Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak schudnąc do własnego ślubu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1
andziatomcio

andziatomcio

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Juz kilka razy zaczynam pisac i kasuje bo niewiem jak sie zabrac do wyksztuszenia z siebie tego co mnie boli i martwi, ale chyba wszyscy jesteśmy tu z jednego powodu - "wagi". Większośc dziewczyn napewno araz mi powie że przesadzam ale mój problem jest taki że jestem odtyła 165 cm wzrostu i ok 95 kg ( jeśli nie więcej, bo niestaje na wage bo się boje )i pomimo że mam ukochanego przy sobie 2 metry wzrostu a we wrzesniu się pobieramy to serce mi pęka jak ja znajde suknie ślubą i jak będe w niej wyglądała...kiedyś myślałam że ślub, wesele to coś wspaniałego a teraz jak pomyśle że będę w centrum uwagi to aż mi się chce płakac. :-(

Siedze na tym forum i mam wrażenie że jestem sama i tak naprawde to chyba głupia ze mnie baba bo niepotrefie sie po nim poruszac.



...



...



#2
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Andziatomcio ślub to idealna motywacja do tego żeby zgubić parę kilo.Najpierw jednak musisz udać się do salonu sukien ślubnych i się dowiedzieć kiedy jest ostateczny termin żeby się zgłosić do uszycia sukienki bo dopiero wtedy będziesz wiedzieć ile tak naprawdę masz czasu na schudnięcie.
jak już się zorientujesz w temacie to proponuję dietę 1000 cal i musisz dużo się ruszać więcej chodzić musisz znależć jak najwięcej ruchu.nie jedz słodyczy żeby wytrać postanów sobie że żadnych słodkości aż do weselnego tortu,nie jedz nic po 18 a jak Ci będzie burczeć w brzuchu to włącz sobie marsz Mendelshona i napewno zwycięży ta druga melodia.
jak się zastosujesz do wyżej wymienionych rad powinnaś chudnąć od 0,5-1 kg tygodniowo.Życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia :lovers: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#3
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
slub to super motywacja do odchudzania wiec do dziela :thumbsup: pisz co w danym dniu zjadlas a my bedziemy cie wspierac a jak przeskrobiesz to nawet na :po dupsku: wiec 321start trzymam kciuki i wierze ze do wrzesnia uda ci sie pare kg zrzucic

#4
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
andziatomcio na początek wielkie gratulacje z okazji ślubu !!!! pocieszę Cię przy okazji, panny młode prawie zawsze przed ślubem chudną (to chyba ze stresu), ja oczywiście byłam wyjątkiem, bo przy okazji rzuciłam palenie :-? .
Radzę połączyć przyjemne z pożytecznym i zapisać się na kurs tańca - dobry trening przed weselem, fajna zabawa a przy okazji można trochę (nawet dużo) schudnąć.


Co do wyboru sukni, to przeważnie się wybiera na 3 miesiące przed, ale to oczywiście zależy od salonu, wypożyczalni itp. Oczywiście możesz wybrać wcześniej, i tak przed odbiorem jeszcze są poprawki, więc nawet jak schudniesz to wszystko da się poprawić. Co do wyboru samego kroju, to radziłabym wybrać coś w czym się dobrze wygląda, a nie coś co sobie wymarzyliśmy, bo czasem wygląda się po prostu śmiesznie lub nieatrakcyjnie, a odpowiednią suknią można dużo ukryć i dużo pokazać. A jak wyglądasz fajnie to i lepiej się czujesz, mimo że może to nie jest ta wymarzona suknia. Wiadomo, nie każdy we wszystkim wygląda dobrze.
Dobra, bo się chyba za bardzo rozpisałam. Jeszcze tylko małą reklamę zrobię i polecę Ci super forum ślubne, gdzie dziewczyny doradzą nie tylko wybór sukienki, ale też masę rzeczy się dowiesz i ułatwisz sobie przygotowania.

#5
andziatomcio

andziatomcio

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Dziękuje, dziękuje że ktoś mnie dostrzegł w tym tłumie. Postaram się dostosowac do tych zaleceń ale boje się że znowu sie nieuda. :-)

#6
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

ale boje się że znowu sie nieuda

musisz zmienic nastawienie i mowic tylko i wylacznie uda mi sie uda :thumbsup: :thumbsup:

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
andziatomcio, uda się udaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#8
GrażKor

GrażKor

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
andziatomcio, więcej wiary w swoje mozliwości :grin:

#9
andziatomcio

andziatomcio

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Te Wasze słowa chyba naprwde dają kopa dzieki!!!!

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
andziatomcio, od tego tu jesteśmy,żeby się wzajemnie wspierać no nie :lovers: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#11
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
andziatomcio dopiero zauważyłam że ty z moich okolic jesteś. To super, zwiększają się szanse na jakieś forumkowe spotkanko u nas. Albo jakiś wspólny basenik czy aerobik. Z innym grubaskiem to zawsze raźniej ;-) A jak przygotowania do ślubu? Ja średnio miło wspominam ten czas, bo człowiek nie miał nawet czasu żeby ze sobą pobyć, tyle było tego załatwiania. Ale warto było :mrgreen:

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
andzia to po kopie już się nie pojawiasz? jak sobie radzisz?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów

andzia to po kopie już się nie pojawiasz? jak sobie radzisz?

Jakoś dziwnie mi się skojarzyło :-? Tak toaletowo :tongue:

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:smiech3: :smiech3: :smiech3: faktycznie -mogło :blink: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

shashua napisał/a:
andzia to po kopie już się nie pojawiasz? jak sobie radzisz?

Jakoś dziwnie mi się skojarzyło :-? Tak toaletowo :tongue:

ja dopiero doczytalam
:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#16
moniaa998

moniaa998

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
andziatomcio,
Co do ślubu i schudnięcia to mam ten sam problem, muszę Cię pocieszyc bo ja mam jeszcze więcej i też ślub we wrześniu. Od dzisiaj jestem na produktach Herbalife i mam nadzieję, że na ślubnym kobiercu będę miała wymarzoną wagę. Dodatkowo zamierza pływac oraz skorzystac z usługi rolletic. Niemniej gratuluję ślubu i życzę wytrwałości w dietach. Pozdrawiam :-) :clap2:
moniaa998
Dołączona grafika

#17
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
:aniolek:-musi sie udać!!!!!!!!!!

#18
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Andzia nie dołuj samej siebie. Napewno nie jesteś głupia jak napisałaś.
Zatopiona w tak destrukcyjnych myślach tylko pogłębisz stan osamotnienia.

Ślub to wspaniałe przeżycie. A kilogramy można stracić w ten czy inny sposób. Głowa do góry i bywaj tu częściej, będziesz miała kontakt z pozytywnie nastawionymi ludźmi.

Pozdrawiam ;-)

#19
Elvisk123

Elvisk123

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Ja przed ślubem tak się stresowałam, że schudłam nie wiadomo kiedy i jak i Tobie życzę tego samego:) I oczywiście życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

#20
Teresa Szymczak

Teresa Szymczak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Witam! Myślę, że chodzi tutaj nie tylko o to aby wcisnąć się w sukienkę ślubną ale i po ślubie taką figurkę zachować. Aby nie pozostawałoby to tylko naszym życzeniem dobrze jest poznać zasady zdrowego odżywiania a jeszcze lepiej zrozumieć je. Poznać potrzeby swojego organizmu. A wtedy wszystko jest możliwe do osiągnięcia.
Zgadzam się w zupełności z tym , ze stres i zabieganie o te wszystkie sprawy przedślubne
pomaga w zgubieniu kilogramów. Mam nadzieje, że tak było i w Twoim przypadku.
Minęło już dwa lata od tamtej chwili. Mam nadzieję, że nadal masz świetną figurkę.
Ja odchudzałam się produktami Herbalife i schudłam 10 kg. Bardzo dużo pozytywnych rzeczy mogę o tej diecie powiedzieć. Życzę wszystkiego najlepszego.
www.idealnafigura.eu Zdrowe odchudzanie jest możliwe!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych