Skocz do zawartości

Zdjęcie

pelny barek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
na forum dzialam wlasciwie od dzisiejszego dnia!!!od listopada jestem na diecie z niskim indeksem glikemicznym.od tamtego czasu schudlam tylko4 kilo a wiem ze moglabym wiecej :-/
tylko jak tu walczzyc z takimi pokusami jak na przyklad moj maz :lovers: , ktory ciagle objada sie ciastkami i czekoladami :icecream:
wiem ze nie robi tego zlosliwie
Dołączona grafika



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
eklerka, witaj na forumku i zapraszam do częstego pisania z nami :wave: :wave: :wave:

#3
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
eklerka, witam Cię na forumku serdecznie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:smiech3: :smiech3: :smiech3: eklerka :smiech3: :smiech3: :smiech3: zapomnij ,przynajmniej na poczatku :smiech3: :smiech3: :smiech3: mężuś może ma predyspozycje żeby jeść te smakołyki ale prawda jest taka że tym łobuzom-chłopom więcej się wybacza... :crazy: :tongue:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
oooo tu sie z toba zgadzam :clap2: :clap2:
i tak nie mam co za bardzo narzekac, bo mezus stara sie zakosztowac smakolyki :icecream: kkiedy jestem czym zajeta
Dołączona grafika

#6
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
Eklerka witam rowniez ,zycze wytrwalosci z mezem i nie kus sie na wstretne slodycze hihihi musze powiedziec ,ze przypomnialam sobie o moich ulubionych eklerkach cadbery czy jak to sie tam pisze :((( Mam nadzieje,ze bedziemy sie razem cieszyc z sukcesow i dopingowac sie wzajemnie w razie porazek .Buziaki :-> :-> :-> :->
Dołączona grafika

#7
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

bo mezus stara sie zakosztowac smakolyki :icecream: kkiedy jestem czym zajeta

No przynajmniej się stara żebyś nie widziała.

Ps. Fajny nick
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

walczzyc z takimi pokusami jak na przyklad moj maz , ktory ciagle objada sie ciastkami i czekoladami

tez mam ten problem i to wcina zazwyczaj wieczorem kiedy ja najbardziej glodna jestem :sick:

#9
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Ps. Fajny nick


nick ten wybrałam przekornie, chociaż rymuje sie też z moim imieniem :thumbsup:

Właśnie, najgosze sa te wieczory:telewizor i male co nieco.
Ale dzzieki za wsparcie dziewczyny, wierze ze z wami bedzie mi łatwiej czymać sie określonej diety :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
eklerka -co też to za imię może być.... :hmmm: ;-) :-> :-> :-> wieczorami zapraszamy do nas ,jak się tłucze po klawiaturze to nie ma czau na cokolwiek innego... :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
eklerka, witaj :wave: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:
i tyle co do Twojego nicka :smiech3: :smiech3:

#12
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
Ekerka sie rymuje z Terka.:grin: :grin:
A ze Teresa jest za dlugie i powazne znajomi wolaja do mnie albo eklerka albo Terka :mrgreen: :mrgreen:
Z tym klikaniem wieczorami po klawiaturze to dobre rozwiazanko, tylko wczesniej takiego jednego musze wykopac :niegrzeczny: :niegrzeczny: :niegrzeczny:
do zobaczenia wieczorkiem;)
Dołączona grafika

#13
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Z tym klikaniem wieczorami po klawiaturze to dobre rozwiazanko, tylko wczesniej takiego jednego musze wykopac

hej eklerka już jest wieczór,wykopałaś tego jednego :myśli1: chyba nie skoro cię nie widzę :lovers: ;-)
Dołączona grafika

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Ekerka sie rymuje z Terka.:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
jeny nie wpadłam na tooooooooo :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#15
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
noooooooooooo wykopalam ale po godzinnej bitwie :bicz: :bicz: :bicz:
niestety i tak mi luka moj slubny przez ramie, dobrze ze nie jest jeszcze zlosliwy :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#16
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
eklerka, nie dał sie dzisiaj wykopać jak widze :myśli1: :myśli1: :myśli1:

#17
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Witam na forum :lovers: ... oczywiście spóźniona ale cóż bywa... :nie wiem1:
widze że już jest 5 kilosków mniej bardzo gratuluje :clap: :clap: no i jak tam ... Eklerko opierasz się przed ciastkami????
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#18
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
Niestety teraz sie moglam dorwac do komputerka,tak to jest jak sie ma jedno na dwoje :myśli1:
Przed ciastakmi to ja potrafie sie oprzec bo jak widze to niedobrze mi sie robi na ich widok, gorzej z ptasim mleczkiem (to jest moja pokusa) :icecream:


Przypomnial mi sie dzisiejszy tekst z filmu:
stół zastawiony smakolykami, i babka do faceta mowi "szlak znow moja dieta pojdzie na spacer, pan sie nie martwi ze utyje"
a gosc na to "ja jestem na diecie CUD, a polega ona na tym ze jem wszystko co popadnie , a jak schydne to bedzie cud!!!" :yikes: :yikes: :yikes:

W cuda to niewieza, jezeli chodzi o taka sprawe. Kurcze to jest wieczna walka ze slabosciami :-/ :-/ :-/
Moze jutro bedzie lepiej!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#19
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Moze jutro bedzie lepiej!!!!

wkońcu jak mawiała Scarlet O'Hara "..w ostateczności jutro też jest dzień" :grin:
Dołączona grafika

#20
eklerka

eklerka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
Lubie tą bohaterke, tylko ci faceci ....... :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych