Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tym razem HULA HOP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
o rowerku się nic nie dowiedziałam to może ktoś odpowie mi na ten temat?
jak działa , ile kręcić itp, ? :->



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
czytałam że wystarczy 10 minut dziennie,ale wydaje mi się, że im więcej tym lepiej. jak wpadasz w rytm to można długo, długo. Mam w domu,ale nie zawsze mi się chce tak naprawdę. W ogóle jestem leń na ćwiczenia. Wolę basen, rower, takie co sprawiają więcej radości. Ostatnio odkryłam pilates. Super sprawa.

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Nadzwyczajna - dzięki :-> , ja podobnie jak Ty niezbyt chętnie podchodzę do ćwiczeń , jedyne co to rower , jednak skusiłam się na hula hop , kręcenie nie bardzo mi wychodzi , dzisiaj kręciłam 10 min, tak jak pisałaś ale w tym czasie chyba z 10 razy mi upadło :oops: . A ile można stracić kcal. podczas kręcenia?

Nadzwyczajna – a co to takiego ten PILATES ? pierwsze słysze ?

pozdrawiam

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Pilates to takie ćwiczenia. Taka trochę joga, ważne jest oddychanie. Niewiele powtórzeń, czyli nie taki aerobic, że pot ci się po dupie leje, ale po sesji nie mogłam się ruszać. Czujesz każdy mięsień. Ja nie wiedziałam co to jest, ale dostałam płytę w Shape ( taka gazeta ) i włączyłam. Jestem mile zaskoczona. To coś dla mnie. Poczytaj w internecie, ja może nieprecyzyjnie opisuję.
Buziaki
Tez mi ciągle hoola upadało. Nie poddawaj się. Nauczysz się i zapomnisz, że kręcisz.

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dziewczyny jak wam sie nie chce cwiczyc to wyjdzcie sobie codziennnie na jakis dlugi spacerek-tak najmniej pol godziny-tym bardziej ze zaczyna nam sie wiosna i taki spacerek to przyjemnosc:) No ja od siebie dodaje sobie zawsze jeszcze troche sklonow,brzuszkow,biegania i takich ogolnych cwiczen :lol: A co do hoola hop to kazdemu na poczatku spada ale to kwestia wprawy-wiec glowa do gory i zycze powodzenia

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Dzięki dziewczyny :-) , a już myślałam , że tylko mi spada hula – hop. Słyszałam , że czasami wsypuje się ryż , piasek a nawet ktoś wlewał wodę , żeby było łatwiej kręcić z takim obciążeniem. No więc ja szybko wsypałam ryż a jeszcze szybciej go wysypałam bo dopiero z takim obciążeniem mi spadał , no ale ku pocieszeniu dzisiaj poszło mi lepiej. :-D

Nigdzie nie umiem znaleźć ile można spalić kcal. podczas kręcenia , a może wy wiecie?
Będę wdzięczna za tą informacje
:->
Pozdrawiam

#7
oliffkaaa

oliffkaaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
60minut 250 kcal czyli 30 minut 125 ;-)
a czy mozna prosic stronke z tymi cwiczeniami pilatesa :D
cała droga:
Dołączona grafika

#8
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
dzięki że podałaś ile się spala kalorii bo nigdzie nie umiałam znależć , chyba zacznę znowu kręcić :-D

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wracam dziewczyny do hulania , która się dołączaną? Eldorado chyba ty coś wspominałaś o zakurzonym hula hop?
dzisiaj pohulałam tylko 15 min, ale na początek dobre i to , jakieś 60kal, mniej :lol:

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:hmmm:
w sumie mały gest ,sięgnąć do córy za łóżko,bo tam to ustrojstwo siedzi,nawet śmiesznie łatwo dostępne
jak się skuszę i odwalę swój zestaw obowiązkowy ,to napiszę,co z tego kuszenia wyszło ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
offfika pisze że 60min, to strata 250kal, a to przynajmniej dla mnie miłe ćwiczonko :strong:

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ej może i ja zakupię hula-hop i zacznę z Wami :tongue:

#13
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no to anja pędem do sklepu :lol:

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ok postaram się jak najszybciej sprawić sobie hula hop :tongue:

#15
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Hej, ja tez wygrzebałam stare hula hop i wczoraj chciałam troche pokrecic, ale dołownie nie umiem :oops:
ale obciach :roll: , musze duzo cwiczyc to moze jakos sie uda
w sumie to niezła zabawa :-D
tylko przydało by sie jakies mniejsze, bo moje jest chyba za duze jak na moje mozliwości :mrgreen:
Dołączona grafika

#16
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
atena, na pewno się nauczysz krecić-to prościzna dasz radę :clap2:

#17
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Mam nadzieje, bo na razie spada mi non stop :oops:
Ale jak to mówia trening czyni mistrza :mrgreen:
Dołączona grafika

#18
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja kupiłam jakieś zwykłe za 3 czy 4 zł, i na początku też mi spadało ale z biegiem czasu było lepiej a jak włączam dobrą muzę do tego to samo zaczyna :lol: kręcić

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja też na początek chcę takie zwykłe a poźniej zobaczymy :tongue:

#20
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
A mi właśnie takie bez obciążenia hula spada cały czas a z obciążeniem to kręce i kręce:D
Od dzisiaj zaczynam. Na początek 3x 10min:) Może ktoś się przyłączy ;> ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych