Skocz do zawartości

Zdjęcie

PLOTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2645 odpowiedzi w tym temacie

#2621
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
No nie wierze Dziewczyny ... Znalazłam plotkarski wątek i od lutego naprawdę tyle tu babeczek fajnych i żadnych plot od połowy lutego nie było ?? :yikes: ... Normalnie wierzyć się nie chce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lachony! Trzeba się ogarnąć i trochę po babsku poplotkować! Jak tam wam minął tydzień? Nareszcie piątuniek mój ulubiony dzień tygodnia!! :clap:



...



...



#2622
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
dla mnei piątek, swiatek czy niedziela wszystkie dni take same :blink:

dopisek

dziewczyny właśnei zauwazyłam ze za-duża-aga ma dziś urodziny ciekawe co u niej słychać :hmmm:

#2623
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dla mnie szok że Felicjańska przyznała się do alkoholizmu :yikes: kto by pomyślał?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2624
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
Powaznie? Ja nic o tym nie slyszalam ... Szok ... :yikes:

#2625
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
uwaga
ttp://uwaga.onet.pl/32996,news,,jestem_ ... ortaz.html

nie powiem ,poruszyło mnie bardzo- :cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2626
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Ja tak trochę z niedowierzaniem patrzę na te sprawy, Jest publiczną osobą , i jak rozbiła samochód po pijanemu, i chyba jeszcze kogoś skrzywdziła, to dopiero afera się ujawniła, inaczej , myślę nikt o niczym by nie mówił... :-/ :-/ :-/ No i ta klinika leczenia uzależnień, 7000 miesiąc kuracji :yikes: :yikes: :yikes: kogo na to stać , pijaków ???? Nie , na mnie działaja jak czerwona płachta na byka :evilmad: :evilmad: :evilmad:
Dołączona grafika

#2627
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mnie w sensie takim-jak szybko uzaleznia się kobieta i jaka to trauma dla rodziny ,dla dzieci
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2628
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Mnie równiez to poruszyło ogladałam ten program i byłam zszokowana tym jak opowiadała o tym swoim uzaleznieniu.. ze na imprezach potrafila nie tknąć alkoholu ale w domu gdy juz wszyscy spali siegała po butelke... Widac było ze cięzko jej o tym było mówić... pokazała ze alkoholik to nie tylko jakis menel pod spożywczakiem który pije wino jak oręnżadę...

#2629
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Z jednej strony to dobrze,że o tym powiedziała, bo naświetliło to trochę problem jakim jest alkoholizm, ale z drugiej strony to trochę już za dużo mówi się o tym konkretnym przypadku. Nie wiem do końca co się za tym kryje.

#2630
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a to ciekawe :yikes:

#2631
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, mnie się ten link nie wyświetla noooooooooooo jak mam plotkować na ten temat..... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

#2632
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mnie teraz też nie a był
http://uwaga.onet.pl... ... ortaz.html



teraz otworzyło
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2633
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, teraz obejrzałam
Normalnie jestem w szoku ale kobieta na serio bardzo mądrze mówiła

#2634
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
a oglądałyście to??????

Ja dzisiaj dostałam cynk od babci mojej, że program o tej tematycxe był http://superwizjer.o...2,archiwum.html
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2635
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: szok!!!!!!!

#2636
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
no niestety faszerujemy sie roznego rodzaju specyfikami w imie pieknego wygladu.... ja jestem zdania ze osoba chcaca pozbyc sie zbednych kilogramow da sobie rade bez tych wszystkich tabletek plynow itd wystarczy chciec

#2637
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

osoba chcaca pozbyc sie zbednych kilogramow da sobie rade bez tych wszystkich tabletek plynow itd wystarczy chciec

Oczywiście, że da radę tylko, ze to zabierze więcej czasu. Niestety teraz większość chce szybko i natychmiast bez względu na to czy zaszkodzi sobie czy nie. Wa żne, żeby chudym być :evilmad: :evilmad: :evilmad:

Ja schudłam trochę więcej jak mam na suwaczku i nawet przez jeden dzień nie pmyślałam o tym aby wziąć wspomagacza jakiegos
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2638
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

a schudłam trochę więcej jak mam na suwaczku i nawet przez jeden dzień nie pmyślałam o tym aby wziąć wspomagacza jakiegos

widzisz Anusiak, to kolejny dowod na to ze mozna bez chemii

ja za pierwszym razem jak schudlam te 15 kilo to tez bez wpomagaczy fakt zajelo mi to dosc dlugo ale da sie i teraz tez nie mam zamiaru nic lykac.... bo po co sie truc

niestety do straty wagi trzeba miec wytrwalosc silona wole duzo poswiecenia ale zapewniam ze sie da

#2639
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
dziewczyny co to znowu za regulaminy na nk :hmmm:

#2640
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

dziewczyny co to znowu za regulaminy na nk :hmmm:

zmieniła się nazwa serwisu i teraz trzeba ponownie zaakceptować regulamin.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych