Skocz do zawartości

Zdjęcie

sposób na zdrowe i szybkie śniadanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21
AvetPharmaSklep

AvetPharmaSklep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
A ja może inaczej zapytam się: kto je śniadanie w domu przed szkołą lub pracą?
Czy umiecie tak wcześnie rano jeść?



...



...



#22
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Wstaje rano. 1 kg bananów do blendera + 300 ml soku z grejpfrutu i mam śniadanie :D
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#23
Pola Sadecka

Pola Sadecka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
No niestety szkoda mi czasu w domu na śniadanie ale jem jak tylko wejdę do pracy :)

#24
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Najszybszy sposób to chyba płatki z mlekiem a i odżywcze bardzo !

Jakieś pomysły na szybkie śniadanie ? :)
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)

#25
Diesel

Diesel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Musli & Mleko :) Polecam ;d

#26
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów
Ja nie jem śniadania wogóle, pije jedynie malinowa herbatę, nie mam nigdy ochoty jeść czegokolwiek... ma ktos tak?


#27
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
Ja również nie potrafię zaraz po przebudzeniu jeść śniadania dlatego wstaję trochę szybciej i dopiero przed wyjściem z domu jem śniadanie, zazwyczaj jogurt naturalny z jakimiś dodatkami ;)

#28
DawidFB

DawidFB

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Ja jakiś jogurt z wodą lub płatki z mlekiem i to mi starcza :)

#29
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Co powiecie na tost z masłem orzechowym ?

Posmarować pełnoziarnisty tost 2 łyżkami stołowymi masła orzechowego i ułożyć na nim plasterki banana.

Jedna taka kanapka daje ( kopa )energii na kilka ładnych godzin !

#30
Seller

Seller

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów

Co powiecie na tost z masłem orzechowym ?

Posmarować pełnoziarnisty tost 2 łyżkami stołowymi masła orzechowego i ułożyć na nim plasterki banana.

Jedna taka kanapka daje ( kopa )energii na kilka ładnych godzin !


Daje kopa, ale tak codziennie jeść masło orzechowe to trochę słabo:D.

Ja polecam owsiankę, najlepiej bez cukru. Ale tu pojawia się problem, bo owsianka bez cukru jest obrzydliwa;). Ale zapewnia zdrową porcję węglowodanów na długi czas.
Eterna amistad...

#31
TuBaSiA

TuBaSiA

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
E tam, nie taka obrzydliwa! Wystarczy dorzucić jakiegoś owocka od siebie albo kupić musli, które już nasionka i owoce zawiera.

#32
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Moje śniadanie:
150g Amarantusa
łyżka miodu
2 banany
Garść borówek

Śniadanie jest wyborne, słodkie i pyszne. Codziennie jem te same śniadanie i mi się nie nudzi. Jeżeli ktoś lubi zacząć dzień od czegoś słodkiego to na pewno przypadnie mu te śniadanie do gustu :)
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#33
sonja

sonja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
moich kilka sprawdzonych sposobów na śniadanie :)
uważam, ze jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego bardzo o nie dbam :)
- miseczkę płatków owsianych, otrąb pszennych lub żytnich mieszamy z owocami jak - bananem, jabłkiem, gruszką, jagodami, do tego mleko, lub kubeczek jogurtu naturalnego,
- do miseczki płatków śniadaniowych, jogurtu naturalnego można dosypać łyżeczkę mielonego siemienia lnianego, płatków migdałów lub innych orzechów, pestek dyni lub słonecznika. Do tego starta gorzka czekolada i gotowe:)
- miksujemy pół szklanki mleka z truskawkami, bananem, gruszką lub jagodami,. Czasami do tego wsypuję otręby pszenne, które się zmiksują i dodaję łyżkę twarogu - mój kolega sportowiec nazywa to proteinowymi koktajlami :)

#34
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ja jem na śniadanie zmiksowany banan z jednym jajkiem, smaże na oleju kokosowym placuszki i śniadanie jest bardzo pożywne ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych