Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tym razem dam radę!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
138 odpowiedzi w tym temacie

#1
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów
Witam was serdecznie:) O tym forum dowiedziałam się od mojej kuzynki która też tu "przebywa". Już dawno miałam się tu zarejestrować ale nie miałam zbytniej chęci na diete.
Mam 19 lat 165cm wzrostu i 59kg. Chciałabym schudnąć do 52kg. Myślę że to by była idealna waga dla mnie.
Przez ostatni miesiąc przytyłam 3kg :cry: A to wszystko przez ćwiczenia. Razem z kuzynką robiłam 8minut ABS i mój brzuch zamiast się spłaszczyć zrobił się bardziej odstający :blink: Nie wiem czy mam ćwiczyć dalej czy lepiej nie. Czytałam że na płaski brzuch wystarczy skakanka.
Proszę poradźcie co robić, co najlepiej jeść a co nie. Z góry dziękuję



...



...



#2
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Antoś, Bardzo serdecznie witam Cię na forum :lovers: :lovers: :lovers:

Przez ostatni miesiąc przytyłam 3kg A to wszystko przez ćwiczenia


hmm dziwne zazwyczaj ćwicząc powinno się chudnąć a nie tyć... :hmmm: :hmmm:

8minut ABS


no ja właśnie zaczęłam robić te ćwiczonka i dziś będzie 9 raz ich wykonywania... Ale efektów ubocznych narazie nie wiedzę :grin: :grin: :grin:

Proszę poradźcie co robić, co najlepiej jeść a co nie.



Najlepiej nie jedz :
:arrow: białego pieczywa pod każdą postacią
:arrow: smażonych potraw
:arrow: chipsów i fast pyszności :tongue:
:blush: słodyczy

hmmm i chyba tyle...

A zjadaj jak najwięcej :
:arrow: warzyw i owoców
:arrow: nabiału
:arrow: produktów zbożowych bogatych w błonnik
:arrow: A najlepiej jedz wszystko to co do tej pory tylko w mniejszej ilości :tongue:


Trzymam kciuki za twoje efekty :thumbsup: :thumbsup: Buźka papa :lovers: :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#3
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Antoś, witaj i co ja mam napisac jak wszystko co mialam wpisac napisalamila92, wiec ja dodam ze wpisuj codziennie co jesz a my bedziemy kometowac czy jesz dobrze czy zle

#4
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów
mila92, dziekuje za miłe przywitanie:)
No wlasnie tez mnie zdziwilo to ze po cwiczeniach jest gorzej niz bylo:(
Białego pieczywa na szczescie nie jem juz od tygodnia i wcale za nim nie tesknie:D Gorzej z fast food'ami i SŁODYCZAMI!! Jak jestem zła, znudzona albo smutna to pierwsze co to sięgam po słodycze. Ale spróbuje zastąpić je warzywami.
Dzisiaj rozpoczął się post więc to dobry moment na dietę. Mam nadzieję że pomożecie troszkę:D No to od jutra DIETA DIETA DIETA! :grin: Zaraz pokroję sobie kilka marchewek na talarki i jutro będę w chwili słabości wcinać:P
Dołączona grafika

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Antoś, a my potrzymamy kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: coby sie udało :grin:

#6
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj na forum :wave:
Zycze powodzenia :thumbsup: A z cwiczen nie rezygnuj-zobaczysz ze beda efekty :dumbells:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#7
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów
syla19799, ok to od jutra zaczynam pisać co jadłam, bo dzisiaj tyle tego było (upsss..post) że nawet nie pamiętam.
ina44, dzieki wsparcie sie przyda:))
tomsa, dzisiaj dam mięśniom odpocząć bo czytałam że od braku wolnego dnia mięśnie puchną...ale skakanka była:D Narazie 300 jeszcze z 200 i na dzisiaj wystarczy:)
Zrobiłam już na jutro "czipsy marchewkowe" heheh. No to dieta musi się udać:D
Pozdrawiam, do jutra:*
Dołączona grafika

#8
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Antos witaj na forum!

#9
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
witaj Antoś, dobry pomysl z tymi czipsami marchewkowymi :grin: ja czasmai mam tak ze musze cos jec a to bedzie dobry soposob na oszukanie siebie

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Antoś :witam: (a myślałam że jesteś boy ;-) ) na forumku-ale i tak fajnie że dołączyłaś :-) :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Antoś, witam na forumku,powodzenia :thumbsup: :thumbsup:

#12
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Antoś, aż mi sie nie chce wierzyć, że brzuch miałby się powiększyć od ćwiczeń.. :blink:

#13
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

nie chce wierzyć, że brzuch miałby się powiększyć od ćwiczeń..

Właśnie to dziwne jest jakieś. Po ćwiczeniach raczej się zmniejsza a nie na odwrót
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Po ćwiczeniach raczej się zmniejsza a nie na odwrót


a może to mięśnie :?: :hmmm:

#15
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Antoś, witamy na forum :wave:

#16
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów
Dziękuje wam wszystkim za takie big przywitanie :lovers: Nie powiem że dzisiaj całkowicie dietetycznie ale o wiele lepiej niż dotychczas:-)
Na śniadanie zjadłam kilka suszonych śliwek, nie zdążyłam nic więcej bo byłam już spóźniona ( ja chce wiosnee i słoneczko!!) W sql kanapka z białym serkiem na chlebie orkiszowym i pomarańcz. W domu było już troszkę gorzej a mianowicie: 5 pierogów ze śmietaną i pół szklanki kakao na sucho :blink: 4 marchewki, 2 pomarańcze, 5 pierniczków, 3 kanapki z białym serem i keczupem na chlebie orkiszowym. I to by było na tyle:) Wiem że to kakao i pierniczki nie potrzebne ale stopniowo eliminuje słodyczę z mojego życia:) Pomyślałam że może zacznę jeść ze słodyczy tylko chupa chupsy. Chyba nie są aż tak bardzo kaloryczne i długo się je spożywa heh:P Co o tym sądzicie? :?:
Dzisiaj z ćwiczeń też tylko skakanka i musze wam poweidzieć że po jednym dniu odpoczynku mój brzuch się trochę spłaszczył. Może naprawdę miałam spuchnięte mięśnie :hmmm: jutro chyba jeszcze dam im odpocząć i zabieram się spowrotem za ćwiczonka :dumbells: Już mnie nosi normalnie, ja bym mogła cały dzień ćwiczyć:D:D A co u was słychać? Postanowienia na post przestrzegacie??
Dołączona grafika

#17
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Postanowienia na post przestrzegacie??

jak narazie 2 dzien bez slodyczy

, ja bym mogła cały dzień ćwiczyć:D:D

az ci zazdroszcze bo ja jecze jestem na etapieze do cwiczen sie zmuszam

#18
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Antoś witam serdecznie! Ja też raczej nowa tu jestem. Co do ćwiczeń na brzuch to naprawdę urosły Ci mięśnie. Płaski będziesz miała od diety, wiem bo chodziłam na aerobik i instruktorka mi powiedziała. Ale z ćwiczeń nie rezygnuj. Ja po 2 miesiącach ćwiczeń nasłuchałam się od znajomych jaka to ja szczupła i w ogóle jestem, wlazłam na wagę a tam 3 kg więcej. Czyli prosty rachunek mięśnie ważą więcej niż tłuściutkie ciałko. Poza tym nie zobaczysz mięśni jeśli masz warstewkę tłuszczu ( wiem po sobie). Musisz działać ze wszystkich stron- dieta, ćwiczenia, woda i ..... uśmiech. I wykorzystaj swoją chęć do ćwiczeń, zapisz się na siatkę, aerobik, spaceruj z koleżankami i ćwicz w domu. Życzę powodzenia. :thumbsup:
Dołączona grafika

#19
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Antoś, no fajniutki ten pomysł z chipsami marchewkowymi :thumbsup: :thumbsup:

No widzisz pewnie przetrenowałaś mięśnie brzucha... :hmmm: :hmmm: Daj im wypocząć troszeczkę i kłopot z głowy :thumbsup: :thumbsup:

Ja nie przestrzegałam dzisiaj... :placz: :placz:

Słodycze wykluczaj etapowo (co nie znaczy by je jeść codziennie :!: ) raz daw razy na tydzień by potem sie na nie nie rzucać.... :roll:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#20
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów

jak narazie 2 dzien bez slodyczy

:clap2: ja zazwyczaj wytrzymuje 3-4 :blush:

witam serdecznie! Ja też raczej nowa tu jestem. Co do ćwiczeń na brzuch to naprawdę urosły Ci mięśnie. Płaski będziesz miała od diety, wiem bo chodziłam na aerobik i instruktorka mi powiedziała. Ale z ćwiczeń nie rezygnuj. Ja po 2 miesiącach ćwiczeń nasłuchałam się od znajomych jaka to ja szczupła i w ogóle jestem, wlazłam na wagę a tam 3 kg więcej. Czyli prosty rachunek mięśnie ważą więcej niż tłuściutkie ciałko. Poza tym nie zobaczysz mięśni jeśli masz warstewkę tłuszczu ( wiem po sobie). Musisz działać ze wszystkich stron- dieta, ćwiczenia, woda i ..... uśmiech. I wykorzystaj swoją chęć do ćwiczeń, zapisz się na siatkę, aerobik, spaceruj z koleżankami i ćwicz w domu. Życzę powodzenia. :thumbsup:

Również witam :wave: Od dzisiaj już normalnie zaczynam ćwiczyć. Wchodze na wagę a tam 57,5 :grin: I brzuch płaskszy się zrobił:) Wiem wiem że mięśnie więcej ważą. Mi w sumie nie zależy na wadze tylko na figurze, także dzisiaj już :strong: :strong: :strong: No i oczywiście dieta :tongue: Dzisiaj jem same warzywa i owoce, taki oczyszczający dzień :tanczy: Dzięki iwonka za rady :lovers:

Słodycze wykluczaj etapowo (co nie znaczy by je jeść codziennie :!: ) raz daw razy na tydzień by potem sie na nie nie rzucać.... :roll:

Narazie wykluczam wszytko oprócz lizaków:P Bo najbardziej to ja uwielbiam wszystko co czekoladowe dlatego to dla mnie duże wyzwanie.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych