoną makrelą :)

#3
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
Dziękuje za propozycje. Wyszło na to że zjadłam kromke chlebka razowego z ogórkiem.
Tyle miałam w lodówce. A od wczoraj z nowymi siłami będąc w sklepie nakupowałam dużo jedzonka by moja dietka była urozmaicona :mrgreen: Jesetm zadowolona. A moim celem jak narazie (oprócz zrzucenia 10 kg) jest PIć DUUUUUUUUUZOOOOOOO WODY :!:
Dołączona grafika

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
justyska-83, no to trzymam kciukasy za wodę ja jakoś nie mam z tym problemu samej mineralki wypijam dziennie półtora litra :slinka:

#5
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Również trzymam kciuki za dużo wody. :tongue:
Sama piję różnie. Czasem w ogóle tylko herbatki i inne (nie powiem co... :whistle:), a czasami jak np. wczoraj piję hektolitrami. :tongue:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#6
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
Anja GRATULUJE, tez tak cem :-( Jak narazie to u mnie zatrzymuje się na 6 szklankach. Dzisiaj spróbuje wypić 7 :mrgreen: Narazie jestem na 4, ale do pójścia lulu jeszcze daleko.

Dzisiaj postanowiłam zacząć ćwiczyć A6W. Zaraz popatrze co oni tam proponuja. Słyszałam sporo na temat tych ćwiczeń i większość sobie chwali. Napisze ja również o moich spostrzeżeniach jak się troche w to wciągne :->
Dołączona grafika

#7
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów

ja jakoś nie mam z tym problemu samej mineralki wypijam dziennie półtora litra



no w sumie to ja też, ale nie tak od razu mogłam tyle wypić, na początku trzeba było w siebie wmuszać po trochę, i nie było wcale łatwo... :) ale teraz już luzik.

Jak narazie to u mnie zatrzymuje się na 6 szklankach

może spróbuj tak jak ja: stawiam sobie w pokoju półtoralitrową butelkę mineralki i moje zadanie na każdy dzień, to ją wypić. jak butelka wody będzie Ci stała na biurku, to o wiele łatwiej będzie Ci szlo popijanie wody, zobaczysz :)

#8
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
alllga wielkie dzieki za rade. Jutro rzucam sie do sklepu i kupuje zgrzewke mineralki :mrgreen: A dzisiaj wypije to co mi jeszcze zostało, a mianowicie niecała butelka wody.
Dołączona grafika

#9
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
większość wód jest niskozmineralizowana, więc np cisowianke polecam, średniozmineralizowana, będzie zdrowo :)

#10
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
To posłucham Ciebie. Narzaie to kończe Nałęczowianke. A co powiesz na temat herbatek Slim Figura? Stosuje je juz prawie 2 tygodnie. Ale czerwona herbata jest okropna :-/
Dołączona grafika

#11
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
nałęczawianka też dobra, nisko sodowa :) na temat herbatek slim się nie będę wypowiadać, nigdy nie stosowałam tego, i nie zamierzam, wiec i pisać o tym nie będę... :)
jeśli chodzi o fajne herbatki to polecam zieloną dilmah taką parzoną z liści, a nie z torebek, wkrawasz do tego kawałeczek kłącza imbiru i pachnie pięknie, a i pomaga tłuszczyk z ud zrzucać jak ćwiczysz :)

#12
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

nałęczawianka też dobra, nisko sodowa :)

Miło słyszeć, bo ja tylko Nałęczowiankę. :tongue:

na temat herbatek slim się nie będę wypowiadać, nigdy nie stosowałam tego, i nie zamierzam, wiec i pisać o tym nie będę... :)

Ja tam mam mieszanki ziół różnych. Mam za duże problemy z piciem herbaty codziennie rano, popołudniu i wieczorem...
A z herbat to ja właśnie czerwoną (pu-erh) piję. Kiedyś piłam z guaraną (pobudza całkiem nieźle), potem czystą czerwoną, teraz mama mi z cytryną kupiła. :tongue:
Właśnie mi z herbat tylko czerwona lepiej podchodzi, nie wiem... Jeszcze czasami mooooogę wypić zieloną lub czarną, ale biała jakoś mnie nie przekonuje. :blink:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja herbatki to wszystkie łykam oprócz tych tam jakiś dziwnych na odchudzanie
No i mineralki też wszystkie lubie jakoś tak nie mam specjalnie ulubionej :mrgreen:

#14
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

mineralki też wszystkie lubie jakoś tak nie mam specjalnie ulubionej

Pijam różne mineralne ale jak dla mnie to one wszystkie smakują tak samo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#15
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Mi przeszkadzają dwie - jak moja koleżanka kiedyś miała jakąś dziwną mineralkę taką tanią z Tesco czy coś - bo to mi smakowało totalnie jakbym kranówę piła. :blink: Poza tym to jak są niegazowane naturalnie mineralizowane, czyli lekko gazowane w zasadzie. Bo ja w ogóle nie lubię gazu w wodzie. W napojach może być, ale nie za dużo, a w wodzie w ogóle.
A z Nałęczowianką to bardziej się jakoś przyjęło, że ona zawsze w domu u nas jest. :oczy2:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#16
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
A ja dzisiaj kupiłam sobie Staropolanke. Tylko taka u nas na wiosce była niegazowana.

Taka dzisiaj jakas pogoda. Strasznie u nas wieje. I zimno. Kurcze zima idzie, a z nia święta :yikes: Jak ja to przeżyje :-(
Dołączona grafika

#17
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

Taka dzisiaj jakas pogoda. Strasznie u nas wieje.

U mnie właśnie znowu grad pada... :roll:

Kurcze zima idzie, a z nia święta :yikes: Jak ja to przeżyje :-(

Większość z nas ma ten problem. Damy radę. :thumbsup:
[z resztą ja nie lubię 3/4 potraw świątecznych, więc będę miała nieco mniejszy problem... ale pierniczki w czekoladzie. :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: ]
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#18
justyska-83

justyska-83

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 24 postów
[z resztą ja nie lubię 3/4 potraw świątecznych, więc będę miała nieco mniejszy problem... ale pierniczki w czekoladzie. :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: ]

A ja lubie prawie wszystkie i te najbardziej tuczące :cry: No ale jak pomyśle że to mogłoby zniweczyc wszystko co osiagnełam (narazie to nic :-/ ale do świąt to napewno zrzuce co nie co :mrgreen: ) to normalnie nie mam mowy :!: Dam rade :!: Tylko mnie wspierajcie :tongue:
Dołączona grafika

#19
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
ja dałabym się zabić za niektóre potrawy świąteczne, w zasadzie nie lubię tylko kutii... :)

#20
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

Tylko mnie wspierajcie :tongue:

Zawsze i wszędzie. :thumbsup:

To ja chyba jakoś wybitnie tylko pierniki lubię. :blink:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych