Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walka z kilogramami


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fiona

Fiona

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 66 postów
Zaczynam ciężką i mozolną prace nad sobą a dokładnie nad moją wagą :) :strong:



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Fiona, :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: no i superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :clap2: :clap2: :clap2:

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Fiona, no to zaczynamy, do dzieła :thumbsup:

#4
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
trzymam kciuki i czekam na rozpiski co w danym dniu zjadlas i nie tylko mozesz pisac o wszystkim co ci na sercu lezy :thumbsup: :thumbsup:

#5
Fiona

Fiona

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 66 postów
Dziękuje wszystkim za wsparcie. A jak długo wy się odchudzacie? Kazde początki chyba są cieżkie ....
Dołączona grafika

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

A jak długo wy się odchudzacie?


no cóż , może ja cie nie pocieszę, ale swoją przygodę z forum zaczęłam 2 lata temu, róznie to bywało, najlepiej jak sobie przejrzysz nasze blogi ;-

#7
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Fiona widzę że suwaczek już masz,zapał też jest no to do dzieła :thumbsup:
Dołączona grafika

#8
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Fiona, :witam:

#9
Fiona

Fiona

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 66 postów
Bałam się że suwaczek się nie zmieści ;) Tak sobie pomyślałam że zacznę od postanowień i oczyszczenia oranizmu. Zrezygnuje z białego pieczywa, słodyczy cukru i zmniejsze ilośc ziemniaków. Następnie zacznę jeśc dużo ważyw i owoców i będę unikac jedzenia smażonego na tłuszczu. Co sądzicie o słodzeniu herbaty miodem ( podobno miód jest dobrze przysfajalny przez organizm) Słodzic miodem czy miód też odłożyc?
Dołączona grafika

#10
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Fiona, założenia masz dobre :thumbsup:
ja staram się wcale nie jeść pieczywa tylko dechy , ziemniaki też odstawiłam , a co do miodu to nie mam pojęcia ale pewnie zdrowszy niż cukier, tyle ,że chyba wiesz,że nie powinno się dodawać miodu do gorącego tylko letniego bo traci swoje właściwości :-)

#11
Fiona

Fiona

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 66 postów
Jak to jest z tą dieta 1000 kalorii - wszystko ważycie i mieżycie zanim zjecie czy macie jakąs tabele z kaloriami
Dołączona grafika

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Fiona, są na forum tabele kaloryczne z których możesz korzystać, ja juz mam o tykle wprawę,że to co jem wiem ile ma kal, po za tym dzisiaj na większoći opakowań masz podane kal, , a ja osobiście staram się jedzonko ważyć i przeliczać kal, ale wiadomo nie zawsze jest to mozliwe , zobaczysz,że dojdziesz do wprawy :->

#13
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Fiona witaj na twoim blogu :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
fajnie ze sie do nas dolaczylas :clap: :clap: :clap:
trzymam kciuki za dietkowanie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#14
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Fiona, witaj :wave: Założenia idealne ale ziemniaki na początek odstaw zupełnie w zamian wielka micha surówki tak wg. mnie a jak ziemniak to bez mięska :-)

#15
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Fiona fajne, że założyłaś swój temacik. Liczę na to że będą się tu pojawiac rozpiseczki z każdego dnia żebyśmy wiedziały co zjadłaś i przede wszystkim ile. Jak coś źle będzie to będziemy tłuc i opierniczać (od tego mamy wybitnych specjalistów tutaj :smiech3: :smiech3:)

Założenia masz bardzo dobre i jeśli będziesz się ich trzymać to waga na pewno zacznie spadać.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:witam: Fiona ,Twoja imienniczka mimo swojej wagi była urocza :grin: a to dobrze wróży-trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
Fiona

Fiona

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 66 postów
Moje drogie koleżanki. Jest źle jest bardzo źle jest gorzej niż myślałam...wstyd się przyznac
Poranek zaczął się całkiem nieżle 2 jogurty 120g ;d
Na obiad tależ zupy ( nie wiem ile to gram;/)
Obiad 2 smażone pieczarki ....
Kolacja kawałek pizzy ....
Co tu dalej mówic poprostu do bani :!: :!: :!: :!:

Od jutra postaram się odstawic białe pieczywo ziemniaki cukier i takie tam jak już wczesniej pisałam. Ale boję się że na tą dietę 1000 kalori nie będe miec czasu bo nie mam czasu ważyc wszystkiego w pracy zjem byle co a zazwyczaj coś zamówie -siedze 8 godzin i są tego efekty. A chodzi za mna czekolada ;/;/ :cry:
Dołączona grafika

#18
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Fiona, jak na pierwszy dzień gdyby nie ta pizza to jeszcze by tragedii nie było ,ale obiecaj,że od jutra postarasz się to zmienić ;-)

Ale boję się że na tą dietę 1000 kalori nie będe miec czasu bo nie mam czasu ważyc


na dietę 100kal, nie potrzebujesz czasu kochana, tylko trochę pomysleć na początrek co jesz , zerknąć na kalorie i tyle ,jak czegoś nie wiesz a będę w stanie ci pomóc to pytaj :thumbsup:

#19
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Fiona, Ty nie zakładaj z góry że nie dasz rady ;-) Prawie wszystkie pracujemy :grin:

#20
kontuzjowana

kontuzjowana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Trzymam kciuki za Ciebie Fiono :thumbsup: i ja też od jutra sie twardo biore do roboty :tanczy:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych