Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miksowanie jedzenia- Mit czy prawda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
BigMama

BigMama

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Wiele osób mówi ze miksowane jedzenie szybciej prze nas przelatuje, a jednak przeczytalem gdzies ze nasz organizm, musi wiecej analizowac jedzenie zmiksowane, i odzielac rożne skladniki pokarmu, co wiaze sie z tym ze "zapychamy" sie na dluzej, niz gdybysmy zjedli posilek zwykly. Czy jest cos w tym z prawdy?
Co dziwne, ale wydaje mi sie prawdziwe, napisano rowniez ze powinno sie rowniez zmiksowac wode wraz z jedzeniem, czy tam inny racjonalne napoj np. sok (nic gazowanego). Poniewaz narmalne picie po czy w czasie jedzenia, przyspiesza trawienie.
Oczywiscie zapewne rozumiecie o co mi chodzi;
Bo jesli to prawda, to jedzac normalna porcje, tlyko zmiksowane w blenderze, najadamy sie na dluzej;
Zapraszam do wypowiadania sie wyszstkich, a zwlaszcza dietetykow (bo i tacy tu sie znajdują) lub tych którzy o tym słyszeli.
Sposob jest wrecz bardzo podobny do diety sloiczkowej... "Baby food diet"

Pozdrawiam :aniolek:



...



...



#2
michas234

michas234

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Nom chyba coś w tym jest może nie koniecznie miksowanie potraw ale już wystarczy samo ich oddzielenie od siebie. Jedzenie o stałych porach nie mieszanie jedzenia, wcinać wszystko osobno, zdrowo. I zawsze troszkę tłuszczyku zniknie myślę, iż po części jest to prawda;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych