Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odchudzające] czy dzięki temu schudnę ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
JaZNadwagą

JaZNadwagą

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam :mrgreen:
potrzebuję szybko schudnąć ... słyszałam, że najlepszy jest detoks gruszkowy [woda i gruszki, przez 5-7 dni]. Jak sądzicie, ile schudnę ? I czy w ogóle schudnę ? A może polecicie coś lepszego ?








-----------------------------------------------------------------------------------------
waga-64,5kg
wzrost-164cm



...



...



#2
tutku

tutku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
schudniesz pewnie 3kg, ale 2 tygodnie później przytyjesz. Nie ma sensu stosować takich kuracji bo skończą się na bank efektem jojo. Lepsza jest zbilansowana dieta i ćwiczenia. Jeśli zgubisz 1kg tygodniowo to znak, że wszystko jest ok.
w nowym roku osiągnę wszystko co chcę!

#3
swirurg

swirurg

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
bedzie efekt jojo!

#4
GrzegorzKowaluk

GrzegorzKowaluk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Witam,
jestem dietetykiem. Potwierdzam - wszystkie ekspresowe kuracje kończą się efektem jojo. Nasz organizm już tak został przystosowany, że drastyczne kuracje odchudzające traktuje jako okres głodu. Dlatego później jak najszybciej chce powrócić do dawnej wagi. Gromadzi nawet zapasy przez co często tyjemy jeszcze bardziej. Wszelkie preparaty odchudzające bez ćwiczeń są nieskuteczne. Ponadto wypłukują magnez i inne związki mineralne z organizmu prowadząc do niedoborów.
Jedynym sposobem jest zdrowe odżywianie, wzrost aktywności fizycznej i stopniowa utrata wagi 1-2kg tygodniowo.

#5
Teresa Szymczak

Teresa Szymczak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Jak sama nazwa wskazuje - detoks gruszkowy czyli oczyszczenie organizmu z toksyn. W naszym organizmie może znajdować się około 5 kg produktów ubocznych przemiany metabolizmu i toksyn. Po oczyszczeniu organizmu zmniejszysz wagę o te wyrzucone toksyny ale ...tak naprawdę nie schudniesz. Organizm potraktuje to jak głodówkę i błyskawicznie odpłaci z nawiązka efektem jo-jo.
Uwierz mi - szybkie odchudzanie nie jest zdrowe.
www.idealnafigura.eu Zdrowe odchudzanie jest możliwe!

#6
Olga34

Olga34

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
gruszki i woda???? dziwne i trochę szalone.

#7
anna82

anna82

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
ja schudłam po urodzeniu drugiej córci 10 kg na diecie dr dukana. Dieta białkowa nie chodzi się glodnym ale z tego co wiem najlepiej chudnąć ok 2 kg na tydzień i utrzymywac ta diete przez rok potem po prostu sie nie objadać rewelka z tego co jeszcze stosowałam to dwa razy dziennie piłam łyżkę octu jabłkowego w 500ml wody świetnie pomaga spalać tłuszcz

#8
agazurek

agazurek

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Witam
Ja natomiast diety dr Dukana nie polecam. Owszem, schudlam na niej sporo, ale przypłaciłam to znacznym osłabieniem organizmu i anemią...
Natomiast rewelacją i zarazem rewolucją w moim życiu okazała się dieta dr Ewy Dąbrowskiej. Polega ona na jedzeniu warzyw (oprócz strączkowych, ziemniaków i kukurydzy) i owoców - ale tylko jabłek i cytrusów. Na tej diecie schudłam 8 kilogramów w ciągu trzech tygodni. Zyskałam lepsze samopoczucie i piękniejszą cerę. Ważne jest jednak aby trzymać się jadłospisu dołączonego do diety. Należy jeść bardzo lekko i powoli wprowadzać nowe produkty. Uniknie się efektu jojo a i na tej "diecie po diecie" schudłam kolejne cztery kilo. Czytałam wiele postów, w których piszecie, że dieta nie zdziała cudów, trzeba po prostu zmienić swój sposób odżywiania. Zgadzam się z tym w 100% A dieta Pani Ewy bardzo mi pomogła w zrozumieniu tego i wdrożeniu w życie.
Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

#9
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
zanim podejmie się decyzje o diecie, najlepiej wybrać się do specjalisty, który dobierze dietę odpowiednią dla każdego.

#10
urodana5

urodana5

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Osobiście mogę polecić Ci UNTOXIN . Jest bardzo dobry i oczyszcza organizm z toksyn. Od tego powinno się zaczynać przed ćwiczeniami. Link jest w stopce, więc można przeczytać więcej info oraz zamówić przez formularz zamówienia.

#11
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Nigdy nie słyszałam o takim sposobie, cóż, nie moge skrytykować, bo nie wiem jakie ma działanie, moge zaproponować dietę na bazie ogórków kiszonych:) :->

#12
anullla001

anullla001

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Jezeli nie chcesz sie katowac to polecam koktajle odchudzajace. Pijesz je zamias posilku. Plusem jest to, ze w przeciwienstwie do tabletek w skladzie maja: 26 niezbednych witamin i skladnikow mineralnych, dzieki bialku serwatki pomaga utrzymac mase miesniowa (nie chudniesz z miesni tylko z tluszczu). Puszka ma 1.6kg (wiec starczy na dlugo), a koktajle pije sie 2-3 razy dziennie. Jezeli chcesz moge podeslac Ci na maila proponowany jadlospis diety. I co najwazniejsze wysilek fizyczny nie jest wymagany :)

#13
Amy87

Amy87

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
O jaaa... Nie znam sie za bardzo na tym, ale sobie wyobrazam, ze na gruszkach i wodzie to bedziesz miala mega rozwolnienie! A jakos nie widze na dluzsza mete, zeby to mialo pomoc... :hmmm:

#14
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Jeżeli chcesz schudnąć na serrio i to w szybkim tempie to przeprowadź głodówkę 2 tygodniową. Jednak nie możesz przez ten czas ani gryza ani okruszka zjeść !

Pijesz tylko 3L litry wody dziennie. Pamiętaj też że po głodówce nie możesz wrócić do poprzedniego stylu życia bo będzie efekt jojo. Musisz zacząć odżywiać się do swojej grupy krwi, owoce, warzywa, dieta zróżnicowana. Zero: cukru, słodyczy, fast-food, majonezu itp.
Do tego Fitness albo bieganie na czczo.

Głodówka Ci nie zaszkodzi, a nawet pomoże, zregenerują się narządy jak i wyrzucić z siebie "śmieci".
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych