Skocz do zawartości

Zdjęcie

Norweski kołowrotek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#61
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

jednak poćwiczę, zanim odrobię lekcje :D nie ma że dzieci nie śpią... jest mąż, niech się nimi zajmie :D, spadam na steperek i może rower wyjmę z pralni :)

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Ostatnio nie miałam za wiele czasu na forum :uklony: wybaczcie.

mam nadzieję, że to już ostatni raz - tęsknimy :myśli1: :lovers:



...



...



#62
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
:))) Haloo Ell :)

Wczoraj poćwiczyłam na steperku, jestem zadowololona, bo 45 minut i 3500 kroków :D dawno nie byłam w tej formie, a jeszcze to przeskoczę :)
W sumie z wędrówkami po górach i normalnym oddychaniem spaliłam 3600 kalorii :D

Zmykam robić dzieciom jakieś śniadanko, pozdrawiam ranną porą :D
(dla mnie to koszmar, że maluchy dzisija tak wcześnie wstały, zwykle koło 10.40-11)

:kawa10: dziewczyny :)

#63
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
:clap2: ładnie Trist jestem pełna podziwu ;] ja na stoperze najwiecej moge narazie 25 minut ;] :P

#64
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Hej - milego kawkowania ja tez wlasnie na kawcie do Was wpadłam :grin:

Moje dziecko wczoraj poszło spac przed ósmą i dzis od 7. na nogach :myśli1: :myśli1:

dawno nie byłam w tej formie, a jeszcze to przeskoczę :)

Ciesze sie ze zauwazasz juz pozytywne zmiany- przy dobrej kondycji jakos łatwiej z leniem walczyc i sie za cwiczenia zabierac :dumbells: :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#65
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Dzień dobry... :kawa10:

Wczoraj niestety nie poćwiczyłam. Za dużo miałam do zrobienia z norweskiego i już mi się odechciało :/

Dzisaj:
I: 1/3 świeżego ananasa
II: planuję jajko i kawałek sera żółtego
III: kawałek łososia i jakąś surówkę
IV: migdały (na kursie niestety nic nie podjem poza nimi w przerwie)
V: ??? jeszcze nie wiem, może trochę twarożku ze szczypiorkiem

z pewnością steperek ;)

Uciekam, zaraz mam gości. Zrobiłam sernik na zimno - ale będę dzielna, nie zjem z niego ani kawałka :D

#66
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
mmm łosoś :D pyszota... :D

Miłego południa i obyś nie podjadła serniczka :D;)

#67
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Też życzę miłego dnia i udanej wizyty gości!

#68
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
:) Dzięki, będę twarda :D

Miłego dnia :)

Spóźnialscy goście, dzięki czemu jeszcze szybko zajrzę co gdzie słychać :)

#69
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dziwne byłoby gdyby przyszli punktualnie :D

#70
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Haloo,

Od 2 dni siedzę z przyszłą żoną kuzyna w necie i szukamy pomysłów na wystrój sali weselnej :D jak ja to lubię. Dzisiaj wyjeżdża, więc następne ustalenia dopiero w lipcu.
Dodatkowo moje maluchy odzwyczajam od pieluch, więc roboty z tym mam pełno. Dobrze, że dywanu się pozbyłam.... to by było utrudnienie ;)

Dzisiaj:
I: kromka wasy i pół pomidorka
II: kilka truskawek
III: marchewka średnia
IV: łosoś i surówka z fetą
V: może kawałek ananasa

mam ambitny plan, stepper i joga wieczorem ;)
później mam masę nauki, mamy test w poniedziałek. W sobotę impreza wieczorem, więc nie bardzo się pouczę. Może jednak będzie okazja porozmawiać po norwesku w ramach ćwiczeń :D na imprezie ;)

#71
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Trist, droga kobieto - nie za mało jesz?????????????????????????????? :myśli1: :myśli1: Jakbym Ci tak podliczyła te kalorie....

#72
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Trist.. jesteś zbyt zdolna by nie zdać :) a na imprezie to język napewno poznasz:D :->
no faktycznie troche mało tego jedzonka.. a za ćwiczonka :clap2: :clap2: :clap2:

#73
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Trist i jak tam dzisiejsze dietkowanie oraz ćwiczenia - proszę o relacje :tongue:

#74
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Trist milego weekendu :wave:

#75
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Trist, pewnie teraz test piszesz mocno trzymam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#76
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Hej słonka,

W sobotę pisałam mega post, po czym usiadłam do komputera (po małej przerwie od pisania, młody zrobił małą aferkę :D )... i wszystko mi wcięło.... załamka.

Więc tak:
W piątek jeszcze zjadłam na kolację na zimno naleśnika z truskawkami i twarogiem... ostatni został i tak się do mnie uśmiechał... wołał zjedz mnie.
No cóż... ale poćwiczyłam na steperku 40 minut.. duże tempo bo ponad 4000 kroków.

Wczoraj szykowanie do imprezy. Pomagałam zorganizować grilla z ciastem na 50tkę... więc tu krojenie, tam strojenie. W sumie mało w ciągu dnia zjadłam, a na impresie jedynie grzankę z serem bez masła, filet z dorsza z grilla i trochę surówki z fetą. Potańczyłam chwilę też, więc ruch zapewniony :) Kalorycznego wielce piwa nie piłam.. za to coś mocniejszego...
W sumie, w niedzielę spałam długo, ale trochę zjadłam tego i owego, surówkę, rybę, śniadanko i wieczorem uczyłam się, niestety nie ćwiczyłam.

Dzisiaj dietkowo super :) baza - zupa pomidorowa, przed chwilą wróciłam z kursu więc też tależ wcięłam. Zaraz dzieci wrzucę do łóżek i steperek :)

Teścik myślę, że poszedł mi calkiem dobrze. Dzięki za kciuki :) kochane z Was stworzenia :)

Pozdrawiam i zmykam małe trolle uśpić :)
Mamy sukces :D oduczyłam je od pieluch... teraz na noc tylko, a i tak rano suche :D boskooo :D

#77
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzien dobry :)
jak tam dzisiaj? :)

#78
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Gratuluję!

#79
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Mamy sukces :D oduczyłam je od pieluch... teraz na noc tylko, a i tak rano suche :D boskooo :D

oj wiem ile to znaczy, a ile kasy w kieszeni zostaje. gratulacje za pieluchy no i oczywiscie za tescik :thumbsup:
Dołączona grafika

#80
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Haloo,

Oczywiście ze mną to tak bywa, że mam czasu mało.... na szczęście choć na tyle, by wskoczyć do Niezbędnika odchudzania i sobie podliczać.

Dzisiaj wcięłam:
I: kanapkę z ogórkiem świeżym i herbatkę
II: kawałek arbuza i kawę
III: risotto (ryż, brokuły, pierś, kukurydza, papryka, pomidor, przyprawki, pieczarki), sok
IV: energy drink i pół litra wody
V: trochę risotto i kilka mogdałów, biała herbata

Zmykam poćwiczyć na steperze... ostatnio zaniedbałam jogę i brzuszki za cholerę mi nie chcą iść... ale boczny steperek, to mam nadzieję, że i brzuch i bocz(e)k(i) mi odtłuści ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych