Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomórzcie mi prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
wilczyca

wilczyca

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Cześć mam 16 lat, 165cm wzrostu i waże 90kg. :oops: :blush:
Nie wiem co mam robić. Tyle razy już próbowałam zgubić moją wage i nic.
Czasami gdy patrze na zgrabne dziewczyny robi mi się smutno dlaczego i ja nie mogę tak :-( :-( :-( wyglądać.Żaden chłopak się za mną nie ogląda tylko wszyscy się ze mnie wyśmiewają, a ja naprawdę chce schudnąć :cry: :cry: i ważyć jak moje rówieśniczki po 50kg.Prosze pomórzcie mi ja już dłużej tak nie mogę prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wavecry: :-(



...



...



#2
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
wilczyca, Witaj, no faktycznie dużo sie tego ciałka uzbierało, ale nie rozpaczaj, w tym wieku możan jeszcze wiele zrobić dla siebie.
Żebyśmy cokolwiek mogły Ci podpowiedziec, powinnaś nam troche więcej o sobie napisac tj, jaki prowadzisz tryb życia, jak wyglądaja Twoje posiłki (jak i co jesz?).
Na początek powinnas bardzo szczerze porozmawiac na ten temat z mamą (ona zapewne przyrządza w domu posiłki). Czy lubisz słodycze? Jak dużo zjadasz w ciągu dnia ciastek, batoników itp?
Dołączona grafika

#3
wilczyca

wilczyca

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Śniadania zazwyczaj nie jem bo nie mam czasu spiesze się do szkoły.
Ale za to od czasu do czasu w szkole może zjem bułke lub batona. :wavecry:
Obiady niestety są bardzo duże czasem nawet biore dokładki a z kolacją to samo!!!!!!!!!
Zauważyłam że zawsze w wekend jem bardzo duże paczki cipsówm i lody. :hmmm: :hmmm: :oops:
Gram w drużynie piłki ręcznej a czasem pójdę na sks-y.Ja naprawdę chce schudnąc prosze pomórzcie mi!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-(

#4
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Witam i ja życząc powodzenia i wytrwałości

#5
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wilczyca, witaj prosisz o pomoc wie jaradze calkowicie zrezygnowac ze slodyczy i chipsow i napoi typu cola po za tym podstawa to 5 malych posilkow i to sniadania najbardziej kaloryczne obiad mniej kaloryczny a kolacja juz tylko minimalna . napewno ci sie uda

#6
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
wilczyca, :witam: i dużo wytrwałości i samozaparcia życzę

#7
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Śniadania zazwyczaj nie jem bo nie mam czasu spiesze się do szkoły

i to jest największy błąd, który popełniasz. Nigdy nie powinnaś wychodzić z domu bez sniadania. Śniadanie to podstawa i nawet jak zjesz zbyt obfite to przez cały dzień da Ci energie i siłe. A i organizm przez cały dzień zdąży spalic ranny posiłek. Natomiast te dokładki i wieczorne jedzenie to nadrabianie kcalorii ze zdwojoną siła, dlatego, że na sniadanie nic nie zjadłaś.
Wilczyca, musisz zmienić nawyki jedzenia. M usisz przestawić się i dzień zacząć od śniadania, a wtedy się przekonasz, że w porze obiadu, juz nie będziesz taka wygłodzona, że wsuniesz i obiad i dokładkę. Pomalu, ale mądrze, rano jesz sniadanie, a jak poczujesz głód to nie baton albo chipsy tylko wlewaj w siebie litry wody niegazowanej. W ten sposób oszukasz swój żołądek, bo sie wypelni wodą, która nie ma kcalorii.
To co, zaczynamy?
powodzenia
Dołączona grafika

#8
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
wilczyca, witaj na forum :wave: Niestety same sobie kilogramy nie pójdą trzeba czasu i samodyscypliny nie dieta cud tylko na sam początek rzeczywiście batoniki chipsy itp w odstawkę a na sniadanie dzien szybciej naszykowac sobie do szkoły kanapki z chleba ciemnego , rano jakies płatki przed szkoła nie smarować masłem raczej kanapki z zieleniną znaczy sie pomidor ogórek itp Powinno byc dobrze a po tygodniu lub 2 zacząć ćwiczyc i zobaczysz efekty :-) Miesko do obiadku bez ziemniaków z surówkami sałatkami itp jak ziemniaki to tez z surówkami ale wtedy bez mięska :roll: Niby zasady proste wiem ze ciezko to wykonać ale nie masz wyjścia :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Trzymam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: i oby pomogły :lovers:

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wilczyca, witam serdecznie :wave:

#10
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
wilczyca, witam na forumku :witam: no i zgadzam sie w 1000% z dziewczynami...
duzo samozaparcia, dyscypliny i wytrwalosci i napewno sie uda :thumbsup:
trzymam mocno kciuki za Twoja dietke :grin:
a moze zaloz swojego bloga to tam bedziemy mogly Ci cos wiecej doradzic i pomozemy ulozyc jakis jadlospis wedlug tego co teraz zjadasz... powiemy z czego zrezygnowac i czym to ewentualnie zastapic :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych