Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie mam silnej woli!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#41
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ogólnie odchudzam się od lutego zeszłego roku ale miałam kilka przerw co potem odpokutowałam nadwyżką ,najlepiej sobie poczytaj w moim watku BECIA WRACA DO DIETKI , a wcześniej we wspólnym odchudzaniu, za dużo bym musiała ci pisać ,jak widać u mnie w tej chwili mija równy miesiąc od kją znowu jestem na dietce i mam juz 3 kg,za sobą tak że na pewno dasz radę bo w sumioe 7 kg, to nie takk duzo,trzymam kciuki za twoją walkę z kiloskami :thumbsup:



...



...



#42
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witajcie
To znów ja melduje sie posłusznie w kolejnym dniu. Wczoraj z dietką w miarę o.k, oby tak i dzisiaj. musze sie więcej zmuszać do picia wody, bo jakoś nie mogę jej duzo pić a to podobnież pomaga w procesach trawiennych. Za miesiac mam komunię synka i chciałaby jeszcze trochę zrzucić- ze 4 kg- czy to możliwe? Wątpię!! Cociaż bardzo realner przy silnej woli, której u mnie niestety brakuje.
Do kliknięcia. :wave:
Dołączona grafika
Pucia

#43
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, cztery to może trochę dużo ale ze trzy jesteś w stanie zrzucić ;-)

#44
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witam
I juz weekend, czego zawsze najbardziej sie boje jeżeli chodzi o dietke bo zawsze w domu jakieś czychająa pokusy, albo idzie sie gdzieś w gości. Ale robi sie ciepło to może trochę popracuje sie na działce i nie będzie tak źle. Trzeba być optymistą. Do góry głowa, chociaż wagowo u mnie totalny zastój :-( . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu. Do kliknięcia.
Dołączona grafika
Pucia

#45
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Puciu ten cieplejszy czas zawsze dziala na nas bardziej motywujaco, wiec na pewno sie ladnie Ci uda schudnac i pohamowac pokusom. Nochal do gory, piers do przodu i dajesz Malenka!! :clap:

#46
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, trzymam za Ciebie kciuki,żebyś dała radę i do zobaczyska :wave:

#47
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Tak jak sie spodziewałam, po niedzieli kilo do przodu. Byłam na urodzinach u siostry i niestetey pojadło sie troszkę i są tego skutki. :oops: Tragedia jaki ja mam organizm, musze sie cały tydzień katować, a tylko troche więcej zjem i juz wszystko wraca. No cóz ale poniedziałek i zaczynamy od nowa. Powodzenia. :wave:
Dołączona grafika
Pucia

#48
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, najważniejsze,że wróciłaś do dietki

#49
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
witam Pucia jak każda z nas po wpadkach zaczyna od nowa , ja dziś też mam :evil: , bo strasznie podjadam :evil: :evil: ojjj kusi
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#50
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witam wszystkie odchudzaczki
Ciagnę dalej dietkę i trzymam kciuki za Was wszystkie. Ciężko jest, ale cóż taki nasz los. Na wadze na razie zastój - powinnam ćwiczyć :strong: ale jestem leniwa i chyba dlatego tak słabo to wszystko idzie. Ale mam dużą działkę więc wiosna i trochę ruchu na pewno będzie.
Dołączona grafika
Pucia

#51
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej Pucia ,
piszesz,że ciężko idzie :hmmm: a jak Twoja dietka ? dajesz radę? :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#52
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Z moją dietką jest różnie, ogólnie to staram sie nie jeść słodyczy i ograniczam pieczywo białe do minimum, ale niekiedy mam jakieś grzeszki i to chyba dlatego tak wolno to trwa, a ostanio ani drgnie. Tak, taka jestem dlatego też nazbierało mi sie tu i ówdzie, bo nie mam silnej woli.
Dołączona grafika
Pucia

#53
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
nie przejmuj sie małymi grzeszkami.. może wolniej chudniesz ale za to ciągle do przodu ;-)

pomyśl.. pożniej bedziesz miała mniej problemów z ustabilizowaniem swojej wagi :tongue:
Dołączona grafika

#54
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, głowa do góry na pewno będzie dobrze :thumbsup:

#55
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Dzięki za podtrzymywanie mnie na duchu. Będę się starać.
Dołączona grafika
Pucia

#56
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, od tego jesteśmy :lovers:

#57
Zoja

Zoja

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Ja odchudzam sie od tygodnia w sumie :-) na forum jestem w sumie nowa...
chciałabym do października schudnąć 10 kg bo idę z chłopakiem na wesele i trzeba jakoś wyglądać ;-) a poza tym w tym roku szkolnym czeka mnie studniówka to muszę wyglądać olśniewająco :) mam nadzieję, ze sie uda ;-)

#58
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Cześć Pucia,
Ja wczoraj trochę przesadziłam z porą jedzenia.... w ciągu dnia 1 banan i serek wiejski a jak wróciłam z pracy ok. 18 zjadłam gołąbka a o 19 następnego (z sosem pomidorowym z torebki) - pocieszam się, że był chudy... bo sama robiłam- to nie wszystko jeszcze deser był.... 4 sztuki kostek czekolady. Jestem przed @ i jestem pełna wody........piję chyba już :!: wiadro :!: dziennie, wszystko, woda, herbatki, rumianek........ i jeszce jestem na antybiotyku.... przez 10 dni. Wczoraj na skakance dałam radę chyba 50 podskoków.

Zaczynam wątpić........
Pozdrawiam
Magdziołek
Dołączona grafika

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magdziołek, ja Ci dam zaczynać wątpićzobaczysz po @ wszystko wróci do normy

#60
jasminek__1

jasminek__1

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Witam Cie Puciu:) Nie martw sie wpadkami,one chyba musza byc,zebysmy sie mogly dalej motywowac :-P ale ale nie poddawaj sie.Stare japońskie przysłowie mowi: cos Ci przeszadza w Tobie-zmien to(alem sie pomadrowała :oops: )a ze z cała pewnością jestes silna kobietka to dasz rade-szybciej czy wolniej ale do celu!!pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych