Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motylem będę!!! :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
Viola

Viola

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
... póki co jestem słoniem ;-)

Witajcie! :mrgreen:

Zaczęłam dziś swoją batalię (i to nawet nie jest prima aprilis!), a że w przeszłości bywało u mnie różnie z motywacją, postanowiłam założyć tu swój wąteczek. Będę codziennie pisać jak mi idzie, a jak zgrzeszę to dacie kopa, nie? :-) Mam już tyle diet za sobą, że mogłabym napisać o nich książkę. Dokładnie wiem, co jest zdrowe, a co nie, co z czym łączyć, co ile ma kalorii itd itp ... i co z tego? ;-) Tyłek jaki tłusty był taki jest! Bywał mniejszy, fakt, ale i tak prędzej czy później wracał do rozmiaru XL. Dziś zaczęłam swoją kolejną batalię, mam nadzieję, że ostatnią, bo mam już dość ciągłego tycia i chudnięcia. Przeszłam na dietę kapuścianą :-/ Ktoś słyszał? Ktoś stosował? Kiedyś, dawno temu jej próbowałam, ale wytrwałam może jeden dzień, więc nie wiem czy jest skuteczna. Ugotowałam rano wielki gar tego przysmaku no i zobaczymy. Do tego planuję się trochę ruszać i żeby ten piękny plan od razu wcielić w życie wzięłam się za mycie okien :mrgreen: Mój cel nie jest ściśle określony, chcę ważyć max 65, min 57kg - gdzie wyląduję to się okaże. Ten górny próg chciałabym przekroczyć do lipca, gdyż wybieram się wtedy na wczasy nad morze i chcę by mój tyłeczek prezentował choć rozmiar L :mrgreen: Na koniec może dopiszę, że mam 27 lat, 170cm wzrostu, 1 sztukę męża i 0 sztuk dzieci. To by było na tyle o mnie. Mam nadzieję, że ktoś się przyłaczy do mojej wojenki. Zapraszam! :-)

Całuski!



...



...



#2
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Viola, :wave:
Witaj!

Przeszłam na dietę kapuścianą

ja słyszałam, że nie jest zbyt dobra...

Do tego planuję się trochę ruszać i żeby ten piękny plan od razu wcielić w życie wzięłam się za mycie okien

:clap: ładnie! :tanczy:

Mam nadzieję, że ktoś się przyłaczy do mojej wojenki. Zapraszam!

ja!!! ale nie kapuścianą :grin:
Pozdrawiam :lovers:

#3
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Viola, :witam: :witam: :witam:

a jak zgrzeszę to dacie kopa, nie?

a jak :evil:

Ktoś słyszał? Ktoś stosował?

słyszałam ale nie próbowałam :tongue:

Do tego planuję się trochę ruszać i żeby ten piękny plan od razu wcielić w życie wzięłam się za mycie okien

i tak trzymać, działaj działaj :thumbsup: Trzymam kciuki za Twoje powodzenie :kciuki:
Pozdrosy :wave:

#4
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Viola, witaj ja bym odradzal;a kapusciana diete bo zadko kto na niej wytrzymuje ja proponuje diete 1000-1200 kal ja na niej schudlam 17 kg

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Viola, witam cie :wave:

#6
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
witam witam :-)

#7
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Witaj na pokładzie :witam:
Dołączona grafika

#8
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Viola, witam serdecznie na forumku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
witamy i zapraszamy w nasze progi. ;-)
Ja też uważam, że taka kapuściana dieta jest zbyt monotematyczna i szybko Cie zniechęci. Spróbuj może diete 1000 kcal. Jesz to na co masz ochotę, ale musisz badzo pilnowac kcalorii, żeby nie przekroczyć tego 1000.
powodzenia i wytrwałości życzę.
Dołączona grafika

#10
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
tez proponuję 100kcal - bo można jeść zróżnicowane potrawy - zupę też, nawet z kapusty...

Witam serdecznie i powodzenia

#11
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

100kcal

:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :yikes: :yikes: :yikes: oj, chyba bym nie dała rady. :smiech3:
Dołączona grafika

#12
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Zjadłam jedno zero - widzisz jaka głodna będziesz na tej diecie ;-)

#13
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
:witam: Viola, i powodzenia w osiaganiu zamierzonego celu :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#14
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Viola, co nic nie piszesz :myśli1:

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Viola, :witam:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Viola, witam i ja :wave: Na początek tylko Ci napiszę, że to, że schudniesz trwale jest możliwe :grin: :grin: Ważne, by nie myśleć o odchudzaniu (bo "odchudzanie" - jak wiesz - ma swój początek ale też z reguły jo-jo`waty koniec) ale o ZMIANIE TRYBU ŻYCIA :thumbsup: Więc jak pisze

ja proponuje diete 1000-1200 kal

- dołączam się w zupełności. Zerknij na suwaczek - ja na takim odżywianiu przez pół roku zleciałam NA TRWALE i mimo, że od pół roku nie dbam do końca o ilość kalorii - moja waga utrzymuje się w tym miejscu (ufffff... na szczęście :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: ). Zrób suwaczek i do dzieła :skacze: :skacze:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych