Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siemano wszysykim


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
makagdaka

makagdaka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i ciesze sie bardzo ,że mogę dołączyć do Waszego grona.Jestem Magda i już od wieeeelu lat walczę z nadwagą.Ratuje mnie tylko fakt ze mam 176 cm wzrostu i srednia budowe ciala wiec wszystko rownomiernie sie rozklada.Jednak jak wiadmomo niedlugo lato iw ypadalioby pokazac sie w bikini na plazy tymbardziej ze jestem obecnie z nieprzecietnie przystojnym mezczyzna, ktory lubi pulchne panny jednak dpbrze wie ze mi nie jest najlepeij we wlasnej skorze.Moim glownym problemem jest to, ze baaardzo lubie jesc i jest to jeden z moich mechanizmow obronnych tzw.ucieczka przed przykrosciami,zlymi dniami i jakimikolwiek zmartwiniami.prbowalam juz wielu diet ale nma zadnej nie potrafie wytrwac stad moja wielka prosba do osob ktore sa z wojewodztwa lubleskiego o to ze moge fajnie byloby sie odchudzac w czyims towarzystwie?Baaardzo prosze o jakikolwiek post jesli ktos podziela podobne rozterki jak ja..Serdecznie wszystkich cieplutko pozdrawiam.Madzia



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
makagdaka, witaj na forum-fajnie,że do nas dołączyłaś;)
Masz jakieś plany dietkowe,czy na razie przeglądasz i się zastanawiasz :?:
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję,że zostaniesz z nami dłużej :mrgreen:

#3
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
makagdaka, witam, witam :mrgreen: fajnie że jesteś, na pewno każdy będzie starał się wspomóc Cię , ale ciezar walki z sobą ... to będzie Twoją odpowiedzialnością . Nie mniej zobaczysz , nawet tu wirtualnie, raźniej jest w tych zmaganiach :mrgreen:
Dołączona grafika

#4
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Widzę, że jesteś tak jak i ja z Lublina- moja imienniczko ,tym bardziej witaj na forumku :->
Magdziołek
Magdziołek
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych