Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walka z kilogramkami;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
418 odpowiedzi w tym temacie

#81
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

bo dzisiaj moge zjeść jeszcze tylko 214 kcal :-/

nie popadaj w skrajność... bez przesady, 1000kcal to minimum, tym bardziej w Twoim wieku! ;-) Popadniesz jeszcze nam tutaj w jakąś anoreksję czy anemię



...



...



#82
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
kamilka p., obowiązkowo 1000 :evilmad: I ani kalorii mniej... Chociaż sama wiem jak to napoczątku ciężko... Sama napoczątku jadłam po 500kal dziennie :blush: :blush:
No ale teraz się nauczyłam i dziś napewno zjadłam z 1000kal a waga przeciez leci i to bez katowania :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#83
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów

bo dzisiaj moge zjeść jeszcze tylko 214 kcal :-/

nie popadaj w skrajność... bez przesady, 1000kcal to minimum, tym bardziej w Twoim wieku! ;-) Popadniesz jeszcze nam tutaj w jakąś anoreksję czy anemię


ale ja po prostu chce schudnąć W KOŃCU :-( a wiecie że ja tak w dzień to nie liczę ile jem kalorii tylko tak potem wieczorem to zliczam, tego batona to zjadłam w szkole ale szukałam w sklepiku żeczy którą się najem i ma mało kalorii :mrgreen: i ja się chyba serio strasznie ograniczam bo kiedyś zjadałam po 3000 dziennie :tongue:
Dołączona grafika

#84
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
kamilka p., z Twoich wyliczeń wynika, że przewidziałaś dla siebie niecałe 750 kalorii na dzisiaj a że się tak zapytam to brakujące 250 to gdzie???? Zachowane w pamięci, przeniesione na jutro??? Ty masz jeść codziennie minimum TYSIĄC i ani tyćkę mniej. Jedząc mniej tylko sobie szkodzisz.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#85
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
no ok :hmmm: to ja pójde zjeść kanapeczkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#86
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

to ja pójde zjeść kanapeczkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


tylko pamiętaj że ma my niskokaloryczna bo już jest wieczór... lepiej jedz więcej w ciągu dnia bo spokojnie saplisz wszystko a nie na kolację będziesz nadrabiała no i wtedy nie będzie żadnych rezultatów....
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#87
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
Rozdaje punkciki dostali je;
mila92, słodyczomanka, syla19799, gufinka, Anusiak,


:lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#88
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
kamilka p., wielki dzięki :lovers: ale ja raczej nie zasłużyłam na te wyróżnienie :blush: :blush: :blush: :blush:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#89
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kamilka p., dziekuje bardzo

#90
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
kamilka p., dzięki ale pamiętaj, że jak trzeba będzie to :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: Póki co udowadniasz, że mądre z Ciebie dziewczę i wyrośniesz na ludzi tylko trzymaj się i nie daj się :dumbells: :dumbells: :dumbells:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#91
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Kamilka a kanapeczka z jakiego pieczywa? Mam nadzieję, że z ciemnego :tongue: :thumbsup:
Trzymaj się :lovers:

#92
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Kamilka, przeczytalam twoj watek, witaj :wave:

Mam nadzieje, ze dzis wstawisz rozpiseczke taka, zeby nikt sie nie mogl przyczepic :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#93
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
to wstawiam tą idealną rozpiseczkę :
:arrow: kanapeczka z szyną i ciemny chleb
:arrow: w szkole 2 małe kanapki z szynką i ciemnym chlebem
:arrow: obiad w szkole jakaś zupa
:arrow: 2 pomarańcze
Dołączona grafika

#94
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No co Ty??? I da się bez chipsów i słodyczy??? No to ja nie mam wyjścia i też muszę tak spróbować :grin: :grin: :grin:
A czy pomimo pogody zamierzasz gdzieś polatać a chociaż pochodzić? :grin:
BRAVO, tylko mi się wieczorem nie złam :evilmad: :evilmad: :evilmad:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#95
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Kamilka :thumbsup: bardzo ładnie
Papa :lovers:

#96
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
zaraz jadę na sksy :strong: :strong: :strong: :strong:
Dołączona grafika

#97
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
kamilka p., dziękuje :lovers: :love:
Noo rozpiska suuper:D :thumbsup: u mnie dzisiaj niestety znowu bedzie gorzej... :blush:

#98
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kamilka p., piekna rozpiska tylko zaopatrz sie w jakies owoce wrazie glodu zlapiesz owoc a nie byle co

#99
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Kamilka rozpiska super :thumbsup: tylko ćwiczonek narazie brak :-/
Dołączona grafika

#100
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
Asiula, byłam na 2 godzinnych sks-ach(szkolne koło sportowe) do domciu wróciłam na piechte więc chyba mi na dzisiaj wystarczy...bo do domu wróciłam zmęczona, spać mi się chce a jutro mam sprawdzian z polaka ale jestem tak padnięta że chyba się nie naucze :-? w soboty i niedziele będe robiła ten aerobik bo w tygodniu nie mam czasu :-/
dalsza częś rozpiski:
:arrow: kilka placków z tartych ziemniaków(ok. 7)
:arrow: pomarańcza
:arrow: kanapeczka(szynka i chleb ciemny)
zaraz podlicze ile wyszło kalorii i napisze :mrgreen:

dopisek 19/23

załamie się :placz: :placz: :placz: :placz: dzisiaj zjadłam aż około 1120 kcal :placz: :placz: :placz: :placz: ja nie dam rady :wavecry:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych