Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dekold po 30tce


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Dziewczyny mam pytanko jakich kosmetyków użzywacie do dekoldu?Maziu doradź coś.Jak wstaję rano to nadaję się tylko do prasowania a jak jeszcze śpię na boku to już nawet magiel chyba by nie pomogła.Stosuję balsam do ciała niveaQ10 i kremy takie jak do twarzy.Ale chciałam coś konkretniejszego rozglądałam się trochę i wybór jest taki że nie wiem co wybrać.Dodam ,że doprawiłam sie przez własną głupotę co roczne smażenie na słońcu nieraz spalony dekold miałam tak ,że aż strach no i teraz są skutki,ale przeszkadza mi to strasznie.Dziewczyny poradźcie coś
Dołączona grafika



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
stosuje mleczko do ciała głęboko nawilżające z garniera
,te czerwone
http://wizaz.pl/var/... ... nier_2.jpg
nawilża i ujędrnia ,ale może Madzia poleci Ci coś lepszego :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Dzięki Sash ja stosuję balsam z Q10 ale to za mało potrzebuję coś mocniejszego i typowo chyba na dekold ukierunkowane.
Baby pisać co robicie bo pomyślę ,że wstajecie wypoczęte ,zrelaksowane, jędrne,pachnące z kompletnym makijażem :smiech3:
Dołączona grafika

#4
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Kama36, ja do dekoldu uzywan tego co do biustu w tej chwili akurat balsam dr.irena eris

#5
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Do biustu nie używam nic bo mam dośc mały i jakos na razie nie widać upływu czasu ale może powinnam zacząć.Nie wyobrażam sobie siebie jako 70letniej pomarszczonej staruszki :crazy:
Dołączona grafika

#6
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

Nie wyobrażam sobie siebie jako 70letniej pomarszczonej staruszki :crazy:
_________________

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Kamcia bądź spokojna ja sobie tez Ciebie nie wyobrażam jako staruszki ;-) zresztą żadnej z Was które znam osobiście :tanczy: :tanczy: . Tak sie superowo trzymacie (bez żadnej ściemy) iż jestem przekonana że nic Wam nie grozi :lovers: Ja sie nie maluje ani nie kremuje bo cokolwiec ciapne na siebie to zaraz w chrostach :cry: To chyba tylko ja sie pomarszcze :yikes:

#7
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Inka ja mam to samo,nie moge uzywac prawie zadnych kosmetykow i kremow bo reaguje alergicznie.a te co moge to za drogie :whistle: a tak poza tym to na twarzy mam tlusta cere i zmarszczki mi jeszcze dlugo nie groza :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
co do biustu to po ciaglym odchudzaniu i tycciu juz mu nic nie pomoze ,wiec i starac sie nie ma o co :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#8
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów

o do biustu to po ciaglym odchudzaniu i tycciu juz mu nic nie pomoze ,wiec i starac sie nie ma o co


u mnie to samo :smiech3: dwa zwisy :smiech3: :smiech3:
a na dekolt to ten sam krem co na twarz
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#9
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

u mnie to samo dwa zwisy

mój mąż ma inne okreslenie na niektóre biusty kobiet: woreczki z piaskiem.
Ja narazie sie trzymam i mam czym oddychać, ale kiedyś juz byłam szczupła po takim intensywnym odchudzaniu. No i mojemu męzowi nie podobały się te woreczki. :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dlatego był czas latem, że z tymi buteleczkami tak sie katowałam. Na zimę nie mam żadnej alternatywy na ujędrnienie biustu, a w żadne kremy to ja nie wierzę Kamuś. Wystarczy codzienna higiena balsamem do ciała. Takie jest moje zdanie.
Dołączona grafika

#10
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów

Na zimę nie mam żadnej alternatywy na ujędrnienie biustu, a w żadne kremy to ja nie wierzę Kamuś

no ja tez to trochÄ™ tak jak te cudowne kremy na celullit
Ale mi głównie chodziło o dekold a nie o biust.Ale nabyłam juz specyfik niestety dla kobiet po 60 :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#11
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

Ale mi głównie chodziło o dekold a nie o biust.Ale nabyłam juz specyfik niestety dla kobiet po 60 :smiech3: :smiech3:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: to ja bym musiala miec taki po 80 :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

#12
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Kamcia przepraszam że dopiero teraz tu zagladam , wszystko przez tą nieszczęsną ręke :uklony: :uklony: . Ja bym ci poleciła krem z lirene do szyi i dekoltu z folacyną . Jest świetny i nie drogi.
Dołączona grafika

#13
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Mazia chyba przesłałas mi telepatycznie :mrgreen: bo taki własnie poleciłam mi babka w sklepie tylko on jest do stosowania po 60 :yikes:
Dołączona grafika

#14
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

on jest do stosowania po 60

jeśli myślimy o tym samym kremie to niemożliwe . Takiej informacji na kremie nie ma że po 60 . Takiego kremu w zyciu bym nie polecała Tobie w takim wieku . Ale jutro jak dam rade to podejde do drogerii i sprawdze to. Miałam ten krem w domu bo kupilam go siostrze niedawno i takiej wzmianki nie było. No chyba że ci ta babka tak sobie palneła.....Bo krem z folacyną kobitkom po 60 to już za wiele nie pomoże.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych