Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam witam:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Aniutek

Aniutek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Jestem Ania, mam 19 lat :-) Nie jestem gruba ale skromnie mówiąc chciałabym zrzucić parę kilo... Na początek 5 kg w zupełności mu wystarczy :-)

P.S. Nie jest to dla mnie prosta sprawa... Już wiele razy próbowałam schudnąć ale bezskutecznie :blush: Mam nadzieję, że tym razem się uda :!:

Myślę, że gdy bedę patrzeć na tylu ludzi z tym samym celem to i ja go osiągnę :->

Proszę o jakiekolwiek pomysły co do odchudzania:)

Życzę wszystkim powodzenia ( sobie też :mrgreen: )



...



...



#2
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Ja polecam dietę niełaczenia :) jestem na niej od paru tygodni i efekty są, choć pomału ale przynajmniej bez jo-jo :) Ale podoba mi sie proteinowa i sie zastanawiam coraz częsciej nad zminą :) A ile masz wzrostu?

#3
Aniutek

Aniutek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Mam około 165 cm . A możesz mi opisać tę dietę niełaczenia?:) Chętnie bym z niej skorzystała:) No bo w sumie im więcej pomysłów tym lepiej:D Ja stawiam na picie dużej ilości wody... Także przed każdym posiłkiem wypijam szklankę wody. Dzięki temu mniej jedzenia mieści się w żołądku :D

#4
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Ja stawiam na picie dużej ilości wody...

Witam, myślę że woda w każdej diecie i po niej jest podstawą , trzeba pić min 1,5 l wody dziennie, to oczyszcza nerki i cały organizm nawadnia, poza tym z mojej diety zalecana sprawa (z proteinowej) , każdy powinien codziennie bez wzgledu na wagę , odchudzanie itp. zjadać 3 łyżki stołowe otrąb owsianych- dlaczego? bo one osadzaja się w jelitach, poprawiaja ich perystaltykę, wchłaniają częściowo szkodliwe dla nas elementy z pożywienia i w sposób naturalny wydalane sa poza organizm . :mrgreen: a tak w ogóle witaj na forum :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#5
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Witaj na forum. Powodzenia :mrgreen:

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to jeszcze ja na samym końcu się przywitam :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

#7
Aniutek

Aniutek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Baaardzo dziękuje za miłe przywitanie :-) Na pewno ułatwi mi to START ;-)

Iiii proszę, dzielcie się ze mną swoimi metodami odchudzania :->

Również życzę wwszystkim POWODZENIA :-) ;-)

#8
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ja na samym końcu się przywitam

Na samym końcu to będę jaaa
Aniutek, witam Cię bardzo serdecznie w naszych skromnych progach. Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj to czego szuukasz i zostaniesz z nami na dłużej.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
eetam na samym koncu to wiadomo ja ;-) :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

#10
Aniutek

Aniutek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
:love: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

#11
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
To i ja powitam :wave: :wave: :wave:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych