Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowoczena mikrofala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Co myślicie o mikrofali, która gotuje, rozmraża, piecze i opieka? Ma również możliwość przygotowywania potraw na parze, czyli zapewnia zachowanie wartości i walorów smakowych oraz pozwala skrócić czas ich przyrządzania.



...



...



#2
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Ja jestem przeciwnikiem mikrofalówek,korzystam w ostateczności.
Uważam,że każda potrawa musi 'dojść' a do tego potrzeba odpowiednią ilość czasu,wszystko co można przygotować w pięć minut wydaje mi się podejrzane i niezdrowe.
Wolała bym kupić garnek do gotowania na parze :wave:
Dołączona grafika

#3
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja w mikrofali tylko odgrzewam i rozmrazam.Nic innego w niej nie robie,bo nie lubie zrobionego w niej jedzenia :sick: wole na parze :slinka:

#4
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Wiesz, ale teraz ostatnio słyszałam o nowej linii mikrofali LG. W tym jest taka fajna z funkcją parowaru. Więc może jednak przekonasz się do mikrofalówek?:)

#5
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
ja nie mam mikrofalówki w ogóle..

#6
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
No ja zazwyczaj też. Ale na rynku jest ich tak dużo, że można sobie wybrać taką z funkcją rozmrażania, podgrzewania i jeszcze z funkcją parowaru.

#7
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Zastanawiam się właśnie nad kupnem takiej mikrofali. Co byście mi poradzili?

Wiesz, ale teraz ostatnio słyszałam o nowej linii mikrofali LG. W tym jest taka fajna z funkcją parowaru. Więc może jednak przekonasz się do mikrofalówek?:)

To ciekawe, ze sie zastanawiasz bo w innym temacie juz napisałas , ze takowa LG juz zakupiłas- czyzby sie juz zepsuła i zastanawiasz sie czy kupic ja ponownie? :hmmm:
Tamten post był z 8 marca :myśli1: cos mi sie w Twoich postach nie zgadza :nie wiem1:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#8
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Ja już mam mikrofalę, ale potrzebuję porady, bo moja siostra wymienia sobie całkowicie sprzęt RTV i AGD na nowy. To jest dosyć poważna sprawa, bo takie rzeczy trochę kosztują, dlatego pytam....... !!!!!

#9
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
No skoro juz komus gdzies tutaj polecałas LG bo taka jestes zadowolona to czemu siostrze tez nie wcisniesz? :hmmm:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#10
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Bo potrzebuje argumentów żeby ja przekonać, dlatego pytam innych żeby jej potem pokazac co inni myślą. :-x

#11
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
z mikrofalówkami jest tak, że z jednej strony to praktyczne urządzenie, które ułatwia życie gospodyniom domowym. ja mam mikro bardzo dobrej jakości i podgrzany w niej obiad jest ok. Rozmraża też ok, ale gotowania w niej już nie uznaje.

Z drugiej strony jestem przeciwniczką mikrofali bo są bardzo szkodliwe dla środowiska! Potrawa w niej przygotowana nie może być zdrowa bo jest poddana działaniu fali elektromagnetycznych (czy jakiś tam innych).

Popularność mikrofali będzie rosła, chociażby ze względu na jej praktyczność o wzroście kosnumpcjonizmu nie wspomnę.

#12
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Widzicie technologia, ułatwiamy se życie ale na lepsze ? Tak naprawdę na gorszę. Jemy żarcie z fast food'ów, mikrofali a potem się dziwimy że chorujemy. Choroby to tylko i wyłącznie nasza wina, to nie jest spowodowane starością.
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#13
tred102

tred102

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Na co powinno się zwrócić uwagę kupując kuchenkę mikrofalową?

W sklepie EURO możesz wybierać spośród ponad 100 modeli kuchenek mikrofalowych. Musisz więc wiedzieć na co zwrócić uwagę, aby kupić dobrą kuchenkę mikrofalową. Jaka więc mikrofalówka spełni Twoje wymagania?
Przydatne cechy, na które warto zwrócić uwagę podczas wybierania nowej kuchenki mikrofalowej:

funkcja grill, gotowanie na parze
termoobieg
pojemność
moc mikrofali
rodzaj sterowania
wykończenie wnętrza kuchenki

#14
qca

qca

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Odkąd kuchenki mikrofalowe, zaczęto produkować w wersji do zabudowy, nie musimy się już martwić, że zaburzy nam elegancki wygląd naszej kuchni. Niestety w mniejszych mieszkaniach trudno znaleźć miejsce na ten luksus, ze względu na ilość zajmowanego miejsca, dlatego projektant Anoush Mortazavi zdecydował się nieco zmodyfikować podstawowe wyposażenie każdej kuchni i wspólnie z Innowave stworzył coś naprawdę interesującego.

Opracował kuchenkę, która jest na tyle mała, że może zmieścić się pod blatem, w miejscu szuflady. Dzięki temu oszczędzamy sporą ilość miejsca, nadal posiadając w pełni funkcjonalną mikrofalę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych